Kosiarka spalinowa Stiga czy Makita?

Wybór pomiędzy kosiarką spalinową Stiga a Makita będzie dużo prostszy, a to z jednej prostej przyczyny: Makita z dniem 31 marca 2022 roku zaprzestaje produkcji urządzeń spalinowych.

Kosiarki splinowe Maikta – zakończenie produkcji

W dniu 30 października na swoim fanpage’u na Facebooku Makita Polska ogłosiła, że z dniem 31 marca 2022 roku zaprzestaje produkcji narzędzi z silnikami spalinowymi.  Makita to globalny dostawca kompleksowej gamy narzędzi pomocnych w pielęgnacji domu i ogrodu, w tym elektronarzędzi bezprzewodowych, akumulatorowych, narzędzi ogrodowych. 

Makita oferuje również szeroki wybór narzędzi spalinowych takich jak kosy, kosiarki czy pilarki łańcuchowe.  Jednak w odpowiedzi na ronącą świadomość globalnych problemów związanych z ochroną środowiska oraz coraz większe zapotrzebowanie na bezprzewodowe produkty Makita podjęła odważny krok i zdecydowała ukierunkować się na rozwój produkcję, sprzedaż produktów bezprzewodowych, które są przyjazne dla środowiska i zyskują na popularności.

W związku z powyższym makita z dniem 31 marca 2000 dwudziestego drugiego roku zaprzestaje produkcji całej grupy narzędzi spalinowych. Tym samym upraszczając nam odpowiedź na pytanie kosiarka spalinowa Stiga czy Makita? Odpowiadamy: STIGA.

Interesują cię inne tematy związane z koszeniem i kosiarkami?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart

Zapytanie o produkt

Jestem zainteresowany zakupem produktu Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.
Przewiń do góry