O nas

W Garden System nie chodzi o pasję, miłość do trawników, ani nawet o to, że sami mamy ogród, który darzymy uczuciem gorącym i nienazwanym.

Chodzi o to, że branżę ogrodniczą znam od dziecka. Już jako dziesięciolatek pomagałem rodzicom w prowadzeniu Centrum Ogrodniczego, spędzając dzieciństwo w towarzystwie roślin,
nawozów i Klientów na takowe.

Jednak gdzieś tam, w głębi duszy, czułem, że to nie do końca moja para kaloszy. I że zdecydowanie bliżej mi do silników. Stąd (zaraz po osiągnięciupełnoletności) założyłem własną firmę pełną ogrodniczych maszyn i kosiarek.

Co to dla Ciebie oznacza?

Z pewnością to, że wybierając Garden System, stawiasz nie na międzynarodowy koncern czy korporację, ale na firmę Łukasza i Karoliny, małżeństwa z dwójką chłopaków i sportowym zacięciem. I jednocześnie – wspierasz mały, polski i rodzinny biznes.

I za to Ci dziękujemy!

Również i to, że udając się do naszego Centrum, będziesz mógł porozmawiać z osobami, które na ogrodnictwie zjadły zęby, testowały większość sprzętów we własnym ogrodzie i po prostu: wiedzą, o czym mówią. I chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Możesz nas spotkać na targach branżowych, pokazach i konferencjach oraz na naszym kanale na Youtube.

Zapraszamy do Garden System!
Łukasz i Karolina Kogut

Shopping Cart

Zapytanie o produkt

Jestem zainteresowany zakupem produktu Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.
Przewiń do góry