Twój koszyk
Autoryzowany dystrybutor:
Gwarancja oryginalności

Grill turystyczny składany – poznaj nowość od Webera

Przedstawiamy przenośny grill Weber Traveler™
GRILL WEBER TRAVELELR – JUŻ W SPRZEDAŻY 

Z początkiem roku 2021 firma Weber, światowy lider w dziedzinie innowacyjnego, wysokowydajnego grillowania, zaprezentowała swój najnowszy turystyczny grill gazowy Weber Traveler™

Grill Weber Traveler jest przeznaczony jest dla fanów grillowania, którzy pragną tworzyć pyszne potrawy z grilla wszędzie tam, gdzie mają na to ochotę. Ten przenośny, łatwy w użyciu grill jest idealny dla tych, którzy kochają otwarte drogi i lubią biwakować, gotować i piknikować na świeżym powietrzu.

Weber Traveler – dla kogo?

“Grill Weber Traveler jest idealny dla tych, którzy żyją od jednej podróży do drugiej i uwielbiają jeść po drodze wspaniałe jedzenie” – powiedziała Jennifer Bonuso, wiceprezes i dyrektor generalny ds. produktu w firmie Weber.

„Rozmawialiśmy z tysiącami osób na całym świecie, aby stworzyć produkt, który zapewni poszukiwaczom przygód wszystko, czego potrzebują do wspaniałego grillowania w drodze – od solidnej, kompaktowej konstrukcji, po jednoręczne ustawianie i składanie do duży ruszt do gotowania, który może pomieścić kilka artykułów spożywczych na raz. A zrównoważony, równomierny zakres temperatury grilla pozwala naszym właścicielom przyrządzić wszystko, co tylko mogą sobie wyobrazić, od śniadaniowych burrito z bekonem po  burgery. Z grillem Weber Traveler nie ma kompromisów – po prostu przygoda i niesamowite jedzenie.”

Grill Weber Traveler odzwierciedla charakterystyczny projekt i wysokiej jakości materiały charakterystyczne dla produktów Weber, w tym emaliowaną porcelaną pokrywkę, pudełko do gotowania i żeliwne ruszty do gotowania. 

Emalia porcelanowa zapewnia doskonałe utrzymywanie ciepła i trwałość, a żeliwne ruszty zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni grillowania, pomagając grillującym w tworzeniu równomiernie ugotowanego jedzenia i tak pożądanego, pysznego przypieczenia.

GOTOWY NA DZISIEJSZĄ WYPRAWĘ I WSZYSTKIE KOLEJNE

Najważniejsze cechy Weber Traveler:

Traveler sprawiają, że podróżowanie i przechowywanie są proste. Zajmuje mało miejsca i bez problemu mieści się w bagażniku auta kompaktowego.

Kompaktowy rozmiar
 ułatwiający przenoszenie i przechowywanie: Kompaktowe złożenie i ogólna konstrukcja grilla Weber

Wszechstronny zakres temperaturzapewnia idealne ciepło do smażenia steków, grillowania soczystego kurczaka, a nawet do gotowania puszystych naleśników na śniadanie.


Łatwa konfiguracja i składanie jedną ręką  Grill Weber Traveler oferuje innowacyjną konfigurację jedną ręką i wspomagane składanie. Grill jest również przymocowany do wózka, dzięki czemu grille są ustawiane i grillowane w mgnieniu oka.

Automatyczna blokada pokrywy dla łatwego składania i przechowywania 

Unikalna blokada pokrywy grilla Weber Traveller automatycznie zatrzaskuje się po złożeniu grilla.

Duża powierzchnia do grillowania na wiele potraw

 Grill ma wiodącą w swojej kategorii powierzchnię do grillowania, która może pomieścić do 15 burgerów lub 20 kiełbasek, dzięki czemu cały posiłek jest gotowy w tym samym czasie.

Wydajny system gazowy w celu maksymalizacji żywotności paliwa
 
inżynierowie firmy Weber zaprojektowali grill Weber Traveler w celu efektywnego wykorzystania gazu. Na podstawie wewnętrznych testów produktu inżynierowie zaobserwowali czas gotowania do dwóch godzin na jednym pojemniku z gazem.

Grill turystyczny Weber Traveller oferuje również opatentowaną, łatwą w użyciu konstrukcję z jednym palnikiem i duży stolik z haczykami na narzędzia, aby pomieścić różne przybory kuchenne. Dodatkowo posiada wytrzymałą, terenową ramę wózka z gumowanymi kołami, dzięki czemu transport grilla na zewnątrz jest łatwy w każdym terenie.

Kup Weber Traveler

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

platnosci-online