Stiga Essential – urządzenia akumulatorowe 20V

Seria urządzeń Essential skierowana jest do osób rozpoczynających swoją przygodę z ogrodnictwem. Cechą charakterystyczną Stiga Essential jest prosta obsługa i niewielka waga urządzeń. Akumulator 20V od Stiga jest wystarczająco mocny, aby napędzać kosiarkę i wystarczająco sprytny, aby rozpoznać narzędzie, w którym się znajduje.

STIGA e-MocInteligentne, przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i zsynchronizowane z produktami STIGA, ePower to nowa generacja akumulatorów. Testy, które zostały przeprowadzone na bateriach ePower są 5 razy bardziej rygorystyczne niż wymagania standardów branżowych, aby zapewnić najwyższe standardy jakości pod względem wydajności, niezawodności i kondycji baterii w czasie. 

Akumulatory STIGA ePower 20V zostały zaprojektowane specjalnie do pracy z podstawowymi narzędziami i maszynami ogrodniczymi takimi jak kosiarka zasilana akumulatorem, dmuchawa do liści, nożyce do żywopłotu i pilarka. Niezależnie od pracy, którą masz wykonać akumulator automatycznie dostosuje moc wyjściową, aby zmaksymalizować zarówno czas pracy, jak i wydajność.

Stiga GT 100E Podcinarka

podkaszarka akumulatorowa stiga

Wygodna i prosta w obsłudze podkaszarka akumulatorowa Stiga GT 100e Kit sprawia, że ​​podkaszanie trawy przy drzewach, krzewach, wzdłuż ogrodzeń będzie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Dzięki kompaktowej konstrukcji i optymalnie wyważonej baterii ePower22 – opracowanej i przetestowanej przez firmę STIGA we Włoszech – otrzymujesz 20 minut bezproblemowego przycinania na jednym ładowaniu. Dostarczane w zestawie z ładowarką oraz jedną baterią 2 Ah.

W celu łatwego i wygodnego przycinania, nawet wokół przeszkód, można obracać głowicę tnącą do 45° z pięcioma ustawieniami do wyboru.

gt 100e

Stiga HT 100E Sekator do żywopłotu

Bezprzewodowe nożyce do żywopłotu szybko i łatwo pomogą Ci w strzeżeniu żywopłotu. Twojemu ogrodowi kształt. Wyposażony w akumulator E-Power 20V 2Ah – opracowany i przetestowany przez firmę STIGA we Włoszech – zapewniają około 40 minut nieprzerwanego cięcia na jednym ładowaniu. Dostarczane w zestawie z ładowarką oraz jedną baterią 2 Ah.

Aby zapewnić dodatkowy komfort użytkowania model ten został wyposażony w w regulowany, miękki uchwyt, który obraca się o 180° –więc nie ma potrzeby skręcania nadgarstka, aby dotrzeć do niewygodnych miejsc.

stiga sht 100
sht 100

Stiga BL 100e Dmuchawa akumulatorowa

stiga dmuchawa akumulatorowa

Kompaktowa i lekka dmuchawa do liści sprawia, że ​​sprzątanie ogrodu, tarasu i podjazdu staje się dziecinnie proste. Jest zasilana akumulatorem 20 V 4 Ah – opracowanym i przetestowanym przez firmę STIGA we Włoszech – który działa do 40 minut przy normalnej prędkości na jednym ładowaniu. Ta ergonomiczna, bezprzewodowa dmuchawa do liści nie obciąża ramion, jest odporna na zanieczyszczenia z zewnątrz i znacznie cichsza niż standardowa dmuchawa do liści na benzynę. Dostarczane w zestawie z ładowarką oraz jedną baterią 4 Ah.

Stiga VS 100e Dmuchawa / odkurzacz do liści

Idealne narzędzie do sprzątania ogrodu po przycięciu krzewów i żywopłotów.
Nowość na rok 2022, STIGA VS 100e może być nie tylko używana jako dmuchawa, ale może również odkurzać zanieczyszczenia z ogrodu może również odkurzać zanieczyszczenia z ogrodu i rozdrabniać je na przyjazną dla środowiska ściółkę, którą można następnie wykorzystać na rabatach kwiatowych. Dwa narzędzia w jednym i wszystko zasilane technologią akumulatorową!

Jest zasilana dwoma akumulatorami 20 V 4 Ah – opracowanymi i przetestowanymi przez firmę STIGA we Włoszech – które działają do 40 minut przy normalnej prędkości na jednym ładowaniu. 

stiga bl 100

Stiga MT 100e urządzenie wielofunkcyjne

akumulatorowe nozyce do zywopłotu

Dzięki wielofunkcyjnemu narzędziu MT 100e nie ma potrzeby wspinania się po drabinie, aby przyciąć gałęzie lub przystrzyc żywopłot. Wystarczy podłączyć przystawkę do przycinania żywopłotu lub piły do ​​okrzesywania, wysunąć teleskopowy drążek i szybko i łatwo wykonać te niezbędne prace ogrodnicze – a wszystko to, stojąc bezpiecznie na ziemi. Dostarczane w zestawie z ładowarką oraz jedną baterią 4 Ah.

Sprawdź naszą ofertę Stiga Essential:

Stiga Collector 140e Kosiarka akumulatorowa

collector 140ae

Stiga Collector 140e to lekka kosiarka akumulatorowa, łatwa w manewrowaniu, ale wystarczająco wytrzymała, aby wytrzymać uderzenia i zadrapania. Po jednym naładowaniu może skosić do 350 mkw. Ponieważ jest to kosiarka akumulatorowa, możesz zabrać się do pracy, nie martwiąc się o kable.

 Przegrzanie również nie stanowi problemu dzięki zoptymalizowanej cyrkulacji powietrza. A ponieważ jest zasilany bateryjnie, jest znacznie cichszy niż typowa kosiarka spalinowa.

Dostarczana w zestawie z ładowarką oraz dwiema bateriami 4 Ah.

Stiga Collector 136e Kosiarka akumulatorowa

Zestaw Collector 136e to kompaktowa, zasilana akumulatorem kosiarka, która jest równie dobra dla ogrodu, jak i dla planety. Wystarczy włożyć klucz bezpieczeństwa, nacisnąć start i gotowe do koszenia. 

Na jednym ładowaniu będziesz w stanie pokryć 250m2 – to więcej niż kort tenisowy. Bez kabli, łatwo manewrować, zapewniając szybkie i bezstresowe cięcie. A ponieważ jest zasilany bateryjnie, jest znacznie cichszy niż większość standardowych kosiarek.

Dostarczana w zestawie z ładowarką oraz dwiema bateriami 2 Ah.

stiga kosiarka akumulatorowa
kosiarka akumulatorowa

 Collector 132e to lekka kosiarka akumulatorowa, łatwa w obsłudze i odporna na przeszkody w ogrodzie. Po jednym naładowaniu może pokryć nawet 150 m² – a ponieważ jest to bezprzewodowa kosiarka, będziesz cieszyć się szybszym koszeniem. Jego moc baterii oznacza również mniej hałasu dla sąsiadów. A dla bezstresowego cięcia, zoptymalizowana cyrkulacja powietrza przez maszynę zapewnia płynną pracę.

Dostarczana w zestawie z ładowarką oraz baterią 2 Ah.

kosiarka na akumulator
kosiarka akumulatorowa
kosiarka aku

Sprawdź naszą ofertę na kosiarki akumulatorowe Stiga Essential:

 Wskazówka📢: kupując kosiarkę akumulatorową wybierz model przeznaczony na powierzchnię większą, niż ta którą posiadasz. Dla przykładu jeżeli Twój trawnik ma powierzchnię 100 m2 wybierz kosiarkę przeznaczoną na 150 lub 200m2.

Więcej wskazówek na temat wyboru kosiarki akumulatorowej znajdziesz w naszym poradniku: Kosiarka akumulatorowa – kiedy warto zdecydować się na zakup?

Dlaczego warto kupić Stiga Essential?

Korzystanie z urządzeń akumulatorowych jest bardzo wygodne. Nie musisz uważać przedłużacza, który plącze się pod nogami, kupować paliwa, rozrabiać mieszanki itp. Praca urządzeniami akumulatorowymi jest zdecydowanie przyjemniejsza. Nowoczesne baterie zapewniają szybką i prostą instalację w maszynie, a także błyskawiczne ładowanie. Akumulatory jonowo-litowe zapewniają długą żywotność urządzenia. Cicha praca sprzyja relacjom z sąsiadami.

  • Jeden akumulator wiele zadań.
  • Dbałość o środowisko.
  • Wydajna technologia.
  • Cicha praca.
Shopping Cart

Zapytanie o produkt

Jestem zainteresowany zakupem produktu Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.
Przewiń do góry