Twój koszyk
Autoryzowany dystrybutor:
Gwarancja oryginalności

Pierwsza generacja traktorków akumulatorowych STIGA

STIGA rewolucjonizuje świat traktorów ogrodowych dzięki STIGA e-Ride – pierwszemu na rynku traktorowi elektrycznemu z koszem. Stiga wykorzystała wieloletnią wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć gamę traktorów ogrodowych, w tym modele z wyrzutem bocznym i koszem – łącząc technologię cięcia i zbierania firmy STIGA ze wszystkimi zaletami zasilania akumulatorowego.

STIGA E-Power Niezawodność przekraczająca oczekiwania

STIGA E-Power to nowa generacja akumulatorów – zaprojektowana, opracowana i przetestowana przez firmę STIGA. Baterie STIGA są testowane przy pełnym, „rzeczywistym” prądzie użytkowania, który wykracza daleko poza powszechny, ale mniej wymagający test standardu branżowego.

STIGA e-Ride to pierwszy akumulatorowy traktor ogrodowy do zbierania. Przetestowane poza standardami branżowymi, akumulatory STIGA E-Power zasilające e-Ride są zaprojektowane tak, aby pozostały silne po 500 cyklach ładowania i rozładowania, zapewniając najlepszą w swojej klasie niezawodność maszyny.

Technologia cięcia i zbierania STIGAZaprojektowany z myślą o najlepszej w swojej klasie wydajności

Doskonała wydajność koszenia i zbierania, jaką może zaoferować traktor ogrodowy STIGA, wynika ze starannego rozwoju i dokładnych testów całego systemu koszenia i zbierania.

–  Pozycjonowanie i orientacja platformy tnącej i ostrzy  poprawia równomierność cięcia.

–  Centralny tunel  zwiększa wydajność workowania i pomaga zapobiegać blokowaniu rynny.

–  Klinowy kształt worka do zbiórki  oraz materiał, z którego jest wykonany, pozwalają na pełne zapakowanie i zapewniają sprawne opróżnianie.

Niezrównany komfort

Wsiądź na swój e-Ride i przekonaj się, jak wygodnie i łatwo dbać o ogród z traktorem zasilanym akumulatorowo: bez spalin, mniej hałasu i mniej wibracji na ramionach – po prostu przyjemność dbania o trawnik!

Najpłynniejsza jazda

Dzięki unikalnemu elektrycznemu układowi napędowemu STIGA i systemowi STIGA One Pedal Drive wystarczy jeden pedał, aby zarządzać e-Ride: przyspieszanie i zwalnianie działa płynnie, bez wysiłku

Inteligentne zarządzanie

Unikalny system zarządzania pojazdem STIGA jest mózgiem e-Ride: zarządza wszystkimi danymi wejściowymi użytkownika, sprawdza ich status i zarządza wydajnością maszyny. Zapewnia również maksymalne bezpieczeństwo poprzez przeprowadzanie kontroli diagnostycznej.

Najłatwiejsza obsługa

Łatwy w prowadzeniu dzięki napędowi One Pedal Drive i przekładni elektrycznej zapewniającej płynny ruch. Łatwy w zarządzaniu dzięki prostemu i intuicyjnemu pulpitowi nawigacyjnemu STIGA VMS i aplikacji STIGA.

Najłatwiejsza konserwacja

Dzięki zasilaniu akumulatorowemu traktorka możesz zapomnieć o kłopotliwych czynnościach serwisowych związanych z wymianą części w silniku: brak świec zapłonowych lub filtrów powietrza do wymiany, brak oleju do spuszczenia. Platformę tnącą można łatwo czyścić za pomocą węża wodnego, dzięki ochronie IP65 silnika ostrza.

Wydajne, ciche cięcie


Dwa opatentowane przez firmę STIGA silniki ostrzy, zapewniające precyzyjne, czyste i wydajne cięcie przy niskim poziomie hałasu i wibracji oraz maksymalne bezpieczeństwo, dzięki elektromechanicznemu hamulcowi i wewnętrznemu sterownikowi ostrzy.

APLIKACJA STIGA

Dzięki modułowi Bluetooth, maszyny serii e-Ride 500 mogą w bardzo łatwy sposób połączyć się z aplikacją STIGA na smartfonie. Dzięki aplikacji STIGA możesz nie tylko przeglądać dane związane z ostatnią sesją roboczą – aplikacja sprawi, że ​​Twój telefon zadziała jak wirtualny pulpit, pokazując ważne informacje o sesji cięcia, takie jak:

  • wydajność koszenia: sugeruje najlepszą możliwą kombinację prędkości i wysokości koszenia w celu zwiększenia wydajności koszenia
  • pokrycie ogrodu: pokazuje obszar już pokryty i ten do koszenia przed rozładowaniem akumulatora
  • szacowany czas zakończenia pracy
  • szacowany czas rozładowania akumulatora czas
  • funkcja powrotu do domu: sugeruje odpowiedni moment na zatrzymanie się i powrót do domu, dopasowując odległość między garażem a aktualną pozycją do dostępnego poziomu naładowania akumulatora

Wybierz swój ciągnik zasilany akumulatorem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

platnosci-online

Twoja Trawa Wygląda Źle?
Chwasty Przejmują Kontrolę?

Wielu właścicieli ogrodów boryka się z tym samym problemem: chwasty, suche plamy, źle przycięta trawa. 

Brzmi ‍znajomo? Nie jesteś sam!

Rozwiązanie jest prostsze, niż myślisz! Odkryj nasz darmowy e-book: „Odkryj Sekrety Perfekcyjnego Trawnika”, gdzie znajdziesz praktyczne wskazówki i triki, które pomogą Ci: 
  • Pozbyć się niechcianych chwastów i roślin.
  • Sprawić, że trawa będzie gęstsza i zdrowsza.
  • Naostrzyć i wymieniać noże w odpowiednim czasie.
  • Dowiedzieć się, kiedy i jak kosić trawę, aby była idealna.
  • Zrozumieć zasady nawożenia wiosennego i jesiennego.
Wprowadź swój adres e-mail  poniżej, aby pobrać e-book i odzyskać kontrolę nad swoim ogrodem!


Garden System potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Informacje Sezonowe / Nowości produktowe

bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową

Garden System potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.