Kosiarka spalinowa Stiga – jaki model kupić?

Szukasz idealnego rozwiązania dla swoich potrzeb w zakresie koszenia trawnika?

Wybór odpowiedniej kosiarki to pierwszy krok w kierunku posiadania pięknego trawnika, z którego będziesz dumny. Wszystkie kosiarki STIGA są zbudowane z wykorzystaniem najlepszej jakości pod względem projektu i materiałów, specyficznych cech, a także ze szczególnym naciskiem na wygodę użytkownika. Musisz więc tylko zdecydować: w jaki sposób chcesz kosić trawę?

Wolisz pchać kosiarkę, czy po prostu iść za nią? Czy powinna być wygodna, bezprzewodowa, mocna czy cicha? Każda z naszych kosiarek ma swoje własne funkcje, tak jak Ty masz własne potrzeby.

Stiga co to za firma?

W skrócie: Stiga to inżynierowie z ręką do ogrodnictwa i sercem ogrodników. 

– Simplicity (prostsota) Sprawiamy, że staje się to łatwiejsze. Używamy mniej, aby osiągnąć więcej. Tworzymy niezawodne, praktyczne, zorientowane na użytkownika produkty. Narzędzia, które są intuicyjne i zaspokajają realne porzeby Klientów.

– Togetherness (wspólnota) Opieramy się na wratościach rodzinnych. Europejska marka, której podstawami są otwartość, dostępność i praca zespołowa. 

I – Innovation (innowacja) Kształtujemy przyszłosć. Nieustannie myślimy o przyszłości w dziedzinie eletryczności, technologii cyfrowej i ochrony środowiska. Długa historia innowacyjności. Zespół inyżynierów z zamiłowaniem do ogrodnictwa.

G – Garden-care (pielęgnacja ogrodu). Dbamy o przyrodę. Działamy w zgodzie z naturą. Troszczymy się o ogrody i ogrodników. Pozytywnie wpływając na nature, bo wiele terenów zielonych tworzy jeden globalny ogród: naszą planetę. 

A – Action (działanie) Jesteśmy proaktywni. Słuchamy. Uczymy się. Łączymy inżynierie logiki i magię twórczości, aby przekuwać pomysły w praktyczne ulepszenia. 

Kosiarki spalinowe Stiga – gdzie nowoczesność spotyka się z prostotą użycia

Kosiarki STIGA to łatwe w obsłudze, niezawodne i solidne maszyny do koszenia trawnika w bardziej tradycyjny sposób. W zależności od wielkości ogrodu istnieje wiele modeli do wyboru z różnymi źródłami zasilania i systemami koszenia: elektryczne kosiarki do trawy są idealne do małych i średnich ogrodów, podczas gdy kosiarki akumulatorowe i kosiarki spalinowe są idealne do średnich i dużych trawników i zapewnić dłuższe sesje robocze. 

Dzięki szerokiemu wyborowi modeli do zbierania, mulczowania i wyrzutu bocznego jesteśmy pewni, że znajdziesz najlepszą kosiarkę dostosowaną do Twojego ogrodu i Twoich potrzeb.

Jaki rodzaj cięcia wolisz? Który jest lepszy dla Twojego trawnika? Czy wolałbyś zbierać lub pozostawić rozdrobnioną trawę jako naturalny nawóz na ziemi? Na każdą potrzebę znajdziesz kosiarkę w naszym sklepie!

W zależności od obszaru, który chcesz skosić, możesz potrzebować różnych funkcji kosiarki. STIGA może zaoferować najlepsze rozwiązanie, bez względu na to, jak duży i złożony może być Twój trawnik.

W zależności od Twoich potrzeb i preferowanego sposobu pielęgnacji ogrodu, możesz wybierać między maszynami pchanymi lub samobieżnymi.

Ile mocy potrzebujesz? Masz dużo koszenia, czy potrzebujesz cichego, bez emisyjnego silnika? Asortyment STIGA obejmuje wszystkie dostępne źródła zasilania, abyś mógł wybrać to, które bardziej Ci odpowiada.

Kosiarka spalinowa Stiga Twinclip

Tnij tak długo, jak chcesz, ile chcesz
Idealne dla:
ogrody do 2500 m2
długi czas koszenia
zbieranie dużych ilości trawy
dostępne źródło zasilania: benzyna

Kosiarki STIGA Twinclip: idealne połączenie mocy, wydajności koszenia i innowacji. Specjalny nóż od którego wzięła się nazwa modelu i podniesiony korpus maksymalizują wydajność przepływu powietrza, umożliwiając pracę przez długi czas bez konieczności zatrzymywania się w celu opróżnienia worka. Mocna konstrukcja i materiały sprawiają, że kosiarka Stiga Twinclip jest niezawodnym partnerem w pielęgnacji dużych trawników.

Cechą charakterystyczną dla kosiarek z serii Twinlip jest podwójne ostrze. Nowa technologia cięcia została zgłoszona do opatentowania.  Podwójny nóż, który podwaja wydajność koszenia i optymalizuje zbieranie trawy, zapewniając idealne cięcie. Dwuwarstwowe ostrze z 4 powierzchniami tnącymi. Przednia krawędź ostrza wykonuje wstępne cięcie; drugie ostrze tnie dodatkowo, trawa jest cięta i ponownie przycinana,  co skutkuje zauważalną wydajnością zbierania wynoszącą około 20% więcej.

Kolejna cecha charakterystyczna modeli Twinclip to zintegrowane dźwignie dzięki którym istnieje możliwość regulacji wysokości rączek jednym kliknięciem lub złożenia ich w celu zaoszczędzenia miejsca do przechowywania.

Kosiarka spalinowa Stiga Turbo 

Maszyna o dużej wytrzymałości
Idealne dla:
ogrody do 2200 m2
długi czas koszenia
metody cięcia 3 w 1, ale przeznaczone głównie do zbierania
dostępne źródło zasilania: benzyna

Kosiarki STIGA Turbo Power to solidne maszyny, wyposażone w aluminiowe obudowę charakteryzujące się dużą wytrzymałością, odpornością na rdzę, trwałością i obniżoną waga. Mocny punkt mocowania na kierownicy sprawia, że ​​maszyny te są stabilne i wytrzymałe, nawet na nierównych terenach.

Kosiarka spalinowa Stiga Mulilticlip

Dla miłośników mulczowania
Idealne dla
ogrody do 2200 m2
długie koszenie
mulczujące
dostępne źródła zasilania: akumulator, benzyna

Kosiarki STIGA Multiclip są wyposażone w specjalnie zaprojektowane ostrze zapewniające najlepsze rezultaty mulczowania. Mulczowanie pomaga zaoszczędzić czas, ponieważ nie trzeba zbierać trawy i opróżniać worków, a także zapewnia ciche i łatwe operacje. Napęd na przednie koła umożliwia pokonywanie wzniesień i szorstkiej trawy przy minimalnym wysiłku.

Technologia Multiclip

Dzięki mieleniu trawy oszczędzasz czas i pieniądze, a twój trawnik jest naturalnie odżywiony. Prawdziwa sytuacja typu win-win.  temu Twój trawnik będzie zielony i piękny, idealnie nawieziony cennymi, naturalnymi składnikami odżywczymi. Recykling odbywa się na miejscu. A Ty oszczędzasz czas i pieniądze – Możesz zapomnieć o zbieraniu i kompostowaniu trawy.

Kosiarka spalinowa Stiga Combi

Najbardziej wszechstronna kosiarka firmy STIGA
Idealne dla:
ogrody od 1000 m2 do 2200 m2
długie sesje cięcia
metoda cięcia 3 lub 4 w 1
dostępne źródła zasilania: akumulator, benzyna, prąd

Kosiarki STIGA Combi to wszechstronne maszyny, oferujące metody koszenia 3w1 lub 4w1. Możesz wybierać między zbieraniem trawy do kosza, mulczowaniem, wyrzutem bocznym lub tylnym. Kosiarki Stiga Combi zapewniają wysoki komfort użytkowania, przechowywania i konserwacji. Modele serii Combi  są zdecydowanie najlepiej sprzedającymi się kosiarkami marki Stiga.

Firma Stiga wprowadziła w 2022 roku zupełnie innowacyjne rozwiązanie. Od nowa zaprojektowano kierownicę, która ma za zadanie rozwiązać kłopot z przechowywaniem i montażem, a także dotarciem w trudno dostępne miejsca.

Kosiarka spalinowa Stiga Colleector 

Idealne dla:
Ogrody do 1200 m2
specyficzny do zbierania trawy
funkcje komfortowe
Dostępne źródło zasilania: benzyna, elektryczna

STIGA Collector to łatwe w obsłudze maszyny przeznaczone specjalnie do zbierania trawy. Worki mają pojemność do 60 litrów, co pozwala na koszenie bez konieczności zbyt częstego zatrzymywania się w celu opróżnienia worka. Komfortowe funkcje obejmują przedni uchwyt, który ułatwia podnoszenie, oraz scentralizowaną regulację wysokości koszenia w celu dostosowania wyników cięcia.

Dlaczego właśnie Stiga?

Stiga to producent kosiarek i maszyn ogrodniczych. Firma powstała w Szwecji w 1934 roku. Stiga ma ponad 80-letnie doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych produktów konsumenckich. Zgodnie z jej tradycją i wymagającym klimatem skandynawskim, wszystkie produkty Stiga charakteryzują się wysoką jakością i doskonałymi parametrami użytkowymi.

Firma Stiga jest dobrze znana z jakości i niezawodności swoich kosiarek, traktorów i sprzętu ogrodniczego. Nazwa Stiga od ponad 80 lat kojarzona jest z kosiarkami, traktorami ogrodniczymi i kosiarkami samojezdnymi.

Kupuj bez obaw po konkurencyjnych cenach z obsługą posprzedażną, której można oczekiwać od wiodącego producenta i dystrybutora. Produkty Stiga posiadają kompleksowe gwarancje producenta. Kupując Stigę, kupujesz wysokiej jakości maszynę, która zapewni Ci wieloletnią obsługę i niezawodność. 

Sprawdź popularne wpisy w tej kategorii: 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart

Zapytanie o produkt


Notice: Undefined index: captcha in /home/dzefcsfrri/domains/garden-system.pl/public_html/wp-content/plugins/gm-woocommerce-quote-popup/includes/GMWQP_Shortcode.php on line 151
Jestem zainteresowany zakupem produktu Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.
Przewiń do góry