• Dmuchawy do liści spalinowe

Dmuchawy do liści spalinowe to propozycja zarówno dla profesjonalnych firm jak i właścicieli przydomowych ogrodów. To wydajne, mocne urządzenia, które świetnie radzą sobie niezależnie od warunków. Są dużym ułatwieniem w utrzymaniu czystości w ogrodzie czy na podjazdach. Pytanie tylko: jak wybrać dmuchawę do liści spalinową dostosowaną do rzeczywistych potrzeb?

  • Parametry

Dmuchawa do liści spalinowa - dlaczego warto kupić?

Grabienie liści czy ręczny zbiór innych drobnych odpadów to mozolna, żmudna praca. Jesienią, w porze intensywnego opadania liści należy wykonywać ją regularnie, nawet co kilka dni. Liście na ścieżce psują estetykę, plączą się pod nogami i są wnoszone do domu. Na trawniku zaś są niekorzystne, gdyż pozostawione na zimę mogą przyczynić się do wystąpienia chorób trawy. Dmuchawa do liści spalinowa (czy inna) zapobiega takim sytuacjom. Praca jest szybka i komfortowa. Liście łatwo gromadzą się w jednym miejscu. Można je utylizować lub wykorzystać w inny sposób (np. na ziemię liściową).

Dmuchawa do liści spalinowa - jaka najlepsza? 

Spalinowa dmuchawa do liści jest ceniona ze względu na dobrą moc i tym samym wydajność. Poszczególne modele zazwyczaj mają wysoką maksymalną prędkość wydmuchu (m/s) oraz ogromny przepływ powietrza (m3/min). Ponadto nie są uzależnione od źródła zasilania. Można wykorzystywać je w dowolnym miejscu bez plączącego się kabla czy potrzeby ładowania akumulatora. Z reguły są oszczędne, spalanie paliwa jest niskie. Przy zakupie warto zwracać uwagę na powyższe atrybuty, a także na moc silnika i pojemność skokową.

 Atrybuty, które wpływają na komfort pracy z dmuchawą do liści:

● Waga – im lżejsze urządzenie, tym długa praca jest mniej odczuwalna.
● Ergonomiczny uchwyt – zwiększa wygodę użytkowania.
● Drgania i hałas – im mniej, tym lepiej. Wiele modeli jest wyposażonych w system kontroli wibracji.

Spalinowa dmuchawa do liści w Garden System – gwarancja rzetelności, zadowolenia z zakupu i atrakcyjna cena!

Zakup ogrodowego sprzętu, w tym wypadku spalinowej dmuchawy do liści, powinien być poprzedzony dobrym rozeznaniem w temacie. Trzeba zachować chłodną głowę i dostosować sprzęt do rzeczywistych potrzeb. Zaznajomić się z tym, co rynek oferuje.

Warto jednocześnie sugerować się renomą producenta. Najlepsi na rynku są najlepszymi nie bez powodu. Po prostu nie mogą pozwolić sobie na fuszerkę. Właśnie z takimi producentami współpracujemy. W ofercie mamy dmuchawy do liści wyprodukowane przez Echo, Oleo-Mac, Shindaiwa, Solo by Al-Ko oraz Stiga. Zakupy w garden-system.pl to również gwarancja atrakcyjnych, konkurencyjnych cen. To się opłaca! Asortyment obejmuje także inne maszyny ogrodnicze – od wertykulatorów po kosiarki.

Zapraszamy do przejrzenia i skorzystania z szerokiej oferty Garden System.