Twój koszyk
Autoryzowany dystrybutor:
Gwarancja oryginalności
sklep produktów makita, stiga, oleo mac, echo, schinada, alko do ogrodu sklep produktów kranzle, echo, john deere, weber do ogrodu

Producent – STIGA SKLEP

Największy wybór sprzętu marki Stiga

W Grupie STIGA sprzęt ogrodniczy projektowany jest z dbałością o design i funkcjonalność. Opierając się na naszym głębokim zrozumieniu potrzeb klientów i wyzwań ogrodniczych, przed którymi stoją nasi klienci, powstało portfolio niezawodnych i inteligentnych narzędzi do usprawnienia każdego zadania.

Zaprojektowane z myślą o ogrodach o każdym kształcie i wielkości, narzędzia STIGA zapewniają każdemu maksymalne wykorzystanie potencjału przestrzeni zewnętrznej.

Wizją marki STIGA jest projektowanie sprzętu ogrodniczego o optymalnej wydajności i komforcie do każdego zadania.

KOSIARKI STIGA

Gama kosiarek Stiga to najbardziej wszechstronny wybór na rynku. Ręczne, elektryczne,  spalinowe i akumulatorowe kosiarki do trawy są ergonomicznie zaprojektowane z myślą o wygodnym, prostym i bezpiecznym koszeniu. Mają również charakterystyczną dla maszyn Stiga solidną inżynierię i innowacyjny projekt, a wiele modeli jest wyposażonych w renomowany system mulczowania. Większość kosiarek Stiga jest produkowanych w Słowacji. 

Wyświetlanie 1–20 z 450 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 450 wyników

platnosci-online