• SHINDAIWA SKLEP

Shindaiwa - japońskie maszyny w Twoim ogrodzie

Shindaiwa to dla nas definicja najwyższej klasy produktów ogrodniczych pod względem jakości, technologii i innowacyjnych rozwiązań oraz wysokiej żywotności. Japoński producent posiada ponad 50 lat doświadczenia w produkcji maszyn i urządzeń do lasu i ogrodu, angażując się przy tym w ochronę środowiska. Przez te lata obecności na rynku marka Shindaiwa zbudowała silną pozycję marki wśród konkurentów. Sprzęt marki Shindaiwa posiada nowoczesne rozwiązania.

  • Parametry

Shindaiwa sklep

Dostarczamy najlepsze urządzenia marki Shindaiwa. Marka Shindaiwa to synonim najwyższej jakości produktów dla profesjonalnych użytkowników i wymagających konsumentów, którzy cenią legendarną wydajność. Marka Shindaiwa skierowana jest do użytkowników, którzy wymagają i cenią produkty wysokiej jakości, znane z optymalnej wydajności i trwałości. Każdy produkt jest badany, rozwijany i testowany przez wykwalifikowanych inżynierów, a następnie wytwarzany przy użyciu najwyższej jakości dostępnych komponentów, więc gdy jest używany w miejscu pracy, działa.

Shindaiwa gwarancja

Aby wesprzeć zaufanie do produktów Shindaiwa, japoński producent oferuje 5-letnią gwarancję konsumencką i 2-letnią gwarancję handlową.