• Kosiarki spalinowe Stiga bez napędu

Firma Stiga w swoim szerokim asortymencie kosiarek spalinowych posiada kosiarki spalinowe bez napędu tzw. kosiarki pchane. Jak sama nazwa wskazuje kosiarkę tą musimy pchać. Jeżeli masz płaski i równy teren, a koszenia jest niewiele możesz spokojnie zdecydować się na kosiarkę spalinową bez napędu. W tej kategorii produktów znalazły się m.in. urządzenia z serii:

  • Parametry

Kosiarki spalinowe Stiga bez napędu - wybierz swój model 

Stiga Collector – czyli kosiarki spalinowe, które zapewniają wysokiego komfortu i wydajności pracy. Mowa m.in. o modelu Collector 48 S;

Stiga Combi bardzo wszechstronne kosiarki spalinowe, które posiadają od 3 do 4 systemów tnących (zbieranie, mulczowanie, wyrzut boczny i tylny). Mowa o modelach takich jak: COMBI 48 SQ, COMBI 48 SEQ.

Stiga Twinclip – niezwykle wydajne oraz wytrzymałe. Zapewniają maksymalnego komfortu w trakcie prac oraz posiadają podwójne noże Twinclip, które nie tylko skracają czas pracy, ale i zapewniają idealnego wykończenia. W połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną konstrukcja oraz wzmocnionym podwoziem – są łatwe w sterowaniu, nawet przy na pełnionym koszu. Wśród nich znalazły się m.in. model: TWINCLIP 50 S;TWINCLIP 50 SVEQ B;

Stiga Multiclip – specjalistyczne urządzenia do jednoczesnego przycinania oraz nawożenia trawnika. Kosiarki spalinowe z tej serii jednocześnie koszą, rozdrabniają oraz rozprowadzają wcześniej skoszona trawę po to, by można było nią nawieźć trawnik. Są to m.in. urządzenia takie jak: MULTICLIP 47.