0

Spalinowe

STIGA SWS 800 ZAMIATARKA ODŚNIEŻARKA SZCZOTA - DARMOWA DOSTAWA SZYBKIE PŁATNOŚCI

STIGA SWS 800 ZAMIATARKA ODŚNIEŻARKA SZCZOTA - DARMOWA DOSTAWA SZYBKIE PŁATNOŚCI
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 749,00 PLN
Producent: Stiga
Model:
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

 

Masz dosyć zamiatania miotłą a w zimie odśnieżania swojego podjazdu łopatą? Dzięki wielofunkcyjnej zamiatarce wykonasz tę pracę dużo szybciej i przyjemniej. Zaoszczędź swój cenny czas!
Jeśli najważniejszą cechą przy wyborze maszyny jest dla Ciebie trwałość i dostępność części zamiennych, nie szukaj dalej. Zobacz główne zalety maszyny i sam oceń jakość i technologię.

 

zamiatarka sws 800

 

Zamiatarka, która nie ma sobie równych w oczyszczaniu chodników, podjazdów czy ciągów komunikacyjnych. Szczotka doskonale nadaje się do usuwania z utwardzonej powierzchni piasku, liści i trawy, ale - co ciekawe - równie efektywnie czyni to z cienką warstwą śniegu. Kiedy zimowe opady będą nieco większe, możemy użyć tej maszyny jako pługu do odśnieżania. Tak więc jeśli myślałeś o tym, że zamiatarkę użyjesz jeden czy dwa razy w roku to mamy przyjemność Ciebie wyjątkowo mile zaskoczyć, a nasza zamiatarka SWS 800 G będzie Tobie towarzyszyć przez cały rok. STIGA zawsze z myślą o Tobie.

 

Zamiatarka ta, ma 80 cm szerokości roboczej można ją także wyposażyć w zbiornik na zanieczyszczenia oraz pług do odśnieżania. Duże koła zapewniają komfortową pracę nawet na nierównym terenie, wysoki bieżnik kół zapewni dobrą przyczepność pracy w warunkach zimowych.

Dzięki biegom (5 do przodu + 2 do tyłu) możemy swobodnie regulować prędkość urządzenia. Mocny silnik zapewni odpowiednie parametry pracy.
Lekkość uruchomienia z pewnością sprawi, że także osoby mające problem z uruchomieniem silników będą mogły swobodnie go odpalić. Z pozycji operatora można ustawić kąt pracy szczoty.

 

Łatwy zakup. Łatwa obsługa. Łatwa konserwacja.  

 


 


Dane techniczne:

Silnik Spalinowy, 4 suwowy
Pojemność 212 cm³
Rozrusznik Ręczny
Moc 4,4 kW @ 3600 rpm
Liczba biegów 5 P + 2 T
Szerokość robocza 80 cm
Średnica szczotki 355 mm
Regulacja kąta zamiatania 15 ° w obie strony
Uchwyt Regulowany, 5 pozycji
Pojemność zbiornika paliwa 3 L
Pojemność zbiornika oleju 0,6 L
Przekładnia Dysk cierny
Koła SH 2x13" 4,1 - 6
Wielkość opakowania 980 X 850 X 630 mm
Waga 75 kg
Nr art. 219802532/S16

 


 


 

 

Wiesz dlaczego ta oferta jest wyjątkowa ? 

 

 

  • Maszyny wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD
  • Paczka na czas transportu jest objęta ubezpieczeniem.
  • Zamiataka jest zapakowana w oryginalny karton.
  • Nie jesteśmy jedynie sklepem internetowym, jesteśmy Firmą Rodzinną z tradycją dlatego zależy nam na Twoim zadowoleniu !
  • Zapewniamy dostępność do części zamiennych.

 


 

Poznaj opinie użytkowników

 

"Zamiatarkę zakupiłem dokładnie miesiąc temu, Pracuje się nią łatwo, nie ma największych problemów przy usuwaniu piasku czy liści. Przed zimą planuje dokupić pług."

Adam, źródło: stiga.pl

 

 

"Świetny zakup, kupowałem nieprzekonany.. jednak teraz po kilku mocnych opadach śniegu jestem zadowolony! nie tylko do lisci i piasku ale db wygarnie również śnieg! Serio warto wydać te kase!

Piotr, żródło: stiga.pl

 


 

 Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem