0

Zamiatarki

STIGA SWP 577 ZAMIATARKA RĘCZNA - DARMOWA DOSTAWA -

STIGA SWP 577 ZAMIATARKA RĘCZNA - DARMOWA DOSTAWA -
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 649,00 PLN
Producent: Stiga
Model:
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

Dzięki nowej generacji zamiatarek STIGA utrzymanie porządku staje się łatwiejsze. Urządzenia te pozwalają na szybką oraz komfortową pracę nie tylko wokół domu, ale i na obszarach miejskich czy terenach zielonych. Doskonale usuwają zanieczyszczenia nagromadzone nawet w trudno dostępnych miejscach, pozostawiając każdą nawierzchnię idealnie czystą.


zamiatarka ręczna

Swp 577

Zamiatarki Stiga są produkowane w niemieckich zakładach o ponad 40-letniej tradycji. Aby zapewnić możliwie wysoką jakość, cały proces produkcyjny odbywa się wyłącznie w Niemczech. Większość komponentów powstaje w miejscu montażu. Szczególny nacisk kładziony jest na dobór tworzyw sztucznych o podwyższonej odporności mechanicznej, tych elementów konstrukcji zamiatarki odpowiedzialnych za efektywność roboczą urządzenia. Zamiatarki powstają na bazie opatentowanego systemu zamiatania. Niemiecka jakość oraz niepowtarzalna technologia, potwierdzona zastrzeżonymi rozwiązaniami, uzasadniają opinię, że tych zamiatarek nie da się porównać z innymi dostępnymi na rynku.

W przeciwieństwie do klasycznej miotły, nowoczesne zamiatarki ręczne STIGA nie tylko ułatwiają pracę, ale i kilkukrotnie skracają czas potrzebny na wysprzątanie nawierzchni pokrytej np. suchymi liśćmi, gałązkami, pyłem czy śmieciami. Jako urządzenia wielozadaniowe, jednocześnie zamiatają i zbierają wszystkie zanieczyszczenia, jakie napotykają na swojej drodze.

To zasługa nowoczesnego systemu zamiatania ze szczotkami talerzowymi, który zbiera brud podwójnie: większe zabrudzenia unoszone są przez obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki obrotowe, podczas gdy drobny brud zagarniany jest przez dodatkowy wałek szczotkowy.

Zastosowanie aż trzech mocnych szczotek (dwóch bocznych oraz walcowej) umożliwia sprawne oczyszczanie nawierzchni, nawet w trudno dostępnych miejscach, tj. w narożnikach czy przy krawężnikach.

Nowe modele zamiatarek STIGA zostały wyposażone ponadto w funkcję dostosowania wysokości zamiatania w skali regulacji od 2 do 8, która pozwala na adaptację trybu pracy urządzeń do konkretnej powierzchni. To pozwala na bardzo dokładne sprzątnięcie nawet trudnych nawierzchni, np. nierównych chodników, wybrukowanych alejek czy placów.

.


CO WYRÓŻNIA ZAMIATARKĘ STIGA SWP 577?

 • Duża szerokość robocza ( 77 cm) znacznie przyspiesza pracę, jej wydajność to aż 3000 m2/h
 • Przeniesienie napędu poprzez koła jezdne oznacza zwiększoną bezawaryjność (brak paska).
 • Niezwykła prostota czynności konserwacyjnych.
 • Łatwość przechowywania.
 • Włosie szczotek jest wykonane z najwyższej jakości poliamidu.
 • Zaprojektowana do obsługi obszarów średnich i dużych.Szerokie zastosowanie tj. do czyszczenia parkingów, placów, ścieżek, chodników itp.
 • Zamiatanie mokrej i suchej powierzchni.
 • 2 przeciwbieżne obracające się szczoty podnoszą śmieci z przodu maszyny i przesuwają znieczyszczenia bezpośrednio do zbionika,a środkowy wałek dodatkowo pełni funkcję domiatającą
 • Pojemy zbiornik na zanieczyszczenia (50 l).
 • Zastosowanie dodatkowego filtra powietrza.
 • Niemiecka produkcja

Nowa generacja zamiatarek marki STIGA pomoże Ci w utrzymaniu porządku na każdej powierzchni niemalże przez cały rok. Te niewielkie urządzenia doskonale zastępują nawet najlepiej zaprojektowaną miotłę i sprawiają, że zamiatanie staje się przyjemnie lekkim zajęciem.
Jesteś zaintersowany zakupem? Zastanawiasz się jak działa jak działa zamiatarka?

Koniecznie obejrzyj film, ktróry dla Cebie przygotowaliśmy:

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem