0
Produkt został zapamiętany

Zamiatarki

STIGA SWP 475 ZAMIATARKA RĘCZNA DARMOWA DOSTAWA

STIGA SWP 475 ZAMIATARKA RĘCZNA DARMOWA DOSTAWA
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 249,00 PLN
Producent: Stiga
Model:
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

 

 

 

Zamiatanie chodników, ścieżek i placów jest bardzo męczącym zajęciem. Rozwiazaniem tego problemu może być zamiatarka. Sprawia ona, że praca jest nie tylko bardziej komfortowa, ale i duże szybsza niż przy użyciu tradycyjnej miotły.

 

 


 

 

 

 

zamiatarka ręczna

Swp 475

 

Zamiatarki Stiga są produkowane w niemieckich zakładach o ponad 40-letniej tradycji. Aby zapewnić możliwie wysoką jakość, cały proces produkcyjny odbywa się wyłącznie w Niemczech. Większość komponentów powstaje w miejscu montażu. Szczególny nacisk kładziony jest na dobór tworzyw sztucznych o podwyższonej odporności mechanicznej, tych elementów konstrukcji zamiatarki odpowiedzialnych za efektywność roboczą urządzenia. Zamiatarki powstają na bazie opatentowanego systemu zamiatania. Niemiecka jakość oraz niepowtarzalna technologia, potwierdzona zastrzeżonymi rozwiązaniami, uzasadniają opinię, że tych zamiatarek nie da się porównać z innymi dostępnymi na rynku.

 

W przeciwieństwie do klasycznej miotły, nowoczesne zamiatarki ręczne STIGA nie tylko ułatwiają pracę, ale i kilkukrotnie skracają czas potrzebny na wysprzątanie nawierzchni pokrytej np. suchymi liśćmi, gałązkami, pyłem czy śmieciami. Jako urządzenia wielozadaniowe, jednocześnie zamiatają i zbierają wszystkie zanieczyszczenia, jakie napotykają na swojej drodze.

 

To zasługa nowoczesnego systemu zamiatania ze szczotkami talerzowymi, który zbiera brud podwójnie: większe zabrudzenia unoszone są przez obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki obrotowe, podczas gdy drobny brud zagarniany jest przez dodatkowy wałek szczotkowy.

 

Zastosowanie aż trzech mocnych szczotek (dwóch bocznych oraz walcowej) umożliwia sprawne oczyszczanie nawierzchni, nawet w trudno dostępnych miejscach, tj. w narożnikach czy przy krawężnikach.

 

Nowe modele zamiatarek STIGA zostały wyposażone ponadto w funkcję dostosowania wysokości zamiatania w skali regulacji od 2 do 8, która pozwala na adaptację trybu pracy urządzeń do konkretnej powierzchni. To pozwala na bardzo dokładne sprzątnięcie nawet trudnych nawierzchni, np. nierównych chodników, wybrukowanych alejek czy placów.

 


 

CO WYRÓŻNIA ZAMIATARKĘ STIGA SWP 475?

  • Przeniesienie napędu poprzez koła jezdne oznacza zwiększoną bezawaryjność (brak paska).
  • Niezwykła prostota czynności konserwacyjnych.
  • Łatwość przechowywania.
  • Włosie szczotek jest wykonane z najwyższej jakości poliamidu.
  • Szerokie zastosowanie tj. do czyszczenia parkingów, placów, ścieżek, chodników itp.
  • Zamiatanie mokrej i suchej powierzchni.
  • 2 przeciwbieżne obracające się szczoty podnoszą śmieci z przodu maszyny i przesuwają znieczyszczenia bezpośrednio do zbionika,a środkowy wałek dodatkowo pełni funkcję domiatającą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

Jesteś zaintersowany zakupem? Zastanawiasz się jak działa jak działa zamiatarka?

 

Koniecznie obejrzyj film, ktróry dla Cebie przygotowaliśmy:

 

 


W skład zestawu wchodzą:

 
1. oryginalnie zapakowana maszyna
 
2. karta gwarancyjna
 
3. instrukcja obsługi w języku polskim
 
4. dowód zakupu
 
5. Gratis - RĘKAWICE ROBOCZE

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem