0

Zamiatarki

STIGA SWP 355 ZAMIATARKA RĘCZNA - DARMOWA DOSTAWA -

STIGA SWP 355 ZAMIATARKA RĘCZNA - DARMOWA DOSTAWA -
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 799,00 PLN
Producent: Stiga
Model:
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

Sprzątaj ogród, spacerując! Poznaj nowe zamiatarki Stiga

Dzięki nowej generacji zamiatarek STIGA utrzymanie porządku staje się łatwiejsze. Urządzenia te pozwalają na szybką oraz komfortową pracę nie tylko wokół domu, ale i na obszarach miejskich czy terenach zielonych. Doskonale usuwają zanieczyszczenia nagromadzone nawet w trudno dostępnych miejscach, pozostawiając każdą nawierzchnię idealnie czystą.

 


 

zamiatarka ręczna 

Swp 355

 

 

Zamiatarki Stiga są produkowane w niemieckich zakładach o ponad 40-letniej tradycji. Aby zapewnić możliwie wysoką jakość, cały proces produkcyjny odbywa się wyłącznie w Niemczech. Większość komponentów powstaje w miejscu montażu. Szczególny nacisk kładziony jest na dobór tworzyw sztucznych o podwyższonej odporności mechanicznej, tych elementów konstrukcji zamiatarki odpowiedzialnych za efektywność roboczą urządzenia. Zamiatarki powstają na bazie opatentowanego systemu zamiatania. Niemiecka jakość oraz niepowtarzalna technologia, potwierdzona zastrzeżonymi rozwiązaniami, uzasadniają opinię, że tych zamiatarek nie da się porównać z innymi dostępnymi na rynku.

 

W przeciwieństwie do klasycznej miotły, nowoczesne zamiatarki ręczne STIGA nie tylko ułatwiają pracę, ale i kilkukrotnie skracają czas potrzebny na wysprzątanie nawierzchni pokrytej np. suchymi liśćmi, gałązkami, pyłem czy śmieciami. Jako urządzenia wielozadaniowe, jednocześnie zamiatają i zbierają wszystkie zanieczyszczenia, jakie napotykają na swojej drodze.

 

To zasługa nowoczesnego systemu zamiatania ze szczotkami talerzowymi, który zbiera brud podwójnie: większe zabrudzenia unoszone są przez obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki obrotowe, podczas gdy drobny brud zagarniany jest przez dodatkowy wałek szczotkowy.

 

Zastosowanie aż trzech mocnych szczotek (dwóch bocznych oraz walcowej) umożliwia sprawne oczyszczanie nawierzchni, nawet w trudno dostępnych miejscach, tj. w narożnikach czy przy krawężnikach.

 

Nowe modele zamiatarek STIGA zostały wyposażone ponadto w funkcję dostosowania wysokości zamiatania w skali regulacji od 2 do 8, która pozwala na adaptację trybu pracy urządzeń do konkretnej powierzchni. To pozwala na bardzo dokładne sprzątnięcie nawet trudnych nawierzchni, np. nierównych chodników, wybrukowanych alejek czy placów.

 

 

CO WYRÓŻNIA ZAMIATARKĘ STIGA SWP 355?

  • Atutem zamiatarek ręcznych jest praca niezależna od źródła zasilania, jako że w ruch wprawia je operator wraz z rozpoczęciem marszu. Maszyny te, choć pracują dzięki sile mięśni, są lekkie i bardzo łatwe w obsłudze.
  • Przeniesienie napędu poprzez koła jezdne oznacza zwiększoną bezawaryjność (brak paska).
  • Niezwykła prostota czynności konserwacyjnych.
  • Łatwość przechowywania, nawet w pozycji pionowej.
  • Włosie szczotek jest wykonane z najwyższej jakości poliamidu.
  • Szerokie zastosowanie tj. do czyszczenia parkingów, placów, ścieżek, chodników itp.
  • Zamiatanie mokrej i suchej powierzchni.
  • 2 przeciwbieżne obracające się szczoty podnoszą śmieci z przodu maszyny i przesuwają znieczyszczenia bezpośrednio do zbionika,a środkowy wałek dodatkowo pełni funkcję domiatającą
  • Niemiecka produkcja 
  • Zamiatarki ręczne STIGA wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, która wpływa na wysoki komfort pracy; praktyczny składany uchwyt z możliwością regulacji wysokości i zasięgu pozwala zachować naturalnie wyprostowaną postawę ciała, co zapobiega nadwyrężeniu mięśni i bólom kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Dodatkowo, po złożeniu kierownicy, urządzenie możesz przechowywać w pionie, co pozwoli zaoszczędzić miejsce w garażu.

SWP 355 pracująca z prędkością 1600 m²/h na szerokości 55 cm nie ma sobie równych w oczyszczaniu przydomowych nawierzchni: drogi dojazdowej, podjazdu czy tarasu.

 

 
Jesteś zaintersowany zakupem? Zastanawiasz się jak działa jak działa zamiatarka?

 

Koniecznie obejrzyj film, ktróry dla Cebie przygotowaliśmy

 

 


 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

 
1. oryginalnie zapakowana maszyna
 
2. karta gwarancyjna
 
3. instrukcja obsługi w języku polskim
 
4. dowód zakupu
 
5. Gratis - RĘKAWICE ROBOCZEKomentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem