0

Z koszem

STIGA Combi 1066 HQ, Traktor ogrodowy - Transport Firmowy!

STIGA Combi 1066 HQ, Traktor ogrodowy - Transport Firmowy!
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 7 999,00 PLN
Producent: Stiga
Model: 2T0078281/14
Status: dostawa od 3-7 dni roboczych
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

 

Dla osób najbardziej wymagających, ceniących swój czas, a także wygodę przygotowaliśmy wyjątkową propozycję. Jest ona efektem najnowszych rozwiązań technologicznych, a także poszukiwań odpowiedzi na pytanie, jak sprawić, aby praca na dużych przestrzeniach ogrodowych nie absorbowała aż tyle czasu, a przynosiła doskonały efekt, cieszący oczy każdego dnia.
 
Odpowiadając na te pytania, stworzyliśmy traktory ogrodowe, które doskonale wpisują się w oczekiwania naszych klientów. Są komfortowe, wydajne i świetnie radzą sobie w każdych warunkach. Nasze traktory ogrodowe wyposażyliśmy w różne silniki, napędy oraz różną ilość cylindrów, umieszczając agregat tnący w jednych modelach z przodu, w innych - centralnie. Zrobiliśmy to po to, aby każdy nasz klient znalazł rozwiązanie idealnie wpisujące się w jego oczekiwania. I jedno jest pewne. Bez względu na to, na który model Państwo się zdecydujecie, będziecie mieć pewność, że wybrany model, zgodnie ze swoją specyfikacją, zetnie trawę, zbierze ją do kosza, nawiezie ścinkami trawnik i wyeliminuje potrzebę sztucznego nawożenia. Bo nasze traktory ogrodowe takie właśnie są.
 
Traktory ogrodowe z centralnym agregatem tnącym oferują niezwykłą moc oraz ogromne możliwości dzięki wykorzystaniu wymiennych akcesoriów. Bezkonkurencyjne rozwiązania pozwalają na efektywne zbieranie trawy do kosza, stosować wyrzut boczny trawy bądź też nawożenie trawnika świeżymi ścinkami, co pozwala wyeliminować potrzebę stosowania sztucznych nawozów. Traktory te idealnie nadają się do całorocznej pracy na sporych rozmiarów posesji.
 
Traktory ogrodowe wyposażone w pojemne kosze to rozwiązanie przeznaczone dla użytkowników ceniących sobie niezwykły porządek na swojej posesji. Zastosowanie wydajnych silników o wysokiej mocy sprawia, iż maszyny te idealnie nadają się do ciężkich prac w dużym ogrodzie. Wymienne akcesoria umożliwiają natomiast całoroczną eksploatację.
 
Traktory ogrodowe z wyrzutem bocznym to maszyny przeznaczone do obsługi terenów o sporych rozmiarach. Wydajne silniki o dużej mocy umożliwiają wykonywanie nawet najcięższych prac w ogrodzie. Zaawansowane rozwiązania technicznie sprawiają, iż obsługa tych urządzeń jest niezwykle prosta i intuicyjna. Kosiarki mogą działać w trybie mulczowania, który naturalnie nawozi trawnik, wzbogacając go o cenne składniki odżywcze. Dzięki zastosowaniu wymiennych akcesoriów, nasze traktory znajdują zastosowanie zarówno latem, jak i zimą.
 

TRAKTOR OGRODOWY

combi 1066 hq


Siedząc wygodnie w fotelu, sam wybierasz funkcję, z której pragniesz akurat skorzystać, z łatwością przełączając między mieleniem, zbieraniem a bocznym wyrzutem. Hydrostatyczna skrzynia biegów, wydajny silnik oraz kompaktowe wymiary sprawią natomiast, że bez trudu dotrzesz nawet do najbardziej niedostępnych zakątków swojego królestwa, niezależnie od tego, jaką ma powierzchnię. Combi stanowi bowiem idealny wybór zarówno dla posiadaczy małych, przydomowych ogródków, jak i większych obszarów zieleni.
 

Opis


 
Proszę mocno się trzymać, ponieważ ten sprzęt jest odjazdowy. To wszystko dzięki sprytnym rozwiązaniom, które zawsze były motorem napędowym marki STIGA. Gdyby użytkownicy tej maszyny mieli oceniać jej ergonomię, to prawdopodobnie na 10 punktów zdobyłaby 11. Zaprojektowaliśmy ją tak, aby jej obsługa była maksymalnie prosta i efektywna. Dzięki temu każdy właściciel Combi 1066 może zapomnieć czym jest trud koszenia trawnika.

 


Model silnika 950 E-Series ES
Pojemność skokowa 223 cm³
Liczba cylindrów 1
Moc (kW) 3,3 kW @ 2450 rpm
System chłodzenia powietrze
Pompa olejowa nie
Pojemność zbiornika paliwa 3,8 L
Napięcie akumulatora 12 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Metoda koszenia zbieranie do kosza, mulczowanie, boczny wyrzut
Wyrzut tylny
Szerokość koszenia 66 cm
Liczba wysokości cięcia 6
Regulacja wysokości cięcia manualna
Zakres wyskości cięcia 30 - 76 mm
Liczba noży 1
Rodzaj noża zbierająco-mulczujący
System załączania noży manualny
Zestaw mulczujący w zestawie
Koła zapobiegające skalpowaniu trawnika nie
Przekładnia hydrostatyczna
Liczba biegów -
Napęd tak, na koła tylne
Typ kosza tekstylny
Pojemność kosza 150 L
Opróżnianie kosza manualne
Kierownica ergonomiczna
Rodzaj fotela standardowy
Złącze do mycia tak
Panel nie
Licznik motogodzin nie
Światła przednie brak
Tempomat nie
Ładowarka tak
Zderzak nie
Rozmiar kół przednich 13x5.00-6 "
Rozmiar kół tylnych 15x5.50-6 "
Wymiary 1825 X 722 X 1047 mm
Wielkość opakowania 1510 X 800 X 838 mm
Maksymalny poziom wibracji na kierownicy 7,76 m/s²
Maksymalny poziom wibracji na siedzisku operatora 2,94 m/s²
Zmierzony poziom hałasu 98 dB(A)
Poziom hałasu 98 dB(A)
Waga 131 kg
Nr art. 2T0078281/14


Wyposażenie standardowe
 

 

Warunki dostawy:

 

  1. maszynę dostarczymy transportem firmowym na nasz koszt gotową do pracy na miejscu przeszkolimy operatorów z zakresu obsługi i konserwacji urzadzenia. Oferta ta jest ważna w promieniu 150 km od miejscowości Kwidzyn województwo pomorskie. Koszt dostawy do miejcowości oddalonej ponad 150 km od Kwidzyna będziemy ustalać indywidualnie.
  2. wraz z maszyną dostarczymy instrukcję obsługi, kartę gwarancyją ważną na terenie całego kraju oraz dowód zakupu

 Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem