0

z bocznym wyrzutem

Solo by AL-KO T 22-111.8 HDS-A V2 SD, Traktor ogrodowy - Transport firmowy!

Solo by AL-KO T 22-111.8 HDS-A V2 SD, Traktor ogrodowy - Transport firmowy!
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 9 999,00 PLN
Stara cena: 11 090,00 PLN
Producent: SOLO BY AL-KO
Model: 127445
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

Od profesjonalistów, dla profesjonalistów

solo by AL-KO łączy w sobie innowacyjną technikę koszenia trawników AL-KO i sprawdzoną technikę ogrodową oraz leśną SOLO, tworząc nową, wartościową linię produktów dla użytkowników prywatnych i profesjonalnych, dążąc przy tym do znalezienia optymalnych rozwiązań, zafascynowania nowością oraz spełnienia życzeń klientów.

Przekonująca jakość

solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii. Prawie wszystkie urządzenia, które zostały przez nas zaprojektowane i opracowane w bawarsko-szwabskiej miejscowości Kötz są wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Człowiek w centrum zainteresowania

solo by AL-KO stawia człowieka w centrum zainteresowania, wokół którego wszystko się kręci. Z tego też względu wszystkie nasze produkty są opatrzone okrągłym znakiem, który przedstawia użytkownika w jego środowisku pracy, wyrażając tym samym współdziałanie człowieka i maszyny. Stąd wzięła się zresztą nazwa marki SOLO, która odwołuje się do tego, że dzięki innowacyjnej technice oprysków po raz pierwszy jeden człowiek mógł poradzić sobie z pracami w winnicy.


Traktor do koszenia trawy – klasa królewska– mocny i komfortowy.
Dzięki traktorowi do koszenia trawy solo by AL-KO doznasz niezapomnianych emocji. Poczujesz komfort, moc i bezpieczeństwo. Cechą szczególną naszych traktorów jest niezwykle mocna rama która jest sercem całej maszyny. Zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu nie ma sobie równych. Silniki jedno i dwu -cylindrowe, wytrzymałe agregaty koszące o szerokości koszenia od 72 do 125 cm umożliwiają dopasowanie sprzętu do indywidualnych wymagań użytkownika. Zobaczysz jak przyjemnie jest usiąść za sterami traktora AL.-KO. Ogromna przestrzeń na nogi, doskonała widoczność, wykonanie jak w samochodach wyższej klasy, parametry które zawstydzają konkurentów – to właśnie cechy traktorów AL-KO.

TRAKTOR OGRODOWY

T 22-111.8 HDS-A V2 SD


Opis


  • Niezawodny łożyskowany agregat tnący z dwoma ostrzami.
  • Duża przestrzeń na nogi i nisko osadzoną podłogą, szczególnie ważny aspekt dla osób wysokich.
  • Wydajne koszenie dużych powierzchni, w porównaniu z innymi maszynami trakorek ten szybko się przemieszcza.
  • Wygodny, regulowany, kubełkowy fotel.
  • Szerokie ogumienie dla lepszej przyczepności.
Odkryj przyjemną stronę koszenia dzięki traktorom ogrodowym solo by AL-KO. Traktor T22-111.8 HDS-A V2 Comfort to idealne urządzenie do ogrodów użytkowych.
Traktor ogrodowy T22-111.8 HDS-A V2 Comfort
Wysokiej jakości części, opracowane w Niemczech i wyprodukowane w Austrii. Tak przedstawia się traktor T22-111.8 HDS-A V2 Comfort. Dzięki niemu duże powierzchnie mogą być koszone wydajnie i przede wszystkim wygodnie. Szeroka gama dostępnych akcesoriów (jako opcja), takich jak zestaw do mulczowania, układacz pokosu, pług śnieżny i wiele innych sprawiają, że ten traktor jest wszechstronnym urządzeniem do pracy zarówno latem, jak i zimą. Jeśli szukasz traktora ogrodowego, który sprosta prawie każdemu zadaniu, ten produkt jest idealnym wyborem.
Szczegóły techniczne traktora ogrodowego T22-111.8 HDS-A V2 Comfort
Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 110 cm, ten wszechstronny traktor z serii Comfort jest idealnym urządzeniem do szybkiego i wydajnego koszenia dużych ogrodów. Traktor ogrodowy T22-111.8 HDS-A V2 Comfort jest napędzany mocnym dwucylindrowym silnikiem AL-KO Pro o mocy 13,0 kW. Wysokość koszenia można łatwo regulować od 30 mm do 80 mm w 6 stopniach. Wytrzymały stalowy agregat tnący kosiarki zawiera dwa ostrza do precyzyjnego koszenia trawy, a jego demontaż odbywa się w kilku prostych krokach. Dzięki przemyślanemu systemowi zmiany akcesoriów ten traktor ogrodowy z wyrzutem bocznym można łatwo przekształcić w pług śnieżny. Bardzo duże opony o średnicy 18 cali zapewniają dobrą przyczepność na każdej nawierzchni i w każdym terenie. Mulczowanie odbywa się za pomocą specjalnej przykrywy, którą można wygodnie przechowywać przy agregacie tnącym. Kolejnymi elementami zwiększającymi komfort użytkowania są dobrze leżąca w dłoni kierownica i przejrzyste elementy sterujące. Pedał jazdy i elektromagnetyczne sprzęgło ostrzy dla wygodnego włączania i wyłączania agregatu tnącego są łatwe w obsłudze.

Dane techniczne


Nr artykułu 127445
Silnik AL-KO PRO 700 V-Twin 700 cm3
Sprzęgło nożowe Elektromagnetyczne
Przekładnia Hydrostatyczna T3
Szer. działania 110 cm (2 noże)
ø kół P/T 15x6,0-6/18x8,5-8
Reg. wys. koszenia Centralna, 6 - stopniowa
Wys. koszenia 30-80 mm
Wyposażenie Światła LED, zaczep, system mulczujący
Ilość cylindrów 2
Fotel Regulowany
Rama Heavy Duty


Warunki dostawy:

  1. maszynę dostarczymy transportem firmowym na nasz koszt gotową do pracy. Na miejscu przeszkolimy operatorów z zakresu obsługi i konserwacji urządzenia. Oferta ta, jest ważna w promieniu 150 km od miejscowości Kwidzyn (województwo pomorskie). Koszt dostawy do miejcowości oddalonej ponad 150 km od Kwidzyna ustalamy indywidualnie.
  2. wraz z maszyną dostarczymy instrukcję obsługi, kartę gwarancyją ważną na terenie całego kraju oraz dowód zakupu.Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem