0

Spalinowe

SOLO BY AL-KO SBA 4005 VB PROFESJONALNY WERTYKULATOR SPALINOWY HONDA GP 160 DARMOWA DOSTAWA

SOLO BY AL-KO SBA 4005 VB PROFESJONALNY WERTYKULATOR SPALINOWY HONDA GP 160 DARMOWA DOSTAWA
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 6 295,00 PLN
Producent: SOLO BY AL-KO
Model: SBA 4005 VB
Status: dostawa do 2 dni roboczych
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

Od profesjonalistów, dla profesjonalistów

solo by AL-KO łączy w sobie innowacyjną technikę koszenia trawników AL-KO i sprawdzoną technikę ogrodową oraz leśną SOLO, tworząc nową, wartościową linię produktów dla użytkowników prywatnych i profesjonalnych, dążąc przy tym do znalezienia optymalnych rozwiązań, zafascynowania nowością oraz spełnienia życzeń klientów.

Przekonująca jakość

solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii. Prawie wszystkie urządzenia, które zostały przez nas zaprojektowane i opracowane w bawarsko-szwabskiej miejscowości Kötz są wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Człowiek w centrum zainteresowania

solo by AL-KO stawia człowieka w centrum zainteresowania, wokół którego wszystko się kręci. Z tego też względu wszystkie nasze produkty są opatrzone okrągłym znakiem, który przedstawia użytkownika w jego środowisku pracy, wyrażając tym samym współdziałanie człowieka i maszyny. Stąd wzięła się zresztą nazwa marki SOLO, która odwołuje się do tego, że dzięki innowacyjnej technice oprysków po raz pierwszy jeden człowiek mógł poradzić sobie z pracami w winnicy.


Wertykulator: świeże powietrze dla Twojego trawnika

Każdy trawnik potrzebuje wertykulacji. Najlepiej dwa razy do roku - wiosną i jesienią, aby mogły otrzymać wystarczającą ilość powietrza do oddychania. Stalowe noże wertykulatora zagłębiają się w powierzchnię gleby i z trawnika całkowicie usuwają filc, mech i resztki roślin. Po wertykulowaniu powinno nastąpić nawożenie trawnika, uzupełniający siew i intensywne nawodnienie. Wymienione zabiegi poprawiają pobieranie substancji odżywczych przez glebę, jak również wody i przyspieszają wzrost trawy, Elektryczne i spalinowe wertykulatory AL-KO skutecznie przeprowadzą tę kurację odmładzającą.

 PROFESJONALNY WERTYKULATOR SPALINOWY

 SBA 4005 VB

Niezwykle wytrzymały i trwały profesjonalny wertykulator spalinowy. Noże ze stali hartowanej i stabilne koła stalowe a do tego mocny silnikow firmy Honda czynią tą maszynę niezawodnym pomocnikiem w każdym ogrodzie – nawet w najtrudniejszych warunkach.

  • Bezstopniowa regulacja głębokości roboczej.
  • Wytrzymała obudowa ze stali jakości premium.
  • Lekkie koła z łożyskami kulkowymi.
  • Walec wertykulujący z 33 nożami stalowymi, o szerokości roboczej 41 cm.
  • Mocny silnik spalinowy.
  • Składany uchwyt prowadzący.

Zbiornik na trawę (kosz) dostepny jako opcja w cenie: 369 zł


Dane techniczne

Szerokość robocza: 41 cm

Tryb pracy: silnik spalinowy

Uchwyt: składany

Pojemność skokowa: 163 cm3

Moc kW: 3,6 kW

Silnik: Honda GP 160

Waga: 55 kg

Głębokość robocza: 0-25 mm

Wał nożowy: 33 noże stalowe


GRATIS !!!

- WYSYŁKA

- OLEJ HONDA 10W-30 API/SJ 0,6 L

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów