0

Elektryczne

SOLO BY AL-KO 516, WERTYKULATOR ELEKTRYCZNY + DOSTAWA GRATIS

SOLO BY AL-KO 516, WERTYKULATOR ELEKTRYCZNY + DOSTAWA GRATIS
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 649,00 PLN
Producent: SOLO BY AL-KO
Model:
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

 

Od profesjonalistów, dla profesjonalistów

 

solo by AL-KO łączy w sobie innowacyjną technikę koszenia trawników AL-KO i sprawdzoną technikę ogrodową oraz leśną SOLO, tworząc nową, wartościową linię produktów dla użytkowników prywatnych i profesjonalnych, dążąc przy tym do znalezienia optymalnych rozwiązań, zafascynowania nowością oraz spełnienia życzeń klientów.

 

Przekonująca jakość

 

solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii. Prawie wszystkie urządzenia, które zostały przez nas zaprojektowane i opracowane w bawarsko-szwabskiej miejscowości Kötz są wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

 

Człowiek w centrum zainteresowania

 

solo by AL-KO stawia człowieka w centrum zainteresowania, wokół którego wszystko się kręci. Z tego też względu wszystkie nasze produkty są opatrzone okrągłym znakiem, który przedstawia użytkownika w jego środowisku pracy, wyrażając tym samym współdziałanie człowieka i maszyny. Stąd wzięła się zresztą nazwa marki SOLO, która odwołuje się do tego, że dzięki innowacyjnej technice oprysków po raz pierwszy jeden człowiek mógł poradzić sobie z pracami w winnicy.

 


 

Wertykulator: świeże powietrze dla Twojego trawnika

 
Każdy trawnik potrzebuje wertykulacji. Najlepiej dwa razy do roku - wiosną i jesienią, aby mogły otrzymać wystarczającą ilość powietrza do oddychania. Stalowe noże wertykulatora zagłębiają się w powierzchnię gleby i z trawnika całkowicie usuwają filc, mech i resztki roślin. Po wertykulowaniu powinno nastąpić nawożenie trawnika, uzupełniający siew i intensywne nawodnienie. Wymienione zabiegi poprawiają pobieranie substancji odżywczych przez glebę, jak również wody i przyspieszają wzrost trawy, Elektryczne i spalinowe wertykulatory AL-KO skutecznie przeprowadzą tę kurację odmładzającą.
 

 WERTYKULATOR elektryczny

 516

 

 

Opis i funkcje


 
Maszyna wyposażona w mocny silnik elektryczny 1800W . Szerokość robocza 36 cm. Głębokość robocza od 0 do 25 mm regulowana bezstopniowo. Obudowa została wykonana ze stali.  Uchwyt kierujący składany. Koła zamocowane na łożyskach kulkowych. Wał nożowy z 15 podwójnymi ostrzami stalowymi. Waga 25 kg.
 

Dane techniczne


 

Nr artykułu 127374
EAN 4003718055900
Linia produktów solo by AL-KO
Szerokość walca 36 cm
Silnik Elektryczny, 1 800 W
Głośność 79
Wałek wertykulujący 15 stalowych noży
Regulacja głębokości Bezstopniowa, 0 - 25 mm.
Obudowa zespołu koszącego Stal
Waga w kg ca. 29
Koła z łożyskami kulkowymi Tak
Składana rękojeść Tak

 


GRATIS !!!

 

- WYSYŁKAKomentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem