0

Kosy spalinowe

SOLO by AL-KO 142 SB, Kosa spalinowa - 2,3 KM - Wysyłka GRATIS!

SOLO by AL-KO 142 SB, Kosa spalinowa - 2,3 KM - Wysyłka GRATIS!
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 499,00 PLN
Stara cena: 1 995,00 PLN
Producent: SOLO BY AL-KO
Model: 126489
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

 

Od profesjonalistów, dla profesjonalistów

 

solo by AL-KO łączy w sobie innowacyjną technikę koszenia trawników AL-KO i sprawdzoną technikę ogrodową oraz leśną SOLO, tworząc nową, wartościową linię produktów dla użytkowników prywatnych i profesjonalnych, dążąc przy tym do znalezienia optymalnych rozwiązań, zafascynowania nowością oraz spełnienia życzeń klientów.

 

Przekonująca jakość

 

solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii. Prawie wszystkie urządzenia, które zostały przez nas zaprojektowane i opracowane w bawarsko-szwabskiej miejscowości Kötz są wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

 

Człowiek w centrum zainteresowania

 

solo by AL-KO stawia człowieka w centrum zainteresowania, wokół którego wszystko się kręci. Z tego też względu wszystkie nasze produkty są opatrzone okrągłym znakiem, który przedstawia użytkownika w jego środowisku pracy, wyrażając tym samym współdziałanie człowieka i maszyny. Stąd wzięła się zresztą nazwa marki SOLO, która odwołuje się do tego, że dzięki innowacyjnej technice oprysków po raz pierwszy jeden człowiek mógł poradzić sobie z pracami w winnicy.

 


 

Mocna kosa spalinowa tam, gdzie kosiarki nie dają rady
 
Kosa spalinowa idealne narżedzie do koszenia dużych rzadziej koszonych terenów. Nadają się także do koszenia obrzeży, obniżonych powierzchni, trawy rosnacej przy drzewach i innych przeszkodach jest idealną alternatywą tradycyjnej kosiarki. Kosy spalinowe posiadają dwie głowice, które bez trudu oprócz wysokiej trawy tną zdrewniałe części roślin. Aby praca była wygodna, kosy posiadają uchwyt o ergonomicznych kształtach i szelki ułatwiajace dłuższą pracę.
 

KOSA SPALINOWA

142 sb


 

Opis


 
To kosa przeznaczona do pracy na wymagających terenach. Dzięki imponującemu momentowi obrotowemu, silnikowi o mocy 2,6 KM, pojemności skokowej 40,7 cm3 i dwustronnemu wentylatorowi zapewniającemu wydajne chłodzenie, to profesjonalne urządzenie zapewnia nie tylko stałą, wysoką wydajność i niskie zużycie paliwa. Pojemny zbiornik na mieszankę (0,7 l) umożliwia długą pracę, bez przerw na uzupełnienie paliwa.
 

Dane techniczne


 

Nr artykułu 126489
Silnik
2.3 KM / 40.7 cm3
Szer. działania Nóż 30 cm / Głowica żyłkowa 
Uchwyt Oburęczny
Rura prowadząca
Aluminium
Pas nośny Profesjonalny/ Szelki
Waga 7,7 kg


 

 


GRATIS!!

 

WYSYŁKA

SMAR DO PRZEKŁADNI

OLEJ SILNIKOWYKomentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem