0

Opinie klientów

 

Każdego dnia ciężko pracujemy na dobrą opinię oraz zaufanie. Wciąż doskonalimy nasze umiejętności, a czas wysyłki skracamy do minimum. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów !

 

Poniżej przedstawiamy wybrane opinie naszych Klientów:

 

Zakupiłem sprzęt za niemałą sumę. Dostałem ciekawe upominki. Fachowe podejście do klienta, miła obsługa, porady odnośnie użytkowania sprzętu. Firma z Kwidzyna, a mimo to przejechałem 200 km, by dokonać zakupu.:

Mateusz 

 


 

"Szukałem po całej Polsce John Deere x155r w rozsądnej cenie. Pytałem dzwoniłem po wielu firmach. Jako jedyna na odpowiedziała Garden-System- Przedstawiła ciekawą ofertę, dostarczyła produkt + niespodzinke natychmiastowo bez dopłat i niespodzianek. Polecam: Firma obsługa na Bardzo wysokim Poziomie"

Waldek

 


 

"Towar zgodny z przedstawioną ofertą tj. opryskiwacz OleoMAC AM 162; Kompetentna obsługa.Sprzęt został bardzo szybko dostarczony zgodnie z zamówieniem. Konkurencyjna cena. Goraco polecam ten sklep :)"

Kasper

 


 

"Witam, W sklepie internetowym zakupiłem glebogryzarkę elektryczną IKRA(1000W). Sprzęt został bardzo szybko dostarczony zgodnie z zamówieniem. Obsługa fachowa, bardzo miła. Sprzęt sprawuje się bardzo dobrze moc 1000W oceniam (po sezonie pracy)jest wystarczajaca do małego ogrodu. Slep naprawdę zasługuje na polecenie. Pozdrawiam Adam."

Adam

 


 

"100% zadowolenia w zadowoleniu. Jeszcze nie zdążyłem zalogować się w banku a Sklep już czekał na starcie do wysyłki towaru. Rzeczowy, szybki i miły kontakt."

--

 


 

"W sklepie tym zakupiłem rozdrabniarkę firmy Stiga. Odnośnie Sklepu to przede wszystkim miła i fachowa obsługa. Pani, która mnie obsługiwała znała się na rzeczy. Cena produktu lepsza niż u producenta."

Michał


 

"Transakcja przeprowadzona błyskawicznie , świetna komunikacja między sprzedawcą a klientem , towar zgodny z przedstawioną ofertą ."

Zybi

 


 

"Wyczerpująca informacja o oferowanych produktach. Konkurencyjne ceny. Miły kontakt telefoniczny, błyskawiczna realizacja."

Gordon

 


 

"Profesjonaliści. Paczka dotarła w ciągu jednego dnia i do tego przesyłka była gratis. Towar dobrej jakości dostępny od ręki. POLECAM"

Piotr

 


 

Więcej na:

http://www.opineo.pl/opinie/garden-system-pl/3#opinie

 

 Kontakt ze sklepem