0

Myjki wodne

Urządzenia wysokociśnieniowe 

 
Tam, gdzie potrzebne jest dokładne i nie wymagające wysiłku czyszczenie – zwłaszcza na trudnych powierzchniach wystawionych na działanie czynników atmosferycznych lub w miejscach pracy, które często narażone są na zabrudzenia – bez wątpienia idealnym rozwiązaniem jest myjka wysokociśnieniowa. Moc strumienia wody pod wysokim ciśnieniem gwarantuje optymalny poziom czystości i higieny, dużo wyższy niż jest to możliwe do osiągnięcia tradycyjnymi metodami. 
 
W zależności od wybranego modelu i jego mocy, myjki wysokociśnieniowe mogą być używane do czyszczenia terenów otwartych, takich jak balkony, werandy, chodniki, ścieżki ogrodowe, a także garaże, parkingi czy nawet samochody i cysterny. Te poręczne, wytrzymałe i niezawodne urządzenia przywrócą dawny wygląd zarośniętym mchem chodnikom, ławkom i schodom.
 
Można ich także używać do czyszczenia ścian przed malowaniem.Myjki wysokociśnieniowe są niezastąpiona pomocą w zmaganiach z najbardziej uporczywymi plamami pochodzącymi z nagromadzenia błota, rdzy, brudu i innych nalotów. Można je usunąć w ułamku czasu potrzebnego przy zastosowaniu tradycyjnych metod. Myjki wysokociśnieniowe są przydatne zarówno w mieście, jak i na wsi, pozwalając na szybkie czyszczenie pomieszczeń gospodarczych, kurników i podwórek.
 


 

      
Myjki wodne

Myjki wodne

Kontakt ze sklepem