0

Akcesoria Webera

Gourmet BBQ System - wymienny ruszt żeliwny GBS do grilli gazowych Genesis Weber

Gourmet BBQ System - wymienny ruszt żeliwny GBS do grilli gazowych Genesis Weber
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 679,00 PLN
Producent: Weber
Model: 8848
Status: dostawa od 3-7 dni roboczych
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.


PRODUKTY
ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ TYLKO GRILL
Od ponad 60 lat Weber rewolucjonizuje świat grilli i wprowadza kolejne innowacje do swoich produktów. Tworzymy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Takie kompleksowe podejście do tematu grillowania jest ważnym celem naszego działania od momentu wynalezienia kulistego grilla.


ŚWIAT WEBERA
CAŁY ŚWIAT GRILLOWANIA
W kwestii kultury grillowania, coraz więcej osób darzy zaufaniem markę Weber, ponieważ jako wynalazcy grilla kulistego posiadamy wyjątkowo duże doświadczenie. Na pierwszy rzut oka zauważyć można wysoką jakość naszych produktów, a zaraz potem świat możliwości, powstały za sprawą różnorodności naszej oferty. Osiągniecie Państwo czystą przyjemność grillowania dzięki niezliczonym możliwościom systemu One-Touch Premium, naszej perfekcji w zakresie brykietów i rozpałek systemu Modern Fire oraz kulinarnym atrakcjom Johanna Lafera, kucharza odznaczonego gwiazdą Michelina.

GRILLE WĘGLOWE
Trzaskający ogień, zapach dymu i aromat grillowanych produktów w powietrzu... Dla wielu osób perfekcyjne grillowanie nierozerwalnie łączy się z węglem drzewnym. Dzięki grillom Webera staje się to czyste, bezpieczne, praktyczne, a przede wszystkim daje wiele nowych kulinarnych możliwości. Poczujcie tę prawdziwą atmosferę BBQ z oryginalnym grillem z pokrywą i gwarancją powodzenia!
PRZYJEMNOŚĆ DOSKONAŁEGO GRILLOWANIA
Grillowanie na żarzącym się węglu sprawia przyjemność i jest najbardziej pierwotnym rodzajem grillowania. Mając 60 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji, Weber gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem TÜV i jest wiodącą firmą w zakresie konstrukcji i obróbki. Najwyższą stabilność zapewnia np. zaprojektowany system nóżek i rolek, podczas gdy dodatkowa ochrona przed żarem dale jeszcze więcej bezpieczeństwa. A dzięki zaprojektowanemu przez Webera systemowi One-Touch nie trzeba już sobie brudzić palców przy usuwaniu popiołu. Tym samym grillowanie Webera na węglu drzewnym jest dziś bezpieczne i czyste jak każda inna technika grillowania.

Gourmet BBQ System - wymienny ruszt żeliwny GBS do grilli gazowych Genesis Weber


Gourmet BBQ System - wymienny ruszt żeliwny GBS do grilli gazowych Genesis Weber (8848)

OPIS PRODUKTU:

Ruszt do grilli Weber z serii Genesis. Moduł GBS pozwala nam dowolnie zwiększać funkcjonalność grilla. Składa się z trzech część, w tym środkowej części wymiennej. W jej miejscu możemy zainstalować dowolne naczynie z szerokiej oferty Weber GBS. Katalog produktów obejmuje między innymi żeliwną patelnię, wok, naczynia do grillowania kurczaka lub warzyw, wkład do robienia sandwichów i gofrów, kamień do pizzy, ruszt Sear Grate do smażenia steków z kratką i wiele, wiele innych. Dzięki temu nasz grill możemy wykorzystywać jak wszechstronną ogrodową kuchnię, w której przyrządzimy smaczne śniadania, obiady i desery, a także prawdziwe amerykańskie barbecue!

 
  • 3-częściowy ruszt GBS z wymiennym wkładem środkowym,
  • Pasuje do modeli Genesis,
  • Wykonany z trwałego emaliowanego żeliwa

 

  • Fachowe i profesjonale doradztwo w wyborze sprzętu ogrodniczego. Zadzwoń lub napisz  pomożemy wybrać Ci sprzęt najlepszy do Twoich potrzeb.

  • Satysfakcja klienta z zakupu jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań by całość transakcji przebiegła szybo i sprawnie
     
  • Wszytkie paczki przed wysyłką sprawdzamy i dodatkowo zabepieczamy. Paczki na czas transportu są objęte ubezpiecezniem.


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem