0

Akcesoria Webera

Drewienka Hickory do wędzenia Weber

Drewienka Hickory do wędzenia Weber
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 31,90 PLN
Producent: Weber
Model: 17624
Status: dostępny
Wysyłka: 18,00 PLN (przedpłata), 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.


PRODUKTY
ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ TYLKO GRILL
Od ponad 60 lat Weber rewolucjonizuje świat grilli i wprowadza kolejne innowacje do swoich produktów. Tworzymy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Takie kompleksowe podejście do tematu grillowania jest ważnym celem naszego działania od momentu wynalezienia kulistego grilla.


ŚWIAT WEBERA
CAŁY ŚWIAT GRILLOWANIA
W kwestii kultury grillowania, coraz więcej osób darzy zaufaniem markę Weber, ponieważ jako wynalazcy grilla kulistego posiadamy wyjątkowo duże doświadczenie. Na pierwszy rzut oka zauważyć można wysoką jakość naszych produktów, a zaraz potem świat możliwości, powstały za sprawą różnorodności naszej oferty. Osiągniecie Państwo czystą przyjemność grillowania dzięki niezliczonym możliwościom systemu One-Touch Premium, naszej perfekcji w zakresie brykietów i rozpałek systemu Modern Fire oraz kulinarnym atrakcjom Johanna Lafera, kucharza odznaczonego gwiazdą Michelina.

GRILLE WĘGLOWE
Trzaskający ogień, zapach dymu i aromat grillowanych produktów w powietrzu... Dla wielu osób perfekcyjne grillowanie nierozerwalnie łączy się z węglem drzewnym. Dzięki grillom Webera staje się to czyste, bezpieczne, praktyczne, a przede wszystkim daje wiele nowych kulinarnych możliwości. Poczujcie tę prawdziwą atmosferę BBQ z oryginalnym grillem z pokrywą i gwarancją powodzenia!
PRZYJEMNOŚĆ DOSKONAŁEGO GRILLOWANIA
Grillowanie na żarzącym się węglu sprawia przyjemność i jest najbardziej pierwotnym rodzajem grillowania. Mając 60 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji, Weber gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem TÜV i jest wiodącą firmą w zakresie konstrukcji i obróbki. Najwyższą stabilność zapewnia np. zaprojektowany system nóżek i rolek, podczas gdy dodatkowa ochrona przed żarem dale jeszcze więcej bezpieczeństwa. A dzięki zaprojektowanemu przez Webera systemowi One-Touch nie trzeba już sobie brudzić palców przy usuwaniu popiołu. Tym samym grillowanie Webera na węglu drzewnym jest dziś bezpieczne i czyste jak każda inna technika grillowania.

Drewienka Hickory do wędzenia Weber 


Drewienka Hickory do wędzenia Weber (17624)

OPIS PRODUKTU:
  • Waga opakowania 0,7 kg
     

Duże kawałki drewienek do wędzenia to kolejny pomysł marki Weber na urozmaicenie walorów smakowych grillowanych potraw. Niezwykły aromat drewienek do wędzenia Weber, podczas grillowania sprawia, że nasze potrawy będą smakowały inaczej niż zwykle. Drewienka idealnie pasują do grillowania i podwędzania wszelkiego rodzaju mięsiwa. Sprawdzą się świetnie szczególnie do potraw z drobiu, wieprzowiny oraz wołowiny.   

 

Drewienka do wędzenia czy też samego grillowania stosuje się w następujący sposób: przed samym włożeniem drewienek na rozpalony węgiel lub brykiet należy je zamoczyć przynajmniej na pół godziny w letniej wodzie. Następnie w zależności od tego jak mocno będziemy chciali podwędzać nasze potrawy, drewienka umieszczamy  w połowie lub pod koniec grillowania na rozrzażonym brykiecie. Woda, która została nam z moczenia wiórek, idealnie redukuje temperaturę w procesie grillowania, nadając dodatkowy aromat grillowanym potrawom.


 

  • Fachowe i profesjonale doradztwo w wyborze sprzętu ogrodniczego. Zadzwoń lub napisz  pomożemy wybrać Ci sprzęt najlepszy do Twoich potrzeb.

  • Satysfakcja klienta z zakupu jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań by całość transakcji przebiegła szybo i sprawnie
     
  • Wszytkie paczki przed wysyłką sprawdzamy i dodatkowo zabepieczamy. Paczki na czas transportu są objęte ubezpiecezniem.


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem