Kosiarka STIGA Park nowej generacji

Dzięki zamontowanemu z przodu agregatowi koszącemu kosiarka czołowa STIGA Park sprawia, że ​​pielęgnacja trawnika jest o wiele łatwiejsza, dokładniejsza i szybsza.


Jego kompaktowe wymiary i przegubowy układ kierowniczy zapewniają maksymalną zwrotność, co z kolei sprawia, że ​​pokonywanie przeszkód, niewygodnych zakrętów i skomplikowanych krajobrazów jest dziecinnie proste.

park

Po zakończeniu koszenia unikalny nowy system Quick Flip umożliwia dostęp do spodu agregatu w celu czyszczenia lub konserwacji w jednym prostym kroku.

STIGA PARK

Obrotowa szczotka przednia

Zmiataj duszące, blokujące światło liście z trawnika, zamiataj błoto i piach z podjazdu,a kiedy napada śnieg szybko uporasz się z jego usunięciem. I to wszystko zrobisz dzięki zamontowanej z przodu szczotce obrotowej!

Trzypozycyjna regulacja boczna oznacza, że ​​można ją dostosować do każdej pracy; natomiast wytrzymałe włosie polipropylenowe poradzi sobie z sezonem po sezonie podczas intensywnego użytkowania na twardych powierzchniach.

STIGA PARK SZCZOTA

Zbieracz trawy i liści

Obrotowe szczotki - napędzane działaniem kół na ziemi - zbierają i wyrzucają odpady do zbiornika o pojemności 340-litrowego kosza na śmieci, pozostawiając trawnik czysty i wolny od zanieczyszczeń.  

ZBIERAK

Wertykulator do trawnika

usuwa hamujący wzrost mchu, usuwa filc wycinając praktycznie niewidoczne szczeliny w murawie, aby umożliwić lepsze przenikanie powietrza, wilgoci i niezbędnych składników odżywczych do murawy. Wirnik napowietrzający można wymienić na opcjonalny wirnik bijakowy, jeśli trzeba kosić długą, zarośniętą trawę.

Rozsiewacz do nawozów, piasku, soli oraz trawy

Dzięki znacznej pojemności 30 litrów ten holowany rozrzutnik karuzelowy jest szybkim i wydajnym sposobem równomiernego rozprowadzania soli, wapna, piasku, nawozu i nasion traw na dużych obszarach. Ma 3-metrową szerokość rozrzutu i może być również stosowany do rozprowadzania granulowanych herbicydów.

ROZSIEWACZ

Przyczepa wywrotka

Po co poświęcać wysiłek przy użyciu taczki do transportu ciężkich przedmiotów po swojej posesji, skoro można to zrobić szybko i łatwo za pomocą przyczepki STIGA? Możesz wybierać między wersjami ze stali ocynkowanej i polimerowej, z obydwoma materiałami łatwymi do czyszczenia i oferującymi doskonały kompromis między minimalizacją wagi a wytrzymałością. Duże opony pneumatyczne zapewniają, że koła nie uszkodzą delikatnych powierzchni trawnika.

przyczepka

Pług 

Zaczniesz cieszyć się jak dziecko z intensywnych opadów  śniegu bo odśnieżanie parkiem Stiga z zamontowanym pługiem jest dziecinnie proste. A po odśnieżaniu możesz zaczepić sanki i zrobić kulig :) Pług śnieżny do samojezdnych kosiarek czołowych jest idealny do odśnieżania podjazdów i chodników. Ma szerokość odśnieżania 120 cm, maksymalną regulację w lewo / prawo 30 ° i jest wykonany z wytrzymałej stali. 

PŁUG

Odśnieżarka wirnikowa

Mieszkasz w górach i potrzebujesz wydajnego sprzętu? Ta maszyna na pewno sprosta Twoim wymaganiom, a śnieg z Twojego podjazdu zniknie w mgnieniu oka.  

ODSNIEZARKA


Teraz, kiedy już wiesz, jak zmaksymalizować potencjał swojej kosiarki czołowej STIGA Park, będziesz w stanie utrzymywać nieskazitelny ogród przez cały rok. Dowiedz się więcej o kosiarkach czołowych STIGA Park na naszej stronie internetowej!


STIGA PARK