WEBER LOGO

Przedstawiamy przenośny grill Weber Traveler™

GRILL WEBER TRAVELELR - JUŻ W SPRZEDAŻY 

Z początkiem roku 2021 firma Weber, światowy lider w dziedzinie innowacyjnego, wysokowydajnego grillowania, zaprezentowała swój najnowszy turystyczny grill gazowy Weber Traveler™

Grill Weber Traveler jest przeznaczony jest dla fanów grillowania, którzy pragną tworzyć pyszne potrawy z grilla wszędzie tam, gdzie mają na to ochotę. 
Ten przenośny, łatwy w użyciu grill jest idealny dla tych, którzy kochają otwarte drogi i lubią biwakować, gotować i piknikować na świeżym powietrzu.

Weber Traveler - dla kogo?

“Grill Weber Traveler jest idealny dla tych, którzy żyją od jednej podróży do drugiej i uwielbiają jeść po drodze wspaniałe jedzenie” – powiedziała Jennifer Bonuso, wiceprezes i dyrektor generalny ds. produktu w firmie Weber.

przenośny grill gazowy weber


„Rozmawialiśmy z tysiącami osób na całym świecie, aby stworzyć produkt, który zapewni poszukiwaczom przygód wszystko, czego potrzebują do wspaniałego grillowania w drodze – od solidnej, kompaktowej konstrukcji, po jednoręczne ustawianie i składanie do duży ruszt do gotowania, który może pomieścić kilka artykułów spożywczych na raz. A zrównoważony, równomierny zakres temperatury grilla pozwala naszym właścicielom przyrządzić wszystko, co tylko mogą sobie wyobrazić, od
śniadaniowych burrito z bekonem po  burgery. Z grillem Weber Traveler nie ma kompromisów – po prostu przygoda i niesamowite jedzenie.”

Grill Weber Traveler odzwierciedla charakterystyczny projekt i wysokiej jakości materiały charakterystyczne dla produktów Weber, w tym emaliowaną porcelaną pokrywkę, pudełko do gotowania i żeliwne ruszty do gotowania. 

Emalia porcelanowa zapewnia doskonałe utrzymywanie ciepła i trwałość, a żeliwne ruszty zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni grillowania, pomagając grillującym w tworzeniu równomiernie ugotowanego jedzenia i tak pożądanego, pysznego przypieczenia.

GOTOWY NA DZISIEJSZĄ WYPRAWĘ 
I WSZYSTKIE KOLEJNE


Najważniejsze cechy Weber Traveler:

Trweber traveleraveler sprawiają, że podróżowanie i przechowywanie są proste. Zajmuje mało miejsca i bez problemu mieści się w bagażniku auta kompaktowego.

Kompaktowy rozmiar
ułatwiający przenoszenie i przechowywanie: Kompaktowe złożenie i ogólna konstrukcja grilla Weber


weber-traveler-regulacja-temperatury

Wszechs
tronny zakres temperatur, zapewnia idealne ciepło do smażenia steków, grillowania soczystego kurczaka, a nawet do gotowania puszystych naleśników na śniadanie.


Łatwa konfiguracja i składanie jedną ręką  Grill 
Weber Traveler oferuje innowacyjną konfigurację jedną ręką i wspomagane składanie. Grill jest również przymocowany do wózka, dzięki czemu grille są ustawiane i grillowane w mgnieniu
 oka.

grill turystyczny
Automatyczna blokada pokrywy dla łatwego składania i przechowywania 

Unikalna blokada pokrywy grilla Weber Traveller automatycznie zatrzaskuje się po złożeniu grilla.

Duża powierzchnia do grillowania na wiele potraw

 Grill ma wiodącą w swojej kategorii powierzchnię do grillowania, która może pomieścić do 15 burgerów lub 20 kiełbasek, dzięki czemu cały posiłek jest gotowy w tym samym czasie.

grill-gazowy-przenośny
Wydajny system gazowy w celu maksymalizacji żywotności paliwa
 
inżynierowie firmy Weber zaprojektowali grill Weber Traveler w celu efektywnego wykorzystania gazu. Na podstawie wewnętrznych testów produktu inżynierowie zaobserwowali czas gotowania do dwóch godzin na jednym pojemniku z gazem.

Grill turystyczny Weber Traveller oferuje również opatentowaną, łatwą w użyciu konstrukcję z jednym palnikiem i duży stolik z haczykami na narzędzia, aby pomieścić różne przybory kuchenne. Dodatkowo posiada wytrzymałą, terenową ramę wózka z gumowanymi kołami, dzięki czemu transport grilla na zewnątrz jest łatwy w każdym terenie.

Weber Traveler kupisz TUTAJ 

grill-gazowy-przenośny