0

AUTOCLIP2

Ciesz się przyrodą, spędzaj czas z rodziną lub przyjaciółmi, lub jedź na wakacje!
Nowa generacja robotów Stiga samodzielnie zadba o Twój trawnik z doskonałym wynikiem.

Obsługa trawników o powierzchni od 400 do 4.000 m2.

Najbardziej kompaktowy model obsługuje trawniki o powierzchni do 400 m2, wzniesienia o kącie nachylenia do 50% (27°) i nie wymaga żadnych czynności instalacyjnych. Większe modele obsługują powierzchnię do 4.000 m2, ale wymagają czynności przygotowawczych.

Robot wykonuje swoje zadanie, kiedy tylko chcesz.

Mniejsze roboty uruchamia się poprzez naciśnięcie przycisku Start. Większe modele można programować, aby zaczynały pracę o określonej godzinie.

Dłuższa żywotność i dłuższy czas pracy dzięki zastosowaniu baterii litowych.

Robot Autoclip jest zasilany baterią litowo-jonową, której żywotność jest 2-3 razy dłuższa niż żywotność akumulatora ołowiowo-kwasowego, zapewniając w ten sposób najbardziej przyjazny dla środowiska sposób koszenia trawników. Praca robota jest trudna do usłyszenia z odległości 7 metrów - ku radości (a być może zazdrości) sąsiada.

Doskonałe możliwości koszenia trawy.

Robot Autoclip wykorzystuje losowo wybrany wzór koszenia, pozostawiając krótkie ścinki trawy, które ulegają szybkiemu rozkładowi nawożąc równocześnie trawnik. Na dużych trawnikach, nasze zaawansowane modele wykorzystują system inteligentnego koszenia według wzoru spiralnego w celu zoptymalizowania wydajności koszenia.

Bezpieczeństwo i hałas.

Po dotknięciu uchwytu, praca ostrza zostaje wyłączona automatycznie. Jeśli robot przechyli się niebezpiecznie lub przewróci, automatycznie wyłączona zostaje praca silnika oraz ostrza.

Czujniki deszczu w zestawie.

Ponieważ koszenie suchej trawy daje najlepsze wyniki, robot został wyposażony w czujniki deszczu. Regulowany czujnik deszczu informuje robota o powrocie do stacji dokowania, w której pozostanie do momentu ustania deszczu.

Zapraszamy do testu Autoclip 520 zamieszczonego na łamach portalu Interia.pl:

http://nt.interia.pl/testy/news/test-autoclip-520-automat-do-koszenia-trawy,1815452


Kontakt ze sklepem