0

Elektryczne

AL-KO HT 700 Flexible Cut, Elektryczne nożyce do żywopłotu + Wysyłka GRATIS!

AL-KO HT 700 Flexible Cut, Elektryczne nożyce do żywopłotu + Wysyłka GRATIS!
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 549,00 PLN
Producent: AL-KO
Model: 112678
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu


 

Nożyce do żywopłotu: dobrze skrojona ergonomia – staranny krój żywopłotu
 
Nożyce AL-KO bardzo ułatwią Ci pracę przy Twoim żywopłocie. Dzięki zgrabnej i funkcjonalnej ergonomii nożyc zaoszczędzisz siły i nerwy. Wbudowana poziomica pomoże prosto i równo przycinać żywopłot. Safety-Kabel przy nożycach elektrycznych zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w czasie pracy. Czy profesjonalne nożyce do żywopłotu „solo by AL-KO“ z napędem spalinowym, czy z silnikiem elektrycznym, każde nasze nożyce, to niezawodny sprzęt ogrodowy. Bezpieczne, ostre noże szlifowane diamentem, pozwalają na niezwykle dużą siłę cięcia, co w połączeniu z wbudowana poziomicą, prowadzi do nadzwyczajnych rezultatów. Ponieważ przycinanie żywopłotu często wymaga pracy ponad głową, zaprojektowaliśmy optymalnie do tego uchwyty naszych nożyc. Można je różnie ustawiać, co w połączeniu z wystudiowaną ergonomią powoduje, że praca tymi nożycami jest łatwiejsza niż tradycyjnym sprzętem.
 

 elektryczne nożyce do żywopłotu

 ht 700 flexible cut


 
 

Opis i funkcje


 
Prawidłowe przycinanie żywopłotu
 
Aby żywopłot pozostawał gęsty i rozkrzewiony, należy przycinać go w formie trapezu, tzn. szerzej na dole niż na górze. Dzięki temu można uniknąć opadania liści na dolnych gałęziach w wyniku braku światła.
 
 
Doskonała pielęgnacja
 
Spray wielofunkcyjny ma nie tylko doskonałe właściwości smarujące, ale również służy do poluzowywania zapieczonych elementów, usuwa rdzę, pielęgnuje i czyści.
 
 
Wszystko w porządku
 
Wbudowana poziomnica pomaga utrzymać równe poziome przycinanie żywopłotu. dzięki temu można uniknąć nierówności cięcia.
 
 
Najlepsza jakość
 
Wysokiej jakości obudowa z tworzywa sztucznego jest szczególnie stabilna i wytrzymała, co gwarantuje długą trwałość nożyc do żywopłotu.
 
 
Siła w użyciu
 
Perfekcyjnie przycięte małe, średnie i duże żywopłoty to nie problem dzięki silnym, niezawodnym i komfortowym nożycom do żywopłotu AL-KO.
 
 
Praca bez wysiłku
 
Ergonomicznie ukształtowane elementy obsługowe i regulowany uchwyt (HT 600 / HT 700 / HT 18 VLi) umożliwiają pracę bez wysiłku, także przy wysokim żywopłocie. Jeszcze większy komfort zapewnia model akumulatorowy Ht 18V Li, ponieważ przycinanie żywopłotu przebiega swobodnie, bez ograniczenia przewodem zasilającym.
 
 
Najwyższe bezpieczeństwo
 
Wyjątkowy kabel AL-KO Safety zapobiega przecięciu przewodu elektrycznego, co zapewnia większe bezpieczeństwo podczas przycinania żywopłotu
 
 

Dane techniczne


 

Nr artykułu 112678
EAN 4003718040296
Linia produktów AL-KO
Moc 700 W
Długość cięcia 650 mm
Grubość cięcia 24 mm
Prędkość skokowa 3200 obr./min
Typ noża Szlifowany diamentowo
Zasada cięcia Nóż przeciwbieżny
Zabezpieczony przewód elektryczny
Tak
Poziom mocy akustycznej 97 dB
Waga w kg ca. 4,5

 


GRATIS !!!

 

- WYSYŁKA

 

- RĘKAWICE ROBOCZE


 

AL-KO Nożyce do żywopłotu

 

 


 

 


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem