0

Elektryczne

AL-KO Easy Crush MH 2800 Rozdrabniacz do gałęzi - Wysyłka GRATIS

AL-KO Easy Crush MH 2800 Rozdrabniacz do gałęzi - Wysyłka GRATIS
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 889,00 PLN
Stara cena: 999,00 PLN
Producent: AL-KO
Model: 112854
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu


Rozdrabniacz: szybkie i proste usuwanie odpadów ogrodowych
Twój ogród również chciałby być w formie. Dlatego też należy regularnie pielęgnować krzaki i drzewa, używając przy tym sekatorów i elektrycznych pił łańcuchowych AL-KO. Jednak co zrobić ze ścinkami? Dzięki wyjątkowej technice cięcia i walcowania nasze rozdrabniacze idealnie nadają się do rozdrabniania korzeni, łodyg, gałęzi i innych ścinek. Nasze rozdrabniacze punktują dzięki dużemu lejkowi do napełniania, innowacyjnej technice cięcia i walcowania i stabilnemu podwoziu. Przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa: Jak tylko zdejmiesz pojemnik AL-KO Easy Crush urządzenie automatycznie się wyłączy. Lekka i wytrzymała rozdrabniarka AL-KO sprawia, że praca jest wykonywana bardzo szybki, a Ty masz dużo czasu, by cieszyć się swoim zadbanym ogrodem.

 rozdrabniacz do gałęzi

 easy crush mh 2800


Opis i funkcje


Cięcie drzew i krzewów wiosną i latem wiąże się z wielkimi nakładami pracy w przypadku dużych ogrodów. Rozdrabniacz Easy Crush MH 2800 z mechanizmem nożowym jest optymalny do zdrewniałych i liściastych odpadów ogrodowych. Rozdrobniony materiał można wykorzystać do wyściułkowania powierzchni co przyczyni się do urzyźnienia gleby.  Obok swojej wydajności, rozdrabniacz ogrodowy MH 2800 AL-KO przekonuje łatwą obsługą i wysokim bezpieczeństwem.

Stabilność
Szeroki mechanizm jezdny i przyczepne, duże koła w rozmiarze XL zapewniają stabilność i łatwą obsługę podczas rozdrabniania.
Dobre wychwytywanie
Duży, wbudowany kosz z tworzywa ABS jest nie tylko odporny na odkształcenia, ale także nadaje się idealnie do transportu rozdrobnio-nego materiału; wbudowany styk zwierny gwarantuje ponadto największe bezpieczeństwo.

Dane techniczne


Nr artykułu 112854
Moc 2800 W/230 V
Wyłącznik zeronapięciowy
Tak
Bezpieczniki 16 A
System tnący System noży
Ø gałęzi
40 mm
Pojemność kosza 48 l
Masa ok.
25,0 kg
Nr EAN 4003718043518
GRATIS !!!

- WYSYŁKA

- RĘKAWICE ROBOCZEKomentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem