0

Spalinowe

AL-KO Combi Care 38 P Comfort, Aerator / wertykulator spalinowy + Wysyłka GRATIS!

AL-KO Combi Care 38 P Comfort, Aerator / wertykulator spalinowy + Wysyłka GRATIS!
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 249,00 PLN
Stara cena: 1 299,00 PLN
Producent: AL-KO
Model: 112799
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu


 

Wertykulator: świeże powietrze dla Twojego trawnika

 
Każdy trawnik potrzebuje wertykulacji. Najlepiej dwa razy do roku - wiosną i jesienią, aby mogły otrzymać wystarczającą ilość powietrza do oddychania. Stalowe noże wertykulatora zagłębiają się w powierzchnię gleby i z trawnika całkowicie usuwają filc, mech i resztki roślin. Po wertykulowaniu powinno nastąpić nawożenie trawnika, uzupełniający siew i intensywne nawodnienie. Wymienione zabiegi poprawiają pobieranie substancji odżywczych przez glebę, jak również wody i przyspieszają wzrost trawy, Elektryczne i spalinowe wertykulatory AL-KO skutecznie przeprowadzą tę kurację odmładzającą.
 

 WERTYKULATOR / AERATOR spalinowy

 COMBI CARE 38 p COMFORT


 

Opis i funkcje


 
Aerator wertykulator spalinowy AL-KO stanowi jedno urządzenie do pielęgnacji trawnika z funkcjami 3inone: wertykulacja - wertykulowanie, aeracja - napowietrzanie i zbieranie do kosza. Wertykulator aerator spalinowy AL-KO posiada w komplecie dwa wałki robocze: wałek do aeracji i wałek do wertykulacji. Zmiana trybu pracy urządzenia z wertykulacji na aerację i odwrotnie następuje poprzez ręczną wymianę, bez użycia narzędzi wałka roboczego. Wałek wertykulacji posiada 14 noży, które nacinają wiosną trawnik i usuwają sfilcowaną darń, resztki roślin i mchu. Natomiast wałek aeracji ma na obwodzie 24 stalowe sprężyny, które wiosną i jesienią znakomicie napowietrzają trawnik. Dzięki zabiegom wertykulacji i aeracji trawnik jest optymalnie zaopatrzony w powietrze, wodę i składniki odżywcze.
 

Zawsze właściwa głębokość robocza
 
Głębokość roboczą wertykulatora aeratora można ustawiać w pięciu położeniach jednym ruchem ręki. Sprawdź właściwą pozycję podczas pracy, aby noże przy wertykulowania i sprężyny przy napowietrzania trawnika nie uszkodziły korzeni trawy.
 
 
Optymalna wysokość robocza
 
Rękojeść z regulacją wysokości umożliwia pracę bez wysiłku i łatwą obsługę. Ponadto urządzenie nie zajmuje wiele miejsca podczas przechowywania.
 
 

Dane techniczne


 

Nr artykułu 112799
Trawnik 1200 m2
Silnik
cm3/kW/obr./min
AL‑KO 144 F
53/1,3/6100
Funkcja 3inONEfunction
Wałek wertykulujący 14 stalowych noży
Szerokość robocza podczas
wertykulowania
38 cm
Wałek napowietrzający 24 stalowe sprężynki
Szerokość robocza podczas
napowietrzania
37 cm
Regulacja głębokości centralna, 5-stopniowa
Obudowa zespołu koszącego tworzywo sztuczne
Pojemność kosza na trawę 55 l
Masa ok. 22,0 kg

 


GRATIS !!!

 

- WYSYŁKA

 

- OLEJ 10W-30 API/SJ 0,6 LKomentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem