0

z koszem i napędem

AL-KO Classic 4.69 SPI-A Plus Kosiarka spalinowa 3in1 + Wysyłka GRATIS

AL-KO Classic 4.69 SPI-A Plus Kosiarka spalinowa 3in1 + Wysyłka GRATIS
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 699,00 PLN
Producent: AL-KO
Model: 119886
Status: dostępny
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
Opis produktu


Spalinowe kosiarki do trawy: zaawansowane technicznie modele na trawniki różnej powierzchni.
Posiadamy największy wybór – ponad 50 modeli kosiarek do trawy i mamy do tego ważny powód: chcielibyśmy, abyś otrzymał dokładnie taką kosiarkę, jakiej potrzebuje Twój trawnik. Na pierwszym miejscu stawiamy na prostotę obsługi. Asymetryczny korpus ułatwiajacy dokszanie krawędzi, centralna regulacja wysokości koszenia, innowacyjne korpusy pozwalajace na perfekcyjne wypełnianie kosza trawą, pozycja stojaca w każdym modelu ułatwiajaca czyszczenie maszyny lub jej przechowywanie w garażu. To tylko niektóre z cech naszych kosiarek. Ponadto nasze produkty przekonują kompletnym wyposażeniem i wyróżniającym designem. Wszystko to by móc komfortowo skosić trawnik.. Skorzystaj z naszych ponad 50-ciu lat doświadczenia w technice ogrodowej. Niemiecka jakość to słowa odzwierciedlające nasze podejście do każdego produktu. Od 50 lat produkujemy kosiarki niezmiennie w tym samym zakładzie w austriackich górach.

KOSIARKA SPALINOWA

Classic 4.69 SPI-A Plus


Opis


 
  • Odpowiednia do koszenia trawnika o powierzchni do 1400m2

  • Elektryczny rozrusznik

  • Wygodna regulacja wysokości koszenia

  • Ergonomiczny uchwyt

  • Duże koła XXL – ułatwiają prowadzenie kosiarki

  • Pojemny pojemnik na trawę, ze wskaźnikiem napełnienia

  • Łatwa w transporcie 


Innowacja w klasycznej formie. Kosiarka AL-KO charakteryzuję się przystępną ceną i znakomitą jakością wykonania, została wyprodukowana w Europie. Zastosowane innowacja sprawiają, że koszenie jest czystą przyjemnością. 


Kosiarka spalinowa 4.69 SPI-APlus

Kosiarka AL.-KO została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w Austrii, dzięki temu charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i trwałością. Nowoczesny design sprawia, że kosiarka przyciąga wzrok, każdego amatora pięknych ogrodów.  Zastosowane innowacyjne funkcje  w kosiarce do trawy sprawiają, że prace ogrodowe są przyjemne i proste.


Dane techniczne kosiarki spalinowej AL-KO 4.69 SPI-A Plus

Ergonomiczny uchwyt kosiarki sprawia, że praca jest bardzo wygodna.  Szerokość koszenia wynosi 46 cm. Kosiarka idealnie nadaje się do trawników o powierzchni do 1400 m². 7 – stopniowa regulacja koszenia jest bardzo łatwa, pozwoli szybko dostosować wysokość do potrzeb w zakresie 30-80 mm. W kosiarce zastosowano silnik o mocy 2,6 kW AL-KO Pro 170 E z systemem E-Start, który ułatwia rozruch. Dzięki 1-biegowemu napędowi kół i lekkim kołom XXL praca w ogrodzie jest łatwa i efektywna.. Funkcja 3INONE zapewnia koszenie, zbieranie i mulczowanie. Ergonomicznie ukształtowana szyna prowadząca zwiększa komfort podczas pracy. Aerodynamiczna obudowa z blachy stalowej zapewnia trwałość urządzenia. 
 


Dane techniczne


 

Nr artykułu

119886

Silnik

AL-KO Pro 170 QSS

Funkcja

3 w 1

Powierzchnia koszenia

1400 m2

Wysokość koszenia /

Regulacja wysokości koszenia

30 – 80 mm /

centralna, 7 pozycji

Szerokość koszenia / Napęd kół

46 cm / Tak

Obudowa zespołu koszącego

Stal

ø kół przód / tył

200/280 mm, łożyska kulkowe

Pojemność kosza

65 l

Waga 

29,7 kg


 


GRATIS!!
 

WYSYŁKA

DODATEK DO PALIWA

OLEJ 0,6 L

KANISTER AL-KO
 Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem