• Traktor ogrodowy STIGA Park Pro 340 IX - Transport Firmowy!

37131.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Traktory ogrodowe dostarczamy transportem własnym (złożone i gotowe do pracy). Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów dostawy.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Garden System - baner

TRAKTOR OGRODOWY

PARK Pro 340 IX


STIGA logo

STIGA Park Pro 340 IX_picA

 Opis produktu


Stiga Park Pro 340 IX, to nowoczesny traktor ogrodowy z przednim agregatem tnącym zapewniającym wydajne i profesjonalne cięcie zarówno na płaskich łąkach, jak i na stromych zboczach. Kosiarka ta została specjalnie zaprojektowania do sprawnego i szybkiego koszenia bardzo dużych obszarów o powierzchni wynoszących nawet 10 000 m2. Niezależnie od tego, czy są to sady, padoki czy łąki z dzikimi kwiatami, kosiarka ta poradzi sobie niemal w każdej sytuacji.

Nowa ulepszona rama jest niezwykle sztywna co w połączeniu z napędem na 4 koła, zapewnia kosiarce niesamowicie dobrą przyczepność na nierównym. Szerokie ośmiocalowe przednie i tylne koła, zapobiegają poślizgom oraz buksowaniu kół.

STIGA Park Pro 340 IX_picA1STIGA Park Pro 340 IX_picA2

Kosiarka samojezdna Park Pro 340 IX napędzana jest wysokowydajnym i niezawodnym dwucylindrowy silnik Vanguard 18 marki Briggs & Stratton o pojemności 570 cm3 i ogromnej mocy 11,82 kW, przy 3200 obrotach na minutę. Silniki dwucylindrowe są koniecznością jeśli zamierzasz kosić duże obszary, które wymagają regularnego koszenia. Nowa konstrukcja silnika zapewnia zminimalizowanie temperatury pracy i wydłużenie żywotności samego silnika. Dodatkowo traktor ten posiada profesjonalną hydrostatyczną skrzynię biegów, która pozwala na ustalenie stałego tempa dostosowanego do warunków, w których pracujesz.

Szwedzki producent chcąc zapewnić jak najwyższy poziom komfortu podczas koszenia, wyposażyła traktor ogrodowy Park Pro 340 IX w elektromagnetyczne złącze noża, które wraz z elektryczną regulacją wysokości koszenia można obsługiwać za pomocą wygodnie rozmieszczonych przycisków. Przegubowy układ kierowniczy (50:50)pozwoli Ci w precyzyjny i bezwysiłkowy sposób manewrować wokół przeszkód ogrodowych, takich jak stawy, drzewa, czy meble ogrodowe. Ciasne miejsca i rogi nie będą stanowiły już problemu, ponieważ możesz z łatwością uzyskać dostęp do tych niezręcznych obszarów.

Nowością w modelu Park Pro 340 IX jest profesjonalny hydrauliczny układ wspomagania kierownicy, który sprawia że prowadzenie kosiarki jest znacznie płynniejsze i łatwiejsze. Ponadto nowe regulowane siedzenie z wygodnym podparciem i komfortowymi podłokietnikami gwarantuje niesamowite udogodnienie dla każdego kto wykonuje regularne i czasochłonne koszenie. Posiadająca najwyższej jakości komponenty kosiarka samojezdna w swoim wyposażeniu oferuje również trwały, energooszczędny LED-owy reflektor znajdujące się z przodu maszyny, który zapewnia bezpieczną pracę nawet przy słabym oświetleniu.

STIGA Park Pro 340 IX_picA3STIGA Park Pro 340 IX_picA4

Firma Stiga w traktorze ogrodowym Park Pro 340 IX oferuje możliwość wyboru jednej z dwóch funkcji koszenia: wyrzut tylny lub mulczowanie, które polega na rozdrabnianiu ścinek trawy i rozprowadzaniu ich na trawniku w celu użyźnienia gleby, dzięki czemu Twój trawnik zawsze będzie wyglądał prestiżowo. Ponadto do kosiarki można zamontować szereg różnych solidnie wykonanych agregatów tnących o szerokościach w zakresie od 110 cm do 125 cm.(agregat tnący nie wchodzi w zakres dostawy). Po skończonym koszeniu wystarczy aktywować mechanizm QuickFlip, który ułatwi konserwację i czyszczenie urządzenia tnącego.

 

 

  Charakterystyka produktu


Dwucylindrowy silnik Briggs & Stratton Vanguard o pojemności 570 cm3

Przekładnia hydrostatyczna i napęd na 4 koła

Hydrauliczne podnoszenie urządzenia tnącego i elektryczna regulacja wysokości koszenia

Napęd na tylne koła i przegubowe układ kierowniczy (50:50) 

W zestawie system RAC Quick Connect


PEŁNE WYPOSAŻENIE GRATIS !

KUPUJĄC TEN TRAKTOR OTRZYMUJECIE PAŃSTWO W PEŁNI WYPOSAŻONĄ MASZYNĘ  PRZYGOTOWANĄ DO PRACY:

 • TRAKTOR OGRODOWY PARK PRO 340 IX
 • Hak holowniczy
 • System RAC
 • Drukowana czytelna instrukcja obsługi

CAŁY ORYGINALNY ZESTAW MARKI STIGA

STIGA Park Pro 340 IX_picB


 OFERUJEMY RÓWNIEŻ DOSTAWĘ GRATIS !

Transport

Kosiarki samojezdne dostarczymy transportem firmowym na nasz koszt. Maszyna jest przygotowana do pracy, zalana olejem i benzyną, a także sprawdzona pod względem technicznym. Na miejscu przeszkolimy operatorów z zakresu obsługi i konserwacji urządzenia. Oferta ważna jest w całej Polsce od miejscowości Kwidzyn (województwo pomorskie). 

 

  Dane techniczne


Silnik

 • Marka: Briggs & Stratton
 • Model: Vanguard 18
 • Pojemność skokowa: 570 cm³
 • Liczba cylindrów: 2
 • Moc znamionowa silnika: 11,82 kW
 • Obroty silnika: 3200 rpm
 • System chłodzenia: Powietrze
 • Pojemność zbiornika paliwa: 15 L
 • Pojemność zbiornika oleju silnikowego: 1,4 L
 • Napięcie akumulatora: 12 V
 • Pojemność akumulatora: 24 Ah
 • Maksymalny obszar roboczy: 10 000 m2

System tnący

 • Szerokość koszenia: 110 - 125 cm
 • Metoda koszenia: Mulczowanie
 • Rodzaj systemu tnącego: Z przednim agregatem tnącym
 • Regulacja wysokości koszenia: Elektryczna
 • Podnośnik agregatu: Hydrauliczny

Przekazywanie napędu

 • Przekładnia: Hydrostatyczna
 • Napęd: Na cztery koła
 • Prędkość maksymalna: 10,0 km/h

Wyposażenie

 • Rodzaj układu kierowniczego: Przegubowa (50:50)
 • Wspomaganie kierownicy: Hydro Piston
 • Kierownica: Regulowana, z gałką na kierownicy
 • Rodzaj fotela: Komfortowy z podłokietnikami
 • Regulacja fotela: Pojedyncza dźwignia
 • Deska rozdzielcza: Tak
 • Licznik motogodzin: Tak
 • Światła przednie: Tak - LED
 • Załączanie przeniesienia napędu: Elektromagnetyczne
 • W zestawie: Hak holowniczy, RAC

Wymiary całkowite

 • Rozmiar przednich kół: 17x 8.00 - 8"
 • Rozmiar tylnych kół: 17x 8.00 - 8"
 • Wielkość opakowania: 2010 x 915 x 1044 mm
 • Waga: 253 kg

Instrukcja obsługi

 

  Detale


STIGA Park Pro 340 IX_spec1Przegubowy układ kierowniczy 50:50

Przegubowy układ kierowniczy 50:50 zapewnia niezrównaną zwrotność i gwarantuje, że tylny koniec kosiarki dokładnie śledzi przód traktora. Dzięki tej sprytnej technologii istnieje dużo mniejsze ryzyko przypadkowego uderzenia.

 

 


STIGA Park Pro 340 IX_spec2Napęd 4WD !

Napęd na 4 koła zapewnia najlepszą przyczepność w każdym terenie. Bez względu na to, jak stromy, nierówny lub kamienisty jest teren, napęd 4WD zapewnia lepszą przyczepność - nawet na błotnistym podłożu.

 

 

 

 


STIGA Park Pro 340 IX_spec3Przekładnia hydrostatyczna

Przekładnia ta umożliwia łatwe regulowanie prędkości bez konieczności zmiany biegu.

 

 

 

 

 

 

 

 


STIGA Park Pro 340 IX_spec5Funkcjonalny przycisk

Elektryczna regulacja wysokości koszenia ułatwia wybranie preferowanego ustawienia noży - wystarczy nacisnąć przycisk !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Podsumowanie


STIGA Park Pro 340 IX_picC

Przegubowy układ kierowniczy (50:50)

Dwucylindrowy silnik benzynowy Briggs&Stratton o pojemności 570 cm3

Napęd na 4 koła

Przekładnia hydrostatyczna

Elektryczna regulacja wysokości koszenia

Hydrauliczne podnoszenie agregatu tnącego

System RAC Quick Connect

Szerokość koszenia wynosząca 110 - 125 cm

Kosiarka z agregatem czołowym (agregat sprzedawany oddzielnie)

Napęd na tylne koła

Możliwość zamontowania wielu akcesoriów

Szerokie koła

W zestawie z hakiem holowniczym

Łatwa dostępność do części zamiennych 

Punkty serwisowe zlokalizowane w całej Polsce

 

  FAQS


Która kosiarka z agregatem czołowym jest najlepsza do dużych trawników ?

W przypadku dużych trawników zalecamy użycie szerszego agregatu, który skróci czas koszenia. W zależności od wybranego modelu agregaty dostępne są z szerokością w zakresie od 85 cm do 125 cm, wraz z ręczną lub elektryczną regulacją wysokości koszenia.

 

Czy z kosiarką posiadającą agregat przedni można manewrować w ciasnych przestrzeniach ?

Kosiarki z agregatem czołowym od Stiga zostały zaprojektowane tak, aby można było się nimi poruszać z ogromną zwinnością i maksymalną zwrotnością, nawet w ciasnych przestrzeniach. Modele STIGA Park są również wyposażone w przegubowy układ kierowniczy, co oznacza, że tylne koła idealnie dopasowują się do kół przednich, dzięki czemu idealnie nadając się do koszenia wokół przeszkód na trawniku, takich jak drzewa, krzewy lub skały, zapewniając pełną kontrolę i maksymalną zwrotność. Kosiarka z agregatem czołowym może jeszcze łatwiej przejeżdżać przez bardzo wąskie przestrzenie, gdy szerokość urządzenia tnącego jest mniejsza.

 

Jakie inne części i akcesoria mogą być używane z tą maszyną ?

Oprócz agregatów tnących, kosiarka ta może być używana do wielu innych zadań: urządzenie tnące można zdjąć i zastąpić różnymi akcesoriami, takimi jak przednia szczotka zamiatająca, czy pług śnieżny. Poza tym do tej maszyny można z tyłu podłączyć: zbierak do trawy i liści, przyczepkę, rozsiewacz nawozów oraz wiele innych części i akcesoriów.

 

Jaki rodzaj cięcia mogę wykonać z tą kosiarką ?

Urządzenie posiada dwa różne systemy tnące: mulczowanie (multiclip) i wyrzut tylny. Funkcja mulczowania została specjalnie zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby tych, którzy zawsze chcą, aby ich trawnik był w doskonałej kondycji. Dzięki konfiguracji agregatu i konstrukcji ostrzy, system mulczowania STIGA umożliwia rozdrobnienie ścinek trawy, które następnie rozprowadzane są po trawniku - tak skoszona trawa działa jak naturalny nawóz. Ponadto agregat tnący posiada z przodu kółka, które zapobiegają skalpowaniu trawy.

 

Jak wyczyścić agregat tnący po skoszeniu trawy ?

Jeśli urządzenie tnące wyposażone jest w technologię QuickFlip, możesz wtedy ustawić agregat tnący w pozycji transportowej i wykonać proste czynności konserwacyjne, które zostały szczegółowo opisane w instrukcji obsługi. Po podniesieniu urządzenia tnącego do pozycji pionowej zalecamy usuwanie resztek skoszonej trawy strumieniem wody pod niskim ciśnieniem.

 

  Warunki gwarancji


Okres ochrony gwarancyjnej rozpoczyna się w dniu zakupu/wydania towaru i wynosi:

 • 3 lata gwarancji prze zakupie konsumenckim ( paragon lub Faktura Imienna baz NIP)
 • 1 rok gwarancji przy zakupie komercyjnym (Faktura Vat z NIP)

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy.

I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie.

Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając

naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MARKĘ STIGA?
  

Schludne lub dzikie, duże lub małe, proste lub kolorowe, ogrody są we wszystkich kształtach i rozmiarach. Podobnie jak ich właściciele. W STIGA dbamy o wszystkich ogrodników. Dzielimy ich pasję i miłość do ogrodnictwa. Dlatego ciężko pracujemy, aby stworzyć najlepszy sprzęt, który pomoże im dbać o ogrody i cieszyć się nimi. Słuchając potrzeb ogrodników, w firmie STIGA gromadzimy naszą wiedzę i inteligencję, aby projektować najwygodniejsze narzędzia, które pomogą każdemu ogrodnikowi żyć i cieszyć się ogrodem. STIGA jest wiodącym europejskim producentem i dystrybutorem kosiarek do trawy i elektronarzędzi ogrodowych. Siedziba firmy mieści się w pięknym Castelfranco Veneto, niedaleko Wenecji.

 • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności