• STIHL MSA 140 C-B Idealna pilarka do pielęgnacji ogrodów (bez akumulatora i ładowarki)

1098.99
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Garden System - baner

PILARKA AKUMULATOROWA

MSA 140 C-B


STIHL logo

STIHL MSA 140 C-B_picA

 Opis produktu 

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa STIHL MSA 140 C-B jest idealną maszyną do przycinania małych gałęzi oraz do wszelkich drobnych prac związanych z utrzymaniem ogrodu, a także do konserwacji nieruchomości i cięcia drewna opałowego. Maszyna ta może pochwalić się o 25% większą wydajnością cięcia w porównaniu do poprzedniego modelu MSA 120. Urządzenie to wyposażone zostało w precyzyjną prowadnicę o długości cięcia wynoszącej 30 cm oraz wytrzymały łańcuch Picco Micro 3. Niewielki odrzut piły wraz z niskim poziomem wibracji sprawiają, że pilarka STIHL MSA 140 C-B idealnie nadaje się dla początkujących użytkowników.

STIHL MSA 140 C-B_picA1

Cechą kluczową akumulatorowej pilarki łańcuchowej STIHL MSA 140 C-B jest jej bezemisyjna i bardzo cicha praca. Na tyle cicha, że nie będziesz potrzebował żadnych ochronników słuchu. Do kolejnych zalet tego urządzenia można zaliczyć system szybkiego napinania łańcucha, dzięki któremu łańcuch piły można regulować i napinać w bardzo krótkim czasie i zaledwie w kilku prostych krokach. Wystarczy poluzować połączenie śrubowe na pokrywie, a następnie napiąć łańcuch za pomocą pokrętła regulacyjnego - bez żadnych narzędzi !

 

Praca z STIHL MSA 140 C-B jest znacznie bezpieczniejsza dzięki funkcji QuickStop Super, dodatkowemu układowi hamulcowemu. Gwarantuje to, że łańcuch pilarki zatrzyma się nie tylko podczas unieruchomienia osłony dłoni lub w przypadku odpowiednio mocnego odbicia, ale także w przypadku zdjęcia dłoni z tylnej rękojeści. Ten innowacyjny system zatrzymuje bieg łańcucha w ciągu kilku sekund, znacznie minimalizując ryzyko przecięcia.

STIHL MSA 140 C-B_picA2

To lekkie urządzenie obsługiwane jest oburącz, z ergonomicznie ukształtowanym uchwytem i tylną rękojeścią z wygodnym miękkim uchwytem, zapewniającym bezpieczną pracę we wszystkich pozycjach roboczych. Oprócz przyjaznego dla środowiska zasilania akumulatorowego, system Ematic sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Rozwiązanie to pozwala zmniejszyć zużycie oleju nawet o 50 %. Produkt ten sprzedawany jest bez akumulatora i ładowarki.

  Kluczowe cechy


I Mocna pilarka akumulatorowa do prac konserwacyjnych i ręcznych

I O 25 % większa wydajność cięcia niż poprzedni model MSA 120 C-B

I Leży wygodnie w dłoni dzięki miękkiemu uchwytowi

I Przezroczyste okienko do kontroli poziomu oleju łańcuchowego w zbiorniku

I Łatwe napinanie łańcucha dzięki innowacyjnemu systemowi szybkiego napinania STIHL

I Produkt ten sprzedawany jest bez akumulatora i ładowarki

 

 

  Dane techniczne


I Moc

 • Napięcie znamionowe: 36 V
 • Poziom ciśnienia akustycznego: 83 dB(A)
 • Poziom mocy akustycznej: 94 dB(A)

I Akumulator

 • Technologia baterii: Litowo-jonowy, system AK
 • Czas pracy z akumulatorem AK 10: do 18 minut
 • Czas pracy z akumulatorem AK 20: do 40 minut
 • Czas pracy z akumulatorem AK 30: do 45 minut
I Wyposażenie i waga
 • Typ piły łańcuchowej STIHL Oilmatic: Picco Micro 3 (PM3)
 • Podziałka piły łańcuchowej: 1/4" P
 • Model prowadnicy: Rollmatic E-rail
 • Długość cięcia: 30 cm
 • Akumulator: Brak
 • Ładowarka: Brak
 • Waga: 2,70 kg

I Instrukcja obsługi

 

 Detale


STIHL MSA 140 C-B_spec1Cicha praca

Urządzenie to zasilane jest akumulatorem litowo-jonowym, dzięki czemu jest jest niewiarygodnie ciche, do tego stopnia, że nie potrzebował ochronników słuchu.

 

 

 

 

 


STIHL MSA 140 C-B_spec2Szybkie napinanie łańcucha

System szybkiego napinania łańcucha Stihl (B) sprawia, że napinanie piły jest bardzo łatwe. Po poluzowaniu pokrywy koła napędowego piła łańcuchowa może zostać szybko i wygodnie napięta za pomocą koła nastawczego - bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

 

 

 

 


STIHL MSA 140 C-B_spec3Beznarzędziowy korek zbiornika oleju

Dzięki przezroczystemu zbiornikowi oleju i beznarzedziowej zakrętce zbiornika możesz w wygodny i łatwy sposób sprawdzić poziom oleju.

 


 

 

 


STIHL MSA 140 C-B_spec4Hamulec łańcucha QuickStop Super

Dodatkowy układ hamulcowy dla większego bezpieczeństwa - wyłącznie od firmy STIHL. Łańcuch pilarki zatrzymuje się nie tylko w przypadku dostatecznie silnego odbicia, ale także po zwolnieniu tylnej rękojeści pilarki. Element ten gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania.

 

 

 

 


STIHL MSA 140 C-B_spec5Uchwyt sterujący

Czarna miękka tylna rękojeść zapewnia bezpieczny i pewny chwyt we wszystkich pozycjach roboczych. Dźwignię z przełącznikiem odbezpiecza się wciskając przycisk umieszczony nad dźwignią.

 

 

 

 

 

 


STIHL MSA 140 C-B_spec6Silnik EC

Niezawodny silnik EC imponuje swoją niewielką masą, kompaktowymi wymiarami i prawie niezużywającą się mechaniką.

 

 

 

 

 

 


STIHL MSA 140 C-B_spec7System STIHL Ematic

System STIHL Ematic składa się z prowadnicy STIHL Ematic lub Ematic S, piły łańcuchowej STIHL Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności. Specjalna konstrukcja prowadnicy i łańcucha zapewnia, że każda kropla oleju łańcuchowego trafia tam, gdzie jest potrzebna do smarowania. System STIHL Ematic zmniejsza zużycie oleju łańcuchowego nawet o 50 %.

 


STIHL MSA 140 C-B_spec8Obsługa oburęczna

Ergonomicznie ukształtowana rura uchwytu i wygodna tylna rękojeść z miękkimi elementami umożliwiają wygodną, bezwysiłkową i bezpieczną pracę we wszystkich pozycjach.

 

 

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie? Jasne, że fajnie! Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie. Tylko we własnym ogrodzie. I to z przyjemnością ;)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności