• STIGA SKLEP

Poznaj markę

STIGA LOGO

 

Twój ogród, Twoje życie 

 

Firma STIGA została założona w Szwecji w 1934 roku przez Stiga Hjelmquista może poszczycić się już 80 - letnim doświadczeniem w zakresie innowacyjności produktów. Obecnie Stiga to znana marka europejska specjalizująca się w sprzedaży kosiarek, traktorków do trawy oraz urządzeń akumulatorowych. 

STIGA to inżynierowie z ręką do ogrodnictwa i sercem do ogrodników. 

 

Ergonomia, elektronika i łączność.

STIGA skupia się na innowacjach, aby projektować sprzęt ogrodniczy, który za każdym razem wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Narzędzia STIGA są  połączeniem nowoczesnych udogodnień z solidną inżynierią, dzięki czemu ogrodnictwo stanie się prawdziwą przyjemnością. Inżynierowie STIGA wykorzystując doświadczenie z ostatnich 90 lat w pielęgnacji trawników i ogrodów na całym świecie, udoskonalają ofertę, aby zapewnić najlepszą możliwą kombinację technologii i wydajności. Dzięki temu marka STIGA stała się jedną z najszybciej rozwijających się firm ogrodniczych w Europie.

 


stiga sklep

 

STIGA

Simplicity. (Prostota) 

Sprawiamy, że staje się to łatwiejsze.

Używamy mniej, aby osiągnąć więcej. Tworzymy niezawodne, praktyczne, zorientowane na użytkownika produkty. Narzędzia, które są intuicyjne i zaspokajają realne potrzeby Klientów. 

Togetherness. (Wspólnota)

Współpracujemy.

Opieramy się na wartościach rodzinnych. europejska marka, której podstawami są otwartość, dostępność dla każdego i praca zespołowa. 

Innovation. (Innowacja)

Kształtujemy przyszłość.

Nieustannie myślimy o przyszłości w dziedzinie elektryczności, technologii cyfrowej i ochrony środowiska. Długa historia innowacyjności. Zespół inżynierów z zamiłowaniem do ogrodnictwa. 

Garden - care. (Pielęgnacja ogrodu)

Dbamy o przyrodę. 

Działamy w zgodzie z naturą. Troszczymy się o ogrody i ogrodników. Pozytywnie wpływając na naturę, bo wiele terenów zielonych tworzy jeden globalny ogród: naszą planetę. 

Action. (Działanie)

Jesteśmy proaktywni

Słuchamy. Uczymy się. Łączymy inżynierie logiki i magię twórczości, aby być bardziej konkurencyjnymi szybko przekuwać pomysły w praktyczne ulepszenia. 

 

 Poznaj najpopularniejsze produkty 

logo stiga
  • Parametry