• STIGA SBC 646 DX Kosa spalinowa 2,0 KM

Brak towaru
1882.00
Wpisz swój e-mail
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Garden System - baner

I STIGA SBC 646 DX

Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_picA

Kosy spalinowe

Kosy i podkaszarki spalinowe w małym ogrodzie zastępują kosiarkę, w dużym doskonale uzupełniają jej pracę. Przycinają zbędną trawę wzdłuż krawężników, usuwają chwasty porastające na powierzchni trawnika, wycinają kłącza i twarde zarośla – nie mają sobie równych w koszeniu miejsc trudno dostępnych.

Przeznaczone do wymagających zadań w ogrodzie i wokół domu kosy i podkaszarki spalinowe to wydajny silnik, który nieprzerwanie generuje wysoką moc niezbędną do intensywnej pracy – bez względu na obciążenie noża czy żyłki.

Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_picA1

Jedna maszyna

– kompleksowa pielęgnacja trawnika przez cały rok.

Sprawne koszenie na wymagającym terenie umożliwia użyteczne wyposażenie: innowacyjna głowica tnąca z podwójną żyłką tnącą zarazem precyzyjnie i delikatnie bez szkody dla kondycji trawnika, oburęczna kierownica o ergonomicznym kształcie zapewniająca swobodę ruchu, podwójne szelki nośne równomiernie rozkładające ciężar silnika na barkach. Wbrew pozorom kosy i podkaszarki spalinowe są zarówno proste, jak i bezpieczne w obsłudze. Pełen komfort użytkowania zapewnia nowoczesna technologia. System Easy Start zapewnia rozruch maszyny bez użycia siły, a antywibracyjny minimalizuje drgania wytwarzane przez silnik i eliminuje ryzyko przeniesienia ich na kierownicę. Natomiast systemy Easy Load oraz Tap&Go pozwalają na szybką i bezproblemową wymianę żyłki.

Od najlżejszej w swojej klasie modele 2-suwowe po najmocniejsze 4-suwowe, kosy spalinowe STIGA łączą w sobie niezawodność pracy i nieustanny komfort obsługi pomimo wieloletniej eksploatacji.

 

KOSA SPALINOWA

SBC 646 DX


STIGA logo

Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_picA2

 Opis produktu


Świetnie wykonana i doskonale kosząca kosa spalinowa STIGA SBC 646 DX napędzana jest niesamowicie wysokowydajnym 2-suwowym silnikiem o pojemności 44,8 cm³ i mocy znamionowej 1,50 kW przy 7500 obrotach na minutę. Ponadto silnik ten wyposażony został w innowacyjną technologię EEM (“Electronic engine management”), która ułatwia rozruch (umożliwia niemal natychmiastowe uruchomienie już po 1-2 pociągnięciach), ponieważ jednostka napędowa kosy sterowana jest elektrycznie. Dodatkowo nie posiada dźwigni powietrza, sprawiając tym samym że urządzenie jest niesamowicie szybkie i proste w obsłudze, pobór energii jest w znacznym stopniu zmniejszony, gwarantując mniejsze zużycie oraz dłuższe działanie urządzenia.

Kolejną zaletą STIGA SBC 646 DX jest doskonale wyważona, kompaktowa i wytrzymała konstrukcja, która zapewni nie tylko ochronę przed niepożądanymi uderzeniami, ale również komfortową pracę oraz przechowywanie. Ponadto ergonomiczna kierownica typu dupleks, gwarantuje niesamowitą stabilność i pełną kontrolę nad maszyną, aby umożliwić jak najbezpieczniejszą obsługę. Dodatkowym udogodnieniem jest zlokalizowany na kierownicy zaczep regulacyjny, za pomocą którego można ustawić nachylenie, dając użytkownikowi niebywałą wygodę podczas pracy.

Ta wysokowydajna kosa posiada również świetnie wykonane, potrójne, metalowe ostrze TRI-ARC z podwójną głowicą Tap&Go Easy Load nowej generacji o szerokości koszenia wynoszącej 45 cm, która umożliwia bardzo szybkie zwolnienie żyłki po przyciśnięciu głowicy do podłoża. Model SBC 646 DX wyposażony został w nowy wyświetlacz cyfrowy, umieszczony na kierownicy, dostarczając na bieżąco wszystkich potrzebnych informacji o pracy, wysyłając powiadomienia o potrzebie wykonania konserwacji, aby zachować niepowtarzalną wydajność i żywotność maszyny jak najdłużej.

Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_picB

  Charakterystyka produktu


2-suwowy silnik spalinowy o pojemności 44,8 cm³

Z cyfrowym wyświetlaczem, dostarczającym wszystkich potrzebnych informacji 

Łatwy rozruch i prosta regulacja nachylenia kierownicy

I Szerokość koszenia 45 cm


 OFERUJEMY RÓWNIEŻ OLEJ 2T STIGA SYNTHETIC 0,1L GRATIS !

Olej 2T STIGA Synthetic 0,1 L do silników 2-suwowych - Gratis

  Dane techniczne


Silnik

 • Technologia : spalinowy, 2-suwowy
 • Pojemność skokowa 44,8 cm³
 • Moc znamionowa silnika 1,50 kW
 • Obroty silnika 7500 rpm
 • Ssanie automatyczne
 • Pojemność zbiornika paliwa: 0,8 L
 • Typ gaźnika: zaworek motylkowy
 • Typ cewki zapłonowej: cyfrowy
 • Typ filtra powietrza: papier
 • Rozrusznik: łatwy rozruch

Wyposażenie

 • Miękki uchwyt: tak
 • System kontroli Vibe (VCS): tak
 • Średnica rury: 28 mm
 • Wewnętrzna średnica wału: 8 mm
 • Szelki: podwójne komfortowe
 • Zestaw zawiera narzędzia: tak
 • Dodatkowo zestaw zawiera tarcze tnącą

System tnący

 • Głowica tnąca: Bump&Work podwójna żyłka, łatwe umieszczanie
 • Szerokość koszenia 45 cm
 • Średnica żyłki 3 mm
 • Typ noża 3T ARC
 • Średnica noża 255 mm

Całkowite wymiary

 • Waga: 9,2 kg
 • Długość, szerokość, wysokość (mm): 1880 x 653 x 588

  Detale


Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_spec1Łatwy dostęp do filtra

Pokrywę filtra powietrza można łatwo otworzyć za pomocą specjalnego pokrętła w celu szybkiego czyszczenia i konserwacji.

 

 

 


Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_spec2Praktyczna i funkcjonalna rękojeść

Rękojeść z miękkim uchwytem, zintegrowanymi elementami sterującymi i włącznikiem. Wszystkie przełączniki umieszczone są na rękojeści, aby zapewnić lepszą kontrolę i bezpieczeństwo. 

 

 

 


Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_spec3Regulacja nachylenia kierownicy

Zaczep regulacyjny do ustawienia nachylenia znajduje się na uchwycie. Kierownica typu dupleks zapewnia większy komfort użytkowania.

 

 

 


Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_spec4Blok startowy

Innowacyjny system elektronicznego zarządzania silnikiem (EEM) umożliwia niemal natychmiastowy rozruch po zaledwie 1-2 pociągnięciach.

 

 

 


Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_spec5Cyfrowy wyświetlacz !

Nowy wyświetlacz cyfrowy, umieszczony na kierownicy jest zawsze widoczny podczas pracy. Na bieżąco przekazuje wszystkie przydatne informacje o pracy i wysyła powiadomienia o potrzebie wykonania konsrewacji, aby zachować wydajność i żywotność maszyny jak najdłużej. 

 

 


  Podsumowanie


Kosa spalinowa Stiga SBC 646 DX_picCE

 • 2-suwowy silnik spalinowy z innowacyjną technologią EEM, dzięki której uruchomisz urządzenie już po 1-2 rozruchach
 • Specjalne potrójne ostrze TRI-ARC z podwójną głowicą Tap&Go Easy Load nowej generacji
 • Nowoczesne wzornictwo
 • Posiada cyfrowy wyświetlacz, dostarczający wszystkich potrzebnych informacji
 • Łatwe uzupełnianie paliwa
 • Ergonomiczna kierownica z miękkim uchwytem
 • Łatwa dostępność do części zamiennych
 • Punkt serwisowe zlokalizowane w całej Polsce

 

 

 


Porada przed pierwszym uruchomieniem:

1.Zalej silnik mieszanką paliwa z olejem. (Oryginalny olej STIGA 2T otrzymujesz w zestawie)

2.Przechowuj benzynę w atestowanym kanistrze.

  FAQS


Jaki rodzaj konserwacji powinienem przeprowadzać ? Aby zapewnić prawidłowe działanie maszyny i zmaksymalizować jej żywotność, zalecamy regularne (w oparciu o częstotliwość i intensywności użytkowania) czyszczenie filtra powietrza, świecy zapłonowej, głowicy tnącej (głowicy żyłkowej i osłony) oraz części, w których stale gromadzą się zanieczyszczenia. Pamiętaj, że ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją obsługi i konserwacji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z tych zadań.   Na jakim rodzaju trawy i krzewach mogę pracować ? Maszyna ta jest w stanie poradzić sobie z bardziej wymagającą roślinnością od gęstego zarośla z wysoką trawą po obszary mocno zarośnięte, a to wszystko dzięki dostarczonemu metalowemu ostrzu. Ponadto mocny silnik maszyny umożliwia długie użytkowanie na większych powierzchniach.   Jak dopasować długość żyłki ? Model ten wyposażony jest w głowicę z innowacyjnym systemem Tap & Go. Oznacza to, że podczas pracy maszyny wystarczy wcisnąć dźwignię sterującą do końca, aby doprowadzić głowicę do maksymalnego obrotu i jednocześnie uderzyć głowicą o ziemię co spowoduje automatyczne wysunięcie żyłki. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.   Żyłka nie wysuwa się z głowicy. Co mogło być przyczyną ? Pierwszy i najbardziej prawdopodobnym powodem jest to, że żyłka może być już w całości zużyta i należy ją wymienić na nową rolkę. Istnieje również możliwość, że żyłka przypadkowo zaplątała się w głowicy uniemożliwiając swobodne wysunięcie się końcówki żyłki. W takim przypadku wystarczy otworzyć głowicę i nawinąć żyłkę w środku. Należy pamiętać, że zapoznanie się z instrukcją obsługi, w części dotyczącej głowicy tnącej, może dostarczyć przydatnych informacji do określenia natury problemu.  

  Warunki gwarancji


Okres ochrony gwarancyjnej rozpoczyna się w dniu zakupu/wydania towaru i wynosi: 3 lata gwarancji prze zakupie konsumenckim ( paragon lub Faktura Imienna baz NIP) 1 rok gwarancji przy zakupie komercyjnym (Faktura Vat z NIP)  

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?
 

 

Doradzamy. Uczciwie! Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto! 30 lat doświadczenia Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :) Autoryzowany dealer Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury. Serwis na miejscu Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz! Dbamy o dobrą wysyłkę Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu. Garden System to ludzie W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne! Fajnie? Jasne, że fajnie! Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie. Tylko we własnym ogrodzie. I to z przyjemnością ;)

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MARKĘ STIGA?
  

Schludne lub dzikie, duże lub małe, proste lub kolorowe, ogrody są we wszystkich kształtach i rozmiarach. Podobnie jak ich właściciele. W STIGA dbamy o wszystkich ogrodników. Dzielimy ich pasję i miłość do ogrodnictwa. Dlatego ciężko pracujemy, aby stworzyć najlepszy sprzęt, który pomoże im dbać o ogrody i cieszyć się nimi. Słuchając potrzeb ogrodników, w firmie STIGA gromadzimy naszą wiedzę i inteligencję, aby projektować najwygodniejsze narzędzia, które pomogą każdemu ogrodnikowi żyć i cieszyć się ogrodem. STIGA jest wiodącym europejskim producentem i dystrybutorem kosiarek do trawy i elektronarzędzi ogrodowych. Siedziba firmy mieści się w pięknym Castelfranco Veneto, niedaleko Wenecji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności