• SOLO 452 OPRYSKIWACZ TURBINOWY WYSYŁKA GRATIS

1899.00
szt. Dodaj do ulubionych
Opinie
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

 

 

logo solo

 

OPRYSKIWACZ MGŁAWICOWY SOLO 452

SOLO OPRYSKIWACZ 452

Opryskiwacz mgławicowy służący do użytku profesjonalnego. Jest to nowość w ofercie Solo, opryskiwacz ten zastępuje model Port 423. 


Mgławicowy opryskiwacz Solo 452 wyposażony w silnik o mocy 2,9 KM  zapewnia stałą siłę oprysku przez cały dzień pracy.


Opryskiwacze spalinowe Solo należą do najpopularniejszych na świecie. Te urządzenia są dosłownie wszędzie: gospodarstwach domowych, e w rolnictwie, ogrodnictwie, pielęgnacji lasów, parkach publicznych i obszarach zielonych. Znalazły tez zastosowanie wśród plantatorów owoców i winorośli oraz na plantacjach kawy i kakao w Afryce i Ameryce Południowej. 


Po pierwsze, opryskiwacze spalinowy Solo 452 ma imponującą wydajność oprysku, i w dodatku jest lekki. Te cechy sprawiają, że jest on odpowiedzialnym z punktu widzenia ochrony środowiska wyborem ekonomicznej ochrony wszystkich upraw i nasadzeń w dowolnym miejscu na świecie. Po drugie, wszystkie opryskiwacze spalinowe Solo są niezwykle wytrzymałe i łatwe w obsłudze.

Dzięki tym wszystkim korzyściom od wielu lat pomagają w osiągnięciu wysokiej wydajności na całym świecie. Dzięki temu zaawansowana technologia silnika Solo zapewnia niskie zużycie paliwa, zmniejszoną emisję spalin i wysoką wydajność w ciągłym użytkowaniu – nawet gdy robi się bardzo gorąco.

Oprócz ochrony roślin opryskiwacze te można również stosować do dezynfekcji, kontroli pasożytów w stadach zwierząt, w stajniach czy obszarach magazynowych. Szeroka gama akcesoriów sprawia, że opryskiwacz spalinowy Solo ​​452 jest jeszcze bardziej wszechstronny: jeśli potrzebujesz zwiększyć zasięg oprysku Solo (na przykład podczas pracy przy oprysku pionowym), po prostu wyposaż go w dodatkową pompę  cieczy. Umożliwia to stosowanie przedłużek, przy jednoczesnym utrzymaniu stałego poziomu i objętości oprysku.

Odpowiednia dysza do każdej uprawy:

Opryskiwacz spalinowy Solo 452 wyposażony jest:  dyszę dalekiego zasięgu,  szeroką kratkę zraszającą i dyszę z wymiennymi deflektorami.


Dysza dalekiego zasięgu kieruje rozpylany środek na odległość do 11,5 m. Szerokość rozpylania zwiększa się wraz z szeroką kratką rozpylającą. Dysza z jednostronnym deflektorem ułatwia spryskiwanie rzędów upraw, a także umożliwia sięganie pod liście. Dwustronny deflektor umożliwia opryskiwanie dwóch rzędów jednocześnie.

 

 Technologia

 

Dysza opryskująca. Lekka dysza z wygodnym uchwytem sterującym i regulacja wydatku cieczy.

Komfortowe szelki nośne. Umożliwiają wygodne przenoszenie opryskiwacza w trakcie pracy.

Trwały zbiornik. 13-litrowy zbiornik wykonany z grubego plastiku. Przezroczysty zbiornik zapewnia łatwą kontrolę poziomu cieczy.

Łatwy start. Pompka Primer ułatwia odpalenie zimnego silnika, poprzez przepłukanie gaźnika paliwem ze zbiornika. Dzięki temu do uruchomienia maszyny wystarczy tylko kilka pociągnięć linki rozrusznika.

 

Silnik 2-suwowy SOLO. Skonstruowany z materiałów najwyższej jakości, cylinder pokryty powłoką NiCaSil zapewnia długą żywotność, wysoka moc oraz niskie zużycie paliwa.

 

 Dane techniczne

 

 

Silnik 2-suwowy SOLO
Pojemność skokowa w cm3 66,5
Moc silnika 2,1 kW/ 2,9 KM
Zapłon Ręczny
Gaźnik Membranowy z Pompka Primer
Pojemność zbiornika 12 litrów
Przepływ powietrza w m3/h 1400
Wydatek cieczy w l/min 0,15 – 3,05
Zasięg w poziomie 11,5 m
Wartość drgań m/s2
<= 2,5
Poziom mocy akustycznej w dB(A) 97
Poziom mocy akustycznej Lwa dB(A) 106
Ciężar w kg 9,7
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności