• Rozdrabniacze do gałęzi

 

  • Parametry

W ofercie naszego sklepu dostępne są także rozdrabniacze do gałęzi. Urządzenia te są łatwe w użytkowaniu, bezpieczne i pomagają zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas porządków w ogrodzie.

Po przycinaniu drzew oraz krzewów często pozostaje mnóstwo gałęzi. Rozdrabniacze tną pozostałe odpady na małe kawałki. Uzyskany w ten sposób zrębek  można użyć np. do ściółkowania.

W ofercie posiadamy elektryczne jak i spalinowe rozdrabniacze do gałęzi. Zaletą elektrycznych  jest ich stosunkowo niewielka waga, dzięki czemu łatwiej je przemieszczać. Nie są one,  jednak równie wydajne jak rozdrabniacze spalinowe.

Spalinowe rozdrabniacze do gałęzi ważą zdecydowanie więcej, jednak mogą mielić większe fragmenty gałęzi. Są bardziej wydajne, często wyposażone w funkcję automatycznego wciągania gałęzi. Kolejnym plusem jest to, że są one bezprzewodowe, nie trzeba zatem pracować w pobliżu źródła zasilania.

Wybrane modele rozdrabniaczy posiadają kółka, które ułatwiają transport urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.