• Pontec PondoSolar 250 Control, Zestaw solarny z pompą fontannową

Symbol: 43324
319.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Spiesz się! Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Pontec Fascynujący ogród wodny

Czy chcieliby Państwo mieć tak piękne oczko wodne jak wasz sąsiad? Urozmaicony szemrzącym strumieniem, kolorowymi rybami, roślinami lub fontanną. A Państwo mogliby odprężyć się przyglądając się tej uroczej wodnej scenerii?

Wystarczy zrobić pierwszy krok – z produktami Pontec! Dzięki Pontec nie trzeba długo poszukiwać odpowiednich, a przede wszystkim skutecznych produktów. Wystarczy po prostu określić wielkość stawu i jego pojemność  i wyszukać jeden z zestawów produktów, który jest do niego dokładnie dopasowany. W obrębie zestawu pompa, filtr i lampa UVC pasują do siebie w optymalny sposób i gwarantują czystą wodę!!

Także fontannę, oświetlenie stawu lub dekoracje można ustawić i zainstalować w szybki, łatwy i nieskomplikowany sposób – i już jesteśmy bliżej celu!!


Pontec Logo

ZESTAW SOLARNY Z POMPĄ FONTANNOWĄ

PONDOSOLAR 250 control


 

PondoSolar 250 control_picA

   Opis produktu   


Zestaw fontann solarnych Pontec PondoSolar 250 Control, bez jakiegokolwiek podłączenia do prądu, zapewnia atrakcyjne pokazy wodne na wysokości do 0,6 m dzięki wydajnej pompie promującej do 250 litrów na godzinę, nawet gdy niebo jest zachmurzone lub gdy nadchodzi zmierzch. Dzięki 4 łatwym do zainstalowania głowicom dysz dostarczanych z PondoSolar 250 Control można tworzyć różne wzory wody. Wieczorem zintegrowane oświetlenie LED zapewnia przyjemną atmosferę nad stawem, a pilot do zdalnego sterowania zapewnia jeszcze większy komfort. Zestaw Pondosolar Control 250 zawiera wydajną pompę fontannową, najnowszą technologię akumulatorów, moduł panelu słonecznego o mocy 3 W, zintegrowane oświetlenie LED, pilot zdalnego sterowania i 4 różne dysze fontannowe.

 

   Charakterystyka produktu   


  • Solarna pompa fontannowa z ładowanymi akumulatorami do użytku w dzień lub w nocy
  • Łatwy do zainstalowania zestaw z zerowymi kosztami eksploatacji
  • Zawiera 4 różne głowice fontannowe zapewniające zróżnicowane wzory wodne do maksymalnej wysokości 0,6m
  • Pełny zestaw zawiera: panel słoneczny, słupki uziemiające, 5-metrowy kabel do pompy i pilot do zdalnego sterowania
  • Fontannę można podziwiać także przy zachmurzonym niebie i po zmierzchu
  • Zawiera akumulator wykorzystujący najnowszą technologię oraz zintegrowane oświetlenie LED

 

   Dane techniczne   


  Maksymalna wydajność pompy l/h 250
  Napięcie znamionowe   9 V DC
  Maksymalna wysokość podnoszenia m 0,6
  Moc panelu słonecznego W 3
  Liczba dysz w zestawie jedn. 4
  Gwarancja w latach 2
  Akumulator litowo-jonowy   7,4 V - 2000 mAH
  Zasięg pilota do zdalnego sterowania m 10,00
  Nr artykułu   43324

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: pdf1

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwineliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświedczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)


Pontec. Fascynacja wodnym ogrodem.

Intrygujące tryskanie wody, odprężające szemranie, spokojna obserwacja zwierząt, – słowem - staw ogrodowy dla wielu osób to prawdziwe marzenie!

Zamieńcie Państwo to marzenie w żywą fascynację i zróbcie to z udziałem Pontec! Dzięki Pontec mogą Państwo przede wszystkim w prosty sposób postawić pierwsze kroki ku własnemu stawowi. Nie muszą Państwo przewertować stosów książek, ponieważ asortyment produktów jest przejrzysty i zapewnia wszystko, czego Państwo potrzebują.

Dzięki naszemu doświadczeniu od ponad 10 lat bezustannie doskonalimy nasze produkty i czynimy je przede wszystkim jeszcze praktyczniejszymi! Chcemy ułatwić Państwu spełnianie Państwa marzeń. Pontec Państwu w tym pomoże!

Dlaczego Pontec jest taki wyjątkowy:

  • Praktyczne zestawy składające się z optymalnie dopasowanych do siebie produktów szczególnie skutecznie ułatwiają wybór. Potrzebne są Państwu jedynie informacje na temat wielkości stawu i jego pojemności.
  • Dzięki optymalnemu stosunkowi ceny do wydajności w przypadku Pontec otrzymują Państwo wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.
  • Mogą Państwo polegać na jakości produktów Pontec, ponieważ przyznajemy na nie gwarancję od 2 do 15 lat.  A dzięki gwarancji czystej wody Pontec otrzymują Państwo także pewność, że w stawie woda będzie w 100% czysta.