• Pontec PondoRell 3000 UVC - Podwodny zestaw filtracyjny (600 /h - 20 W - UVC 7 W)

Symbol: 50748
499.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Spiesz się! Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Pontec Fascynujący ogród wodny

Czy chcieliby Państwo mieć tak piękne oczko wodne jak wasz sąsiad? Urozmaicony szemrzącym strumieniem, kolorowymi rybami, roślinami lub fontanną. A Państwo mogliby odprężyć się przyglądając się tej uroczej wodnej scenerii?

Wystarczy zrobić pierwszy krok – z produktami Pontec ! Dzięki Pontec nie trzeba długo poszukiwać odpowiednich, a przede wszystkim skutecznych produktów. Wystarczy po prostu określić wielkość stawu i jego pojemność  i wyszukać jeden z zestawów produktów, który jest do niego dokładnie dopasowany. W obrębie zestawu pompa, filtr i lampa UVC pasują do siebie w optymalny sposób i gwarantują czystą wodę!!

Także fontannę, oświetlenie stawu lub dekoracje można ustawić i zainstalować w szybki, łatwy i nieskomplikowany sposób – i już jesteśmy bliżej celu !!

Filtry stawowe

Stawy ogrodowe powinny sprawiać radość i wymagać przy tym jak najmniej pracy. Filtry stawowe Pontec zapewniają i jedno i drugie. Wydajne produkty do filtracji w połączeniu z doskonale dostosowanymi pompami filtracyjnymi i lampami UVC to podstawa naszych zestawów do filtracji Pontec, które w niezawodny sposób zapewniają czystą wodę, tworząc przy tym piękne wodne fontanny.
 
Zestawy filtracyjne Pontec w szczególny sposób wyróżniają się dzięki gwarancji czystej wody*, ponieważ dzięki odpowiedniemu podłączeniu i instalacji zapewniają czystą i zdrową wodę! Wszystkie zestawy do filtracji są gotowe do podłączenia i eksploatacji wraz z kompletnymi akcesoriami, jak węże i wszelkie przyłącza.
 
Z 2 latami gwarancji!
 
*z wyjątkiem PonDuett 3000/5000
 

Pontec Logo

Podwodny zestaw filtracyjny

PondoRell 3000


PondoCRell 3000_picA

   Opis produktu - PondoRell 3000 UVC   


Solidnie wykonany filtr podwodny Pontec PondoRell 3000 UVC łączy w sobie niezwykle skuteczną filtrację mechaniczno-biologiczną z wysoce efektywną technologią UVC oraz zintegrowanym efektem fontanny. Dodatkowym atutem tego produktu jest możliwość stosowania go nawet w zarybionych stawach ogrodowych. Filtracja UVC w pełni pomoże Ci wyeliminować zarodniki glonów, bakterie oraz inne szkodliwe organizmy w wodzie, nie zagrażając przy tym bezpieczeństwu ryb i roślin. W efekcie otrzymujesz idealnie czystą wodę w stawach o pojemności do 3 m³.Jeśli posiadasz zarybione oczko wodne, wtedy filtr możesz użyć do zbiorników o pojemności 1,5 m³.

PondoCRell 3000_picA2

Pontec PondoRell 3000 UVC wyposażony został w gąbki filtracyjne, biologiczne elementy oczyszczające, granulat Bio-Pure oraz niezwykle efektywną 7-watową lampę UVC, dzięki czemu Twój staw będzie zawsze krystalicznie czysty. Ponadto 4 różne dysze fontannowe - zawarte w zestawie - pozwalają stworzyć doskonale prezentujące się pokazy wodne. Ten kompaktowy filtr cechuje się również niezwykłą energooszczędnością, pobierając zaledwie 20 W i oferując w zamian niesamowitą wydajność wynoszącą aż 600 litrów na godzinę.

PondoCRell 3000_picA3

 

   Kluczowe funkcje i cechy produktu   


 • Kompaktowa pompa i jednostka filtrująca.
 • Idealne rozwiązanie do niezarybionych stawów o pojemności do 3000 litrów (w przypadku zarybionego stawu do 1500 litrów).
 • Zintegrowana pompa fontannowa o wydajności 600 litrów na godzinę przy poborze 20 watów.
 • Zintegrowana 7-watowa lampa UVC.
 • Wraz z wychylnym przedłużeniem teleskopowym i 4 różnymi dyszami fontannowymi.
 • Wielostopniowa filtracja biologiczna i mechaniczna.
 • W zestawie stopniowany adapter węża do obsługi fontanny lub cieku wodnego.
 • Instalacja zanurzeniowa nie psuje atrakcyjnego wyglądu małych stawów.
 

 

   Dane techniczne - PondoRell 3000 UVC  


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 250 x 185 x 160
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Moc W 20
  Moc lampy UVC W 7
  Gwarancja w latach 2
  Maks. wydajność l/h 600
  Wysokość tłoczenia m 1,30
  Przyłącze węża mm 13 / 19 / 25
  Przyłącze węża   ½" ; ¾" ; 1"
  Długość kabla zasilającego m 10,00
  Przystosowany do niezarybionych stawów o pojemności 3,0
  Przystosowany do zarybionych stawów o pojemności m³ 1,5
  Nr artykułu   50748

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: pdf1

 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)


Pontec. Fascynacja wodnym ogrodem.

Intrygujące tryskanie wody, odprężające szemranie, spokojna obserwacja zwierząt, – słowem - staw ogrodowy dla wielu osób to prawdziwe marzenie!

Zamieńcie Państwo to marzenie w żywą fascynację i zróbcie to z udziałem Pontec! Dzięki Pontec mogą Państwo przede wszystkim w prosty sposób postawić pierwsze kroki ku własnemu stawowi. Nie muszą Państwo przewertować stosów książek, ponieważ asortyment produktów jest przejrzysty i zapewnia wszystko, czego Państwo potrzebują.

Dzięki naszemu doświadczeniu od ponad 10 lat bezustannie doskonalimy nasze produkty i czynimy je przede wszystkim jeszcze praktyczniejszymi! Chcemy ułatwić Państwu spełnianie Państwa marzeń. Pontec Państwu w tym pomoże!

Dlaczego Pontec jest taki wyjątkowy:

 • Praktyczne zestawy składające się z optymalnie dopasowanych do siebie produktów szczególnie skutecznie ułatwiają wybór. Potrzebne są Państwu jedynie informacje na temat wielkości stawu i jego pojemności.
 • Dzięki optymalnemu stosunkowi ceny do wydajności w przypadku Pontec otrzymują Państwo wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.
 • Mogą Państwo polegać na jakości produktów Pontec, ponieważ przyznajemy na nie gwarancję od 2 do 15 lat.  A dzięki gwarancji czystej wody Pontec otrzymują Państwo także pewność, że w stawie woda będzie w 100% czysta.