• Pontec PondoMax Eco 17500 C - Pompa strumieniowa

1129.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Spiesz się! Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Pontec Fascynujący ogród wodny

Czy chcieliby Państwo mieć tak piękne oczko wodne jak wasz sąsiad? Urozmaicony szemrzącym strumieniem, kolorowymi rybami, roślinami lub fontanną. A Państwo mogliby odprężyć się przyglądając się tej uroczej wodnej scenerii?

Wystarczy zrobić pierwszy krok – z produktami Pontec! Dzięki Pontec nie trzeba długo poszukiwać odpowiednich, a przede wszystkim skutecznych produktów. Wystarczy po prostu określić wielkość stawu i jego pojemność  i wyszukać jeden z zestawów produktów, który jest do niego dokładnie dopasowany. W obrębie zestawu pompa, filtr i lampa UVC pasują do siebie w optymalny sposób i gwarantują czystą wodę!!

Także fontannę, oświetlenie stawu lub dekoracje można ustawić i zainstalować w szybki, łatwy i nieskomplikowany sposób – i już jesteśmy bliżej celu!!

image

Pompy filtracyjne i strumieniowe PondoMax odznaczają się szczególnie swoją niezawodnością i energooszczędnością! Bez problemu przetłaczają cząsteczki zanieczyszczeń o wielkości 4 lub 8 mm. Zasilają także strumienie i wodospady - dzięki temu staw naprawdę zostaje wprawiony w ruch!

Zawierają niezawodne zabezpieczenie przed przegrzaniem i mają 3 lata gwarancji!


Pontec Logo

POMPA STRUMIENIOWA

PONDOMAX ECO 17500 C


PondoMax Eco 17500 C_picA

   Opis produktu   


Nowa, energooszczędna pompa stawowa Pontec PondoMax Eco 17500 Cmoże tłoczyć gruboziarniste zanieczyszczenia o średnicy do 8 mmi jest idealna do obsługi filtrów stawowych, wodospadów i cieków wodnych. PondoMax Eco 17500 C jest niesamowicie wysokowydajnąpompą, która zapewnia maksymalny przepływ wody do 17 300 litrów na godzinęprzy zużyciu energii zaledwie 175 watów, co skutkuje bardzo niskimi kosztami eksploatacji.

 
Do kolejnych zalet PondoMax Eco 17500 C można zaliczyć moduł sterujący, za pomocą którego możesz indywidualnie regulować przepływ pompowanej wody. Pompa dostarczana jest ze stopniowanym zakończeniem węża, który umożliwia podłączenie elastycznego węża stawowego o średnicy 25 mm, 32 mm i 38 mm. Ponadto urządzeniewyposażono w 10-metrowy kabel zasilający,a wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznymi blokada przed suchobiegiemznacząco wydłużają żywotność pompy
 
 

   Charakterystyka produktu   


 • Tłoczenie dużych zanieczyszczeń do wielkości 8 mm
 • Możliwość indywidualnej regulacji przepływu wody za pomocą zintegrowanego sterownika
 • Wydajność tłoczenia 17 300 l/h przy jedynie 175 W poboru mocy!
 • Wysokość tłoczenia do 4,7 m w celu zasilenia strumienia
 • Zintegrowane zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Blokada przed suchobiegiem
 • Wraz z 10 m kablem zasilającym
 • Z możliwością podłączenia węży 1" (25 mm), 1¼" (32 mm)  i 1½" (38 mm)    
 • Z przyrzeczeniem jakości Pontec: 3 lata gwarancji!
 

 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 240 x 290 x 140
  Napięcie znamionowe   220 - 240 V / 50 Hz
  Moc W 175
  Długość kabla zasilającego m 8.00 + 2.00
  Waga netto kg 5,20
  Gwarancja w latach 3
  Maksymalny rozmiar tłoczonych zanieczyszczeń mm 8
  Maks. wydajność l/h  17 300
  Wysokość tłoczenia m 4,70
  Przyłącze węża mm 25 / 32 / 38
  Przyłącze węża   1" ; 1¼" ; 1½"
  Rodzaj instalacji   Możliwość instalacji na sucho i pod wodą
  Nr artykułu   73344


 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwineliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświedczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)


Pontec. Fascynacja wodnym ogrodem.

Intrygujące tryskanie wody, odprężające szemranie, spokojna obserwacja zwierząt, – słowem - staw ogrodowy dla wielu osób to prawdziwe marzenie!

Zamieńcie Państwo to marzenie w żywą fascynację i zróbcie to z udziałem Pontec! Dzięki Pontec mogą Państwo przede wszystkim w prosty sposób postawić pierwsze kroki ku własnemu stawowi. Nie muszą Państwo przewertować stosów książek, ponieważ asortyment produktów jest przejrzysty i zapewnia wszystko, czego Państwo potrzebują.

Dzięki naszemu doświadczeniu od ponad 10 lat bezustannie doskonalimy nasze produkty i czynimy je przede wszystkim jeszcze praktyczniejszymi! Chcemy ułatwić Państwu spełnianie Państwa marzeń. Pontec Państwu w tym pomoże!

Dlaczego Pontec jest taki wyjątkowy:

 • Praktyczne zestawy składające się z optymalnie dopasowanych do siebie produktów szczególnie skutecznie ułatwiają wybór. Potrzebne są Państwu jedynie informacje na temat wielkości stawu i jego pojemności.
 • Dzięki optymalnemu stosunkowi ceny do wydajności w przypadku Pontec otrzymują Państwo wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.
 • Mogą Państwo polegać na jakości produktów Pontec, ponieważ przyznajemy na nie gwarancję od 2 do 15 lat.  A dzięki gwarancji czystej wody Pontec otrzymują Państwo także pewność, że w stawie woda będzie w 100% czysta.
 • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności