• Pontec MultiClear Set 15000, Zestaw filtracyjny

Symbol: 42752
899.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Spiesz się! Ostatnie sztuki

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Logo Garden System

Pontec Fascynujący ogród wodny

Czy chcieliby Państwo mieć tak piękne oczko wodne jak wasz sąsiad? Urozmaicony szemrzącym strumieniem, kolorowymi rybami, roślinami lub fontanną. A Państwo mogliby odprężyć się przyglądając się tej uroczej wodnej scenerii?

Wystarczy zrobić pierwszy krok – z produktami Pontec! Dzięki Pontec nie trzeba długo poszukiwać odpowiednich, a przede wszystkim skutecznych produktów. Wystarczy po prostu określić wielkość stawu i jego pojemność  i wyszukać jeden z zestawów produktów, który jest do niego dokładnie dopasowany. W obrębie zestawu pompa, filtr i lampa UVC pasują do siebie w optymalny sposób i gwarantują czystą wodę!!

Także fontannę, oświetlenie stawu lub dekoracje można ustawić i zainstalować w szybki, łatwy i nieskomplikowany sposób – i już jesteśmy bliżej celu!!

Filtry stawowe

Stawy ogrodowe powinny sprawiać radość i wymagać przy tym jak najmniej pracy. Filtry stawowe Pontec zapewniają i jedno i drugie. Wydajne produkty do filtracji w połączeniu z doskonale dostosowanymi pompami filtracyjnymi i lampami UVC to podstawa naszych zestawów do filtracji Pontec, które w niezawodny sposób zapewniają czystą wodę, tworząc przy tym piękne wodne fontanny.
 
Zestawy filtracyjne Pontec w szczególny sposób wyróżniają się dzięki gwarancji czystej wody*, ponieważ dzięki odpowiedniemu podłączeniu i instalacji zapewniają czystą i zdrową wodę! Wszystkie zestawy do filtracji są gotowe do podłączenia i eksploatacji wraz z kompletnymi akcesoriami, jak węże i wszelkie przyłącza.
 
Z 2 latami gwarancji!
 
*z wyjątkiem PonDuett 3000/5000
 

Pontec Logo

ZESTAW FILTRACYJNY

MULTICLEAR SET 15000


MultiClear Set 1500_picA

   Opis produktu   


Zestaw MultiClear 15000 firmy Ponteczapewnia idealną konfigurację na poziomie początkowym z optymalnie dopasowaną pompą Pontec, filtrem i UVC do stawów o pojemności do 15000 litrów.Zestaw składa się z pompy Pontec PondoVario 3500, filtra MultiClear 15000 ze zintegrowaną lampą UVC 11Wi jest dostarczany w komplecie z 3m elastycznej rury.

Pontec PondoVario 3500to niezawodna, energooszczędna, wielofunkcyjna pompa z pompą ciał stałych do 4 mm, która zapewnia idealnie dopasowaną specyfikację pompy i filtra.

Filtr MultiClear 15000ma nowy, kompaktowy wygląddzięki zamontowanej od góry lampie UVC 11W. Czterostopniowa filtracja bio-mechanicznaskłada się z łatwej do czyszczenia maty japońskiej, grubej pianki, drobnej pianki i bio-kulek.

W skład zestawu wchodzą:
 • Wielokomorowy filtr przepływowy z kilkoma mediami filtracyjnymi
 • Zintegrowana lampa UVC
 • Wydajna pompa filtracyjna
 • Wąż do filtra

   Charakterystyka produktu   


 • Idealne rozwiązanie do stawów bez ryb o pojemności do 15000 l / z rybami 7500 l
 • Z pompą filtracyjną o wydajności 3500 l/h
 • Tłoczenie dużych zanieczyszczeń do wielkości 4 mm
 • Zintegrowana lampa UVC o mocy 11 W
 • Z wężem o długości 3 m
 • Z przyrzeczeniem jakości Pontec: 2 lata gwarancji
 • Z gwarancją czystej wody!
 

   Dane techniczne   


  Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm 385 x 560 x 410
  Napięcie znamionowe   230 V / 50 Hz
  Moc W 30
  Waga netto kg 9,30
  Moc lampy UVC W 11
  Gwarancja w latach 2
  Możliwość tłoczenia zanieczyszczeń o średnicy mm 4
  Maks. wydajność l/h 3500
  Długość kabla zasilającego m 3,00
  Przystosowany do niezarybionych stawów o pojemności 15,0
  Przystosowany do zarybionych stawów o pojemności m³ 7,5
  Nr artykułu   42752

   Instrukcja obsługi   


Instrukcja produktu: pdf1

 

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwineliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświedczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie?

Jasne, że fajnie!

Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie.

Tylko we własnym ogrodzie.

I to z przyjemnością ;)


Pontec. Fascynacja wodnym ogrodem.

Intrygujące tryskanie wody, odprężające szemranie, spokojna obserwacja zwierząt, – słowem - staw ogrodowy dla wielu osób to prawdziwe marzenie!

Zamieńcie Państwo to marzenie w żywą fascynację i zróbcie to z udziałem Pontec! Dzięki Pontec mogą Państwo przede wszystkim w prosty sposób postawić pierwsze kroki ku własnemu stawowi. Nie muszą Państwo przewertować stosów książek, ponieważ asortyment produktów jest przejrzysty i zapewnia wszystko, czego Państwo potrzebują.

Dzięki naszemu doświadczeniu od ponad 10 lat bezustannie doskonalimy nasze produkty i czynimy je przede wszystkim jeszcze praktyczniejszymi! Chcemy ułatwić Państwu spełnianie Państwa marzeń. Pontec Państwu w tym pomoże!

Dlaczego Pontec jest taki wyjątkowy:

 • Praktyczne zestawy składające się z optymalnie dopasowanych do siebie produktów szczególnie skutecznie ułatwiają wybór. Potrzebne są Państwu jedynie informacje na temat wielkości stawu i jego pojemności.
 • Dzięki optymalnemu stosunkowi ceny do wydajności w przypadku Pontec otrzymują Państwo wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.
 • Mogą Państwo polegać na jakości produktów Pontec, ponieważ przyznajemy na nie gwarancję od 2 do 15 lat.  A dzięki gwarancji czystej wody Pontec otrzymują Państwo także pewność, że w stawie woda będzie w 100% czysta.