• Kategorie
  • Szukaj
  • Podkaszarki elektryczne STIGA

Podkaszarki elektryczne Stiga – szwedzki ekspert od maszyn ogrodowych

Podkaszarki elektryczne Stiga odpowiadają za prace wykończeniowe w ogrodzie. Dzięki tym maszynom dotrzesz w trudno dostępne miejsca, gdzie nie poradzi sobie kosiarka. Obszary przy rabatach kwiatowych, pniach drzew, ogrodzeniach, murach, czy ścianach nie będą stanowiły dla Ciebie problemu. Z podkaszarkami elektrycznymi Stiga masz gwarancję równo ściętej trawy. Podkaszarki elektryczne Stiga posiadają głowicę żyłkową Tap&Go Dual Line. Nowoczesna technologia w połączeniu z łukowatym kształtem, dotrze do każdego narożnika w Twoim ogrodzie. Dzięki temu, trawa będzie równa w każdym zakątku Twojej działki.

Podkaszarka elektryczna Stiga – ekologiczny wybór do Twojego ogrodu

Podkaszarka elektryczna Stiga to ciekawa opcja dla osób, które troszczą się o środowisko naturalne. W przeciwieństwie do podkaszarek spalinowych, maszyna nie produkuje spalin, co sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla natury. Jej kompaktowy rozmiar zmieści się nawet w małej szopie na narzędzia ogrodowe. W sklepie Garden-System.pl znajdziesz ciekawą ofertę podkaszarek elektrycznych Stiga. Jeśli nie jesteś zdecydowany, co do modelu, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zawsze chętnie doradzimy Ci wyborze maszyn do Twojego ogrodu.

Kosa elektryczna Stiga

Zasadnicza różnica między kosą elektryczną Stiga a podkaszarką elektryczną Stiga jest zastosowanie poszczególnych maszyn. Kosa elektryczna ma za zadanie przyciąć wysokie trawy, rośliny oraz chwasty na dużym obszarze. Jeśli zaniedbałeś swój ogród, albo kupiłeś działkę, którą dawno nikt nie pielęgnował, zaopatrz się w kosę elektryczną Stiga. W ciągu kilku minut przestrzeń przejdzie ogromną przemianę. Podkaszarki wykorzystuje się w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie dotrzesz zwykłą kosiarką albo boisz się, że uszkodzisz nią rabaty lub drzewa. Podkaszarka poradzi sobie z ciasnymi obszarami w ogrodzie i przytnie trawę na odpowiednią wysokość. Z podkaszarką elektryczną Stiga Twój trawnik będzie idealny w każdym miejscu.