• Kategorie
  • Szukaj
  • Podkaszarki elektryczne ALKO

Podkaszarki elektryczne AL-KO – niemiecka solidność

Podkaszarki elektryczne AL-KO powstały dzięki niemieckim inżynierom przy współpracy specjalistów z Austrii. Firma posiada ponad 50 lat doświadczenia, co prezentują wysokiej jakości maszyny. AL-KO dba o wykorzystywanie najnowszych technologii, aby wszystkie rozwiązania w podkaszarkach elektrycznych były niezwykle wygodne dla swoich klientów. Maszyny ogrodnicze firmy AL-KO cechują się bezpieczeństwem oraz dużym komfortem w codziennym użytkowaniu.

W ofercie sklepu Garden-System.pl znajdziesz rozbudowaną ofertę podkaszarek elektrycznych firmy AL-KO. Zapoznaj się z naszym asortymentem, a w razie pytań, chętnie Ci pomożemy.

Podkaszarka elektryczna AL-KO – lekka i ergonomiczna

Jeśli zależy Ci na środowisku naturalnym, podkaszarka elektryczna AL-KO jest wspaniałym wyborem. Podkaszarki powstały po to, aby radzić sobie z obszarami trawników, gdzie nie dosięgają oraz nie przycinają kosiarki i traktorki. Trawa w Twoim ogrodzie będzie pięknie przystrzyżona nawet w ciężko dostępnych miejscach. Koniec z ręcznym przycinaniem przy kwiatach, pniach drzew, ale również krawędziach chodników, murach, płotach i ścianach domów. Podkaszarka elektryczna AL-KO posiada niezwykle lekką oraz ergonomiczną konstrukcję. Codzienna, kilkugodzinna praca w ogrodzie nigdy nie była tak prosta. Podkaszarka posiada indywidualną regulację nachylenia głowicy. Dzięki temu dostanie się w każde miejsce. Urządzenie posiada głowicę obrotową, którą możemy regulować nawet w zakresie 180°!

Kosa elektryczna ALKO – do walki z wysoką trawą

Kosa elektryczna AL-KO posiada aluminiową rurę prowadzącą, którą można dowolnie regulować. Kosa elektryczna bardzo dobrze radzi sobie na dużych obszarach jak dzikie ogrody lub łąki, gdzie trawa jest bardzo wysoka. Kosiarka może mieć problem ze ścięciem wysokich chwastów. Dlatego kosa elektryczna AL-KO jest doskonałym rozwiązaniem. W ciągu kilku minut pozbędziesz się niechcianych chwastów i wysokiej trawy z ogródka.