• Kategorie
  • Szukaj
  • Podkaszarki akumulatorowe STIGA

Podkaszarki akumulatorowe Stiga – nowoczesne i wygodne

Podkaszarki akumulatorowe STIGA mają znaczącą przewagę nad modelami spalinowymi i elektrycznymi. Maszyny akumulatorowe są przyjazne dla środowiska oraz wygodne w użytkowaniu. Nie musisz uważać na przewód, o który łatwo się potknąć. Praca z podkaszarkami akumulatorowymi STIGA jest o wiele przyjemniejsza. Nowoczesne baterie zapewniają szybką i prostą instalację w maszynie, a także błyskawiczne ładowanie. Akumulatory jonowo-litowe zapewniają długą żywotność urządzenia.

W ofercie sklepu Garden-System.pl znajdziesz różne modele oraz zestawy podkaszarek akumulatorowych STIGA. Dzięki bogatej ofercie maszyn STIGA, na pewno wybierzesz idealną maszynę dla Twoich preferencji.

Podkaszarka akumulatorowa STIGA - najlepsza do zadań precyzyjnych

Podkaszarka akumulatorowa STIGA pomoże Ci zadbać o najdrobniejsze elementy w Twoim ogrodzie. Przycinanie ciasnych miejsc przy rabatach, trawy wokół pni drzew czy przy murach oraz ścianach domów nigdy nie było prostsze. Nie musisz martwić się, że uszkodzisz ulubione kwiaty czy drzewo – podkaszarka akumulatorowa STIGA jest niezwykle precyzyjna. Manewrowanie maszyną to bardzo łatwe zadanie. Urządzenie zawiera bezszczotkowy silnik, który zapewnia cichszą pracę oraz mniejsze wibracje maszyny. Ma to ogromny wpływ na komfort pracy, szczególnie jeśli trwa wiele godzin.

Kosa akumulatorowa STIGA – nie boi się wysokich wyzwań

Zasadniczą różnicą między kosą a podkaszarką jest to, że kosa akumulatorowa STIGA ma za zadanie uporać się z wysokimi trawami na dużych powierzchniach. Na przykład w dużym ogrodzie, w którym nikt nie przeprowadzał systematycznej pielęgnacji. Dzięki kosie akumulatorowej STIGA bez problemu poradzisz sobie z wysokimi trawami oraz chwastami. W ciągu kilku godzin Twój ogród przejdzie całkowitą przemianę. Podkaszarka służy do strzyżenia trudno dostępnych małych obszarów. Sklep Garden-System.pl posiada w swojej ofercie kosy spalinowe STIGA. Zapoznaj się z naszą ofertę i wybierz idealne urządzenie dla siebie.