• Pilarki spalinowe Stiga

Pilarki spalinowe STIGA zostały zaprojektowane w taki sposób, aby praca pilarką spalinową Stiga była jak najmniej męcząca, niezależnie od tego, czy zamierzasz przeprowadzić konserwacje ogrodu, ścinkę lub przycinanie drzew. Pilarki Stiga wyposażone są w system antywibracyjny i ergonomiczne uchwyt, aby zapewnić komfortową pracę nawet w ciężkich warunkach.

  • Parametry

Pilarki spalinowe Stiga - niezawodny sprzęt na lata

Wszystkie pilarki spalinowe Stiga zostały wyposażone w funkcjonalny i niezawodny silnik, który zapewni doskonałe osiągi nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Stiga w swoim asortymencie posiada zarówno pilarki spalinowe jak również elektryczne jak i akumulatorowe.

Stiga w swojej ofercie posiada mniejsze pilarki łańcuchowe np. model Stiga SP 386 14" to mała pilarka spalinowa, która świetnie poradzi sobie z zadaniami typu przycinka, ścinka małych drzew, a także do cięcia drewna opałowego. Jego atutem będzie niewielka waga i nieduże rozmiary.

Jeżeli jednak czeka Cię ciężka praca postaw na pilarkę spalinową typu Stiga SP 526. Jest to mocna pilarka spalinowa nastawiona na wieloletnią eksploatacje.

Oprócz szerokiej gamy, STIGA oferuje duży wybór akcesoriów i narzędzi do przeprowadzenia bieżącej konserwacji urządzeń: łańcuchy, prowadnice, kanistry do paliwa, oleje i środki czyszczące.

Pilarka spalinowa Stiga - części zamienne

Wszystkie pilarki spalinowe Stiga są objęte gwarancją producenta w zależności od formy zakupu może to być okres aż 3 lat. W tym czasie rozbudowana sieć serwisowa świadczy usługi związane z naprawami gwarancyjnymi nieodpłatnie, natomiast po okresie gwarancji możemy udać się do dowolnego punktu serwisowego. Lista serwisów jest dostępna na stronie producenta. Części zamienne są przystępne cenowo i można je zakupić w najbliższym punkcie serwisowym u autoryzowanego dealera.

Pilarka spalinowa Stiga - opinie

Pilarki spalinowe Stiga oceniane są przez użytkowników średnio na 4,5 w skali 5-stopniowej. Jako główne zalety użytkownicy wskazują: bardzo cicha lekka łańcuch oregon w zestawie niskie zużycie paliwa trwałość stosunek ceny do jakości My możemy tylko potwierdzić, że zgadzamy się z opiniami użytkowników i polecamy pilarki Stiga do przydomowego, amatorskiego użytkowania.