• Pilarki spalinowe Shindaiwa

Pilarki spalinowe Shindaiwa - Japońska jakość na lata

Pilarki spalinowe Shindaiwa zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności, łatwej obsłudze i długiej trwałości. Zawierają profesjonalne funkcje, które wykorzystują najlepszą technologię i wyjątkowe projekty do pracy w najtrudniejszych warunkach. Duży wybór modeli pilarek spalinowych Shindaiwa sprawi, że każdy wybierze sprzęt dopasowany do swoich potrzeb.   

Pilarka spalinowa Shindaiwa

Potrzebujesz pilarki, która jest niezawodna, trwała i profesjonalna. Pilarki spalinowe Shindaiwa są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci pracę ułatwiać. Standardowo z systemami tłumienia drgań, łatwo dostępnymi filtrami powietrza, automatycznymi pompami oleju i szybko działającymi hamulcami łańcucha. Ponadto z dalszymi ulepszeniami technicznymi, które ułatwiają wykonywanie codziennej pracy. Raz - zawsze. Pilarka Shindaiwa niezależnie od modelu to zawsze dobry wybór!

  • Parametry

Shindaiwa czy Echo? - Co wybrać?

Obie marki Shindaiwa i Echo należą do jednej korporacji o nazwie Yamabiko. Korporacja Yamabiko powstała poprzez połączenie dwóch firm Kioritz (Echo) oraz Shindaiwa.

Koncern Kioritz (Echo) na początku skupiał się na produkcji urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie, takich jak: Opryskiwacze czy dmuchawy napędzane silnikiem spalinowym. W kolejnych latach asortyment ten został poszerzony o urządzenia wykorzystywane w branży ogrodniczej i leśnej znane jako Echo.

Shindaiwa natomiast skupiła się na produkcji od urządzeń elektrycznych oraz przemysłowych, a po latach również poszerzyła produkcję o maszyny leśno-ogrodnicze. Obie firmy po 30 latach konkurowania z sobą na rynku w segmencie urządzeń spalinowych branży leśno-ogrodniczej wreszcie postanowiły połączyć swoje siły, doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Tak powstał koncern Yambiko.

Dlatego odpowiadając na pytanie: Co wybrać? Shindaiwa czy Echo? Odpowiadamy, że nie ma to na ten moment znaczenia. Maszyny są jednakowe. Wystarczy spojrzeć na popularne pilarki spalinowe Shindaiwa 501SX oraz Echo CS-501 tak naprawdę to te same maszyny tylko różniące się kolorem.