• Pilarki spalinowe OLEO MAC

Pilarki spalinowe Oleo Mac - włoska renoma

Pilarki spalinowe Ole Mac w ofercie naszego sklepu są już od ponad 15 lat. Jako autoryzowany sklep Oleo Mac przedstawiamy państwu pełną gamę urządzeń w tym pilarki spalinowe. Włoski producent zadbał by w ofercie marki Oleo-Mac znalazły się pilarki do zastosowań amatorskich, jak również tych bardziej profesjonalnych. Cechą wspólną pilarek Oleo-Mac jest fakt, że zostały zaprojektowane zgodnie z technologią najwyższej klasy modeli: gwarantując duże osiągi i wydajność.

Pilarki Oleo Mac - cięcie i przycinanie

Oleo-Mac to wiodąca włoska marka pilarek, a jej produkty sprzedawane są na całym świecie. Te najwyższej jakości maszyny są wysoce niezawodne i zostały zaprojektowane tak, aby były bezpieczne, proste w użyciu i łatwe w utrzymaniu. Zapoznaj się z wymienionymi poniżej modelami — zapewniają one nawet dziesięciokrotnie dłuższy okres eksploatacji niż pilarka łańcuchowa z marketu. Dlatego są warte tej niewielkiej dodatkowej inwestycji. Ponadto ich zaawansowane silniki sprawiają, że są one bardziej oszczędne, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

 

 

oleo-mac-autoryzowany-dealer

  • Parametry

Pilarka spalinowe Oleo Mac - dla amatora

Jeżeli Twoja praca będzie polegała na okazjonalnym przycinaniu gałęzi lub cięciu drewna o małej średnicy do kominka możesz wybrać jedna z mniejszych modeli pilarek Oleo-Mac. Naszym zdecydowanym bestsellerem w kategorii pilarek do przydomowego użytku, w tym przycinania, ścinki i cięcia drzew w lesie, w na wsi i na podwórku był mode lOleo-mac GS 370, który obecnie po wprowadzeniu kilku zmian wizualnych i technicznych (wskaźnik napełnienia zbiornika, pompka ułatwiająca rozruch, zabezpieczenie przed zgubieniem nakrętek) zmienił nazwę na GS 371.

Dodatkowo Modele GS 371 i GS 411 zostały wyposażone w system rozruchowy „EasyOn” i boczny napinacz łańcucha, aby uprościć naciąg łańcucha. Urządzenie „Primer”, wyraźnie widoczne na pokrywie silnika, ułatwia zimny rozruch po zatankowaniu, nawet po długich okresach bezczynności. Innowacyjna konstrukcja uchwytu rozrusznika pozwala na łatwy zapłon, a przełączniki „OnOff” i „Choke” są zintegrowane w jednej wielofunkcyjnej dźwigni.

Pilarki Oleo-Mac aby zapewnić dobrą izolację drgań, są wyposażone w system antywibracyjny, który składa się z trzech sprężyn i trzech gumowych amortyzatorów. Piły spalinowe Oleo-Mac są wyposażone w automatyczną pompę oleju, która działa tylko wtedy, gdy łańcuch jest w ruchu: aby zapobiec irytującym wyciekom oleju podczas postoju maszyny. Przy okazji pilarki łańcuchowe Oleo-Mac zostały zaprojektowane w taki sposób, że ich użytkowanie i rutynowa konserwacja były niezwykle praktyczna.

Pilarka spalinowa Oleo Mac - do intensywnej pracy

W ofercie pilarek spalinowych Oleo Mac ma także sprzęt przeznaczony do intensywniejszej pracy. Pilarki Oleo-Mac GS 451 i Oleo-Mac GS 520 zaprojektowane, aby zadowolić najbardziej wymagających użytkowników w pracach rolniczych, w lesie, ale także w przydomowym ogrodzie.

Cechą charakterystyczną jest uniwersalność połączona z dobrym stosunkiem mocy do masy, co gwarantuje doskonałą wydajność cięcia w każdym zastosowaniu: okrzesywanie, przycinanie i cięcie średniej wielkości łodyg. Wszechstronność , kompaktowość i wysoka jakość wykonania to właśnie cechy charakterystyczne pił Oleo-mac, poza nimi warto dodać takie elementy jak: Tłok z dwoma elastycznymi pierścieniami, Wał i korbowód z kutej i obrabianej stali, Niklowany cylinder. Cyfrowa cewka z elektroniczną regulacją pozwala zmniejszyć zużycie paliwa ułatwiając rozruch. Napinacz łańcucha znajduje się w pozycji bocznej, aby zoptymalizować regulację i zapobiec ryzyku kontaktu z łańcuchem.

Pilarka spalinowa Oleo Mac - Home Line

Pilarki spalinowe Oleo-mac serii H to optymalna konfiguracja parametrów pracy dla użytku przydomowego, a także okazjonalnych prac typu farmerskiego. Seria GSH została wprowadzona do oferty pilarek Oleo-Mac aby zagwarantować uczciwy kompromis pomiędzy wydajnością i kosztami, zarówno do prac domowych, jak i prac rolniczych na małą skalę. Do oferty dołączyła kompaktowa i lekka pilarka Oleo-Mac GSH 400 (2,5 KM) idealna w prywatnym użytkowaniu, charakteryzująca się innowacyjnym designem, osiągami oraz niezawodnością podzespołów oraz większe modele typu pilarka Oleo-Mac GSH 510 (3,3KM) czy pilarka Oleo-Mac GSH 560 (3,8 KM) to mocniejsze maszyny, zalecane zarówno do użytku domowego, jak i do małych gospodarstw. Te pilarki gwarantują kompromis pomiędzy wydajnością a kosztami.