• PILARKA SPALINOWA OLEO MAC GSH 560 - 3,5 KM - DARMOWA DOSTAWA + GRATISY!

Pilarka Oleo-Mac z 2-suwowym silnikiem spalinowym Emak o mocy 3,5 KM oraz długości prowadnicy 46 cm. Ponadto maszyna wyposażona została w łańcuch Oregon .325X.

1099.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Zapytaj o dostępność sprzedawcę

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Garden System - baner

PILARKI SPALINOWE ŁAŃCUCHOWE OLEO-MAC

 

Pilarki łańcuchowe Oleo-Mac są dostępne w wielu modelach i dostosowane do wszelkich potrzeb. Podkrzesywanie, ścinanie, okrzesywanie: w zależności od rodzaju prac, Oleo-Mac proponuje modele o innych parametrach. To co jest wspólne dla wszystkich pilarek łańcuchowych to wysoka jakość, niezawodność parametrów oraz prostota obsługi i konserwacji. Niskie zużycie paliwa, stały, wysoki moment obrotowy silnika gwarantują maksymalne osiągi nawet przy długich okresach eksploatacji. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w najlepsze zabezpieczenia, a modele elektryczne posiadają najważniejsze certyfikaty jakości, np. VDE, GS oraz IMQ.

 

 

PILARKa SPALINOWa OLEO MAC GSH 560


OLEO-MAC logo

Oleo-mac GS 560_picA1

  PILARKA SPALINOWA OLEO MAC GSH 560 - Opis produktu


Profesjonalna łańcuchowa pilarka spalinowa GSH 510 marki Oleo-Mac, to idealna maszyna przeznaczona dla wymagającego użytkownika indywidualnego. Produkt ten idealnie sprawdzi się do cięcia drewna opałowego, przycinania i okrzesywania oraz do ścinania małych drzew. Urządzenie posiada wiele zaawansowanych funkcji i oferuje zwiększony poziom wydajności, aby sprostać potrzebom bardziej wymagającego użytkownika. W modelu GSH 560 nieprzyjemne wibracje są znacznie zredukowane dzięki zastosowaniu gumowych ograniczników i amortyzatorów, które izolują silnik od korpusu pilarki. Ponadto gaźnik posiada również własny system antywibracyjny, dzięki czemu jego żywotność wydłuża się.

Oleo-mac GS 560_picA

Sercem pilarki Oleo-Mac GSH 560 jest wysokowydajny i solidny dwusuwowy silnik o pojemności 54,5 cm3 i mocy 3,8 KM - zaprojektowany został z myślą o długiej żywotności i niezawodności. Elektryczne sterowana cewka cyfrowa, znacznie ułatwia rozruch oraz zmniejsza zużycie paliwa. Prowadnica Oregon o długości 46 cm posiada wytrzymały łańcuch również firmy Oregon, który bez problemu poradzi sobie z przycinaniem gałęzi - łańcuch (podziałka x szerokość) .325x.050".

O bezpieczeństwo podczas użytkowania dba bezwładnościowy hamulec łańcucha, który zadziała natychmiastowo w przypadku odbicia. Uchwyt łańcucha służy również jako przednia osłona dłoni. Kolejną zaletą OLEO-MAC GSH 560 jest doskonały stosunek mocy do masy, dzięki czemu urządzenie jest wygodne i łatwe do kontrolowania przez długi czas.

Oleo-mac GS 560_picA2

  OLEO MAC GSH 560 - Kluczowe cechy


I Wydajny dwusuwowy silnik o mocy 3,8 KM.

I Z solidnym łańcuchem Oregon .325x.050".

I Koło magnesowe o dużej średnicy (Ø 100 mm) z nową geometrią łopatek wentylatora zaprojektowana w celu zagwarantowania płynnej pracy silnika oraz zapewnienia właściwego chłodzenia silnika nawet przy niesprzyjającej pogodzie (wysokie temperatury).

I Prowadnica o długości 46 cm.

I Boczny napinacz łańcucha znacznie upraszczający procedurę napinania łańcucha.

I Przeznaczona do: przygotowywania drewna do kominka, przy pracach porządkowych w ogrodzie, przy pracach pielęgnacyjnych w sadzie, przy pracach budowlanych.

I Układ antywibracyjny z 1 sprężyną i 5 amortyzatorami gumowymi to skuteczna ochrona przez wibracjami pracującej maszyny.

I Bezwładnościowy hamulec łańcucha.

I Dwupierścieniowy tłok, niklowany cylinder oraz kuty wał korbowy i korbowód zapewniają właściwe osiągi przez cały okres eksploatacji.

I Automatyczna pompa olejowa.

I Doskonały stosunek mocy do masy.

 

 


PEŁNE WYPOSAŻENIE GRATIS !

KUPUJĄC PILARKĘ OTRZYMUJECIE PAŃSTWO W PEŁNI WYPOSAŻONĄ MASZYNĘ  PRZYGOTOWANĄ DO PRACY:

 • PILARKA SPALINOWA O MOCY 3,8 KM OLEO-MAC GS 560
 • Prowadnicę Oleo-Mac by Oregon (46 cm)
 • Łańcuch tnący Oregon (.325x.050")
 • Klucz
 • Osłonę na prowadnicę
 • Oryginalne opakowanie
 • Drukowaną instrukcję obsługi
 • Dowód zakupu
 • Darmowy E-book "Obsługa pilarki spalinowej - podręcznik użytkowania

CAŁY ORYGINALNY ZESTAW MARKI OLEO-MAC

Oleo-mac GS 560_picB

Oleo-mac GS 371 13"/.325"_picB2 


I
 GRATIS OTRZYMASZ:

 • Olej (mieszankę) EUROSINT 2T 0,1 L
 • Olej do smarowania łańcucha VEXOL SUPER 1 L
 • Kanister na benzynę 5 Litrów

Olej Eurosint 2T - gratisOlej do smarowania łańcucha Vexol Super 1L- gratis

 

  Dane techniczne


I Silnik

 • Pojemność skokowa: 54,5 cm3
 • Moc silnika: 3,8 KM - 2,8 kW
 • Moc użyteczna urządzenia: 3,5 KM - 2,6 kW
 • Pojemność zbiornika paliwa: 0,55 L
 • Pojemność zbiornika oleju: 0,26 L
I System cięcia
 • Łańcuch przedziałka: .325x.050"
 • Długość prowadnicy: 46 cm (18")
I Wyposażenie i waga
 • Pompka rozruchowa: Tak
 • Pompa olejowa: Automatyczna, regulowana (nie podaje oleju na biegu jałowym)
 • System antywibracyjny: 1 sprężyna + 5 gumowych amortyzatorów
 • Waga: 5,2 kg (bez układu tnącego)

I Instrukcja obsługi

 

 

  Detale


II Cyfrowa cewka z elektroniczną regulacją, która zmniejsza wysiłek przy uruchomieniu oraz umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa.

II Koło magnesowe dużej średnicy (Ø 100 mm) z nową geometrią łopatek wentylatora zaprojektowana w celu zagwarantowania płynnej pracy silnika oraz zapewnienia właściwego chłodzenia silnika nawet przy niesprzyjającej pogodzie (wysokie temperatury).

II Specjalne cylindry i dwu pierścieniowe tłoki zostały zaprojektowane z myślą o najintensywniejszej długiej eksploatacji.

II Boczny napinacz łańcucha znacznie upraszcza procedurę napinania łańcucha.

II System przeciw-drganiowy składający się z 1 sprężyną i 5 amortyzatorami gumowymi: zapewniają one operatorowi doskonale zabezpieczenie przed wibracjami, co przekłada się na większy komfort pracy.

II Pokrywę filtra można otworzyć bez żadnych specjalnych narzędzi, a nylonowy filtr jest samoczyszczący boczny napinacz łańcucha maksymalnie ułatwia czynności konserwacyjne.

II Automatyczna (regulowana) pompa olejowa wykonana z aluminium: zapewnia właściwy wydatek w pełnym zakresie pracy oraz maksymalną trwałość.

 

 


 

  Podsumowanie


Oleo-mac GS 560_picCI Silnik benzynowy o mocy 3,8 KM

I Prowadnica o długości 46 cm (18") z łańcuchem .325x.050"

I Nowoczesne wzornictwo

I Prowadnica i łańcuch od Oregon

I Automatyczna pompa olejowa

I Boczny napinacz łańcucha

I Solidny system antywibracyjny

I Łatwe uzupełnianie paliwa i oleju

I Ergonomiczny uchwyt

I Łatwa dostępność do części zamiennych

I Punkty serwisowe zlokalizowane w całej Polsce

 

 


 

BEZPŁATNY E-BOOK !

Darmowy E-book"Obsługa pilarki spalinowej" - podręcznik użytkowania. Dzięki niemu dowiesz się między innymi:

I Jak obsługiwać pilarkę spalinową.

I W jaki sposób zamocować łańcuch i prowadnicę.

I Przekonasz się, dlaczego warto konserwować maszynę i w jaki sposób to robić.

I Wskażemy Ci kilka produktów, które warto zakupić, by praca z tym sprzętem była bezpieczna.

I Po lekturze uda Ci się zaoszczędzić czas i energię, ponieważ obsługa tego sprzętu stanie się dziecinnie prosta.

 

 

Po zakupie pilarki na naszej aukcji otrzymasz drogą mailową link wraz z hasłem do darmowego e-booka.

 

  FAQS


I Jakiego rodzaju odzieży ochronnej powinienem używać ?

Spodnie, kurtki i rękawice wykonane z materiału odpornego na przecięcie, obuwie ochronne i kask ochronny z nausznikami dźwiękochłonnymi wraz z daszkiem ochronnym są idealnymi komponentami odzieży ochronnej. Zalecamy, aby podczas korzystania z tego typu maszyny zachować najwyższą ostrożność i zawsze nosić odpowiednią odzież do pracy z nią.

 

I Jaki rodzaj konserwacji powinienem przeprowadzić ?

Aby zapewnić prawidłowe działanie maszyny i zagwarantować maksymalną żywotność urządzenia, zalecamy regularne czyszczenie filtra powietrza, świecy zapłonowej i komory znajdującej się za osłoną prowadnicy (w zależności od częstotliwości i intensywności użytkowania) - są to obszary w których stale gromadzą się zanieczyszczenia i trociny. Ponadto zalecamy ciągłe sprawdzanie poziomu oleju łańcuchowego w zbiorniku, aby zawsze mieć pewność, że element tnący jest odpowiednio nasmarowany. Następnie upewnij się, że łańcuch jest zawsze ostry, a jeśli nie, naostrz go lub zanieś do autoryzowanego serwisu w celu naostrzenia. Przypominamy, jak ważne jest zapoznanie się z instrukcją w celu zapoznania się z każdym szczegółem tych operacji.

 

I W jaki sposób smaruje się prowadnicę i łańcuch ?

Aby zapewnić doskonałą funkcjonalność, prowadnica i łańcuch tego urządzenia tnącego wymagają ciągłego smarowania. W tym celu maszyna wyposażona jest w zbiornik oleju łańcuchowego, który powinien być stale monitorowany, aby zapewnić, że płyn nigdy się nie wyczerpie.

 

I Jak można naostrzyć łańcuch ?

Do każdej maszyny dołączony jest metalowy pręt, którym można samodzielnie naostrzyć łańcuch. Metoda ta wymaga ostrzenia każdego zęba z osobna. Przed samodzielnym ostrzeniem łańcucha zalecamy dokładne zapoznanie się ze szczegółowymi instrukcjami zawartymi w instrukcji i przestrzegania ich. Istnieje również możliwość skorzystania z usługi ostrzenia łańcucha w jednym z autoryzowanych serwisów Oleo-Mac.

 

I Jak często należy wymieniać łańcuch ?

Częstotliwość i intensywność użytkowania, to kluczowe cechy przyczyniające się do zużywalności samego łańcucha. Jeśli wydajność cięcia po naostrzeniu pozostaje nadal słaba, konieczna będzie wymiana łańcucha.

 

I Którego łańcucha zamiennego powinienem użyć do tego produktu ?

Każdy model piły łańcuchowej może pasować do określonych typów łańcuchów, w zależności od właściwości maszyny i długości prowadnicy. Aby dowiedzieć się, jakiego typu należy użyć w tym modelu, zalecamy skorzystanie z instrukcji obsługi.

 

 

  Warunki gwarancji


PDF Document

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie? Jasne, że fajnie! Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie. Tylko we własnym ogrodzie. I to z przyjemnością ;)

 • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności