• Oleo-Mac TR 91 E - 850 W, Przycinarka elektryczna

Symbol: 60059001
515.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

oleo-mac baner gółwny

 

Przycinarki elektryczne

 
Przycinarki elektryczne Oleo-Mac są odpowiednim narzędziem do oczyszczania małych działek, łącząc wysoką wydajność z łatwym użytkowaniem. Urządzenia o mocy od 600 do 1000 W są szczególnie polecane do okazjonalnych prac w domu, takich jak sprzątanie trawnika i wykańczanie krawędzi. W przeciwieństwie do silników benzynowych, silniki elektryczne nie wymagają przerw w pracy w wyniku zużycia benzyny i mają bardzo niski poziom hałasu oraz negatywny wpływ na środowisko, co pozwala operatorowi pracować spokojnie w każdym otoczeniu. Modele dostępne w katalogu, TR 61 E, TR 91 E są szczególnie niezawodne, zarówno pod względem długiej żywotności, jak i bezpieczeństwa. Dzięki tylnemu położeniu silnika i niewielkiej wadze komponentów elektryczne przycinarki są stabilne i dobrze wyważone. Silnik zabezpieczony uzwojeniami miedzianymi posiada termiczne zabezpieczenie, które zatrzymuje silnik w przypadku przegrzania; elastyczny wał stalowy jest chroniony przez samosmarującą się osłonę. Przycinarki te są szczególnie łatwe w obsłudze: osłona układu tnącego zapezpieczająca operatora w płaszczyźnie o kącie 135° została wykonana z tworzywa , które ślizga się po każdym rodzaju podłoża.
 

przycinarka elektryczna

tr 91 e


 
 

Charakterystyka produktu


 
Urządzenie do prac domowych, przydatne przy ścinaniu trawnika i do przycinania jego krawędzi, zapewniające optymalne wyważenie dzięki umieszczeniu silnika z tyłu.  
 
  • W przypadku przegrzania silnika specjalny termiczny wyłącznik automatycznie wyłącza silnik.
  • Osłona układu tnącego zapezpieczająca operatora w płaszczyźnie o kącie 135° została wykonana z tworzywa , które ślizga się po każdym rodzaju podłoża.
  • Giętki , stalowy wałek napedowy pracuje w specjalnej samosmarującej tulei.
  • Wysokiej jakości silnik komutatorowy, z miedzianym uzwojeniem, zapewnia doskonałe osiągi i niezawodność.
 
Dane techniczne

 

Moc silnika 850 W
Napięcie 230 V
Częstotliwość V/50Hz
Akcesoria tnące
głowica Tap’n Go
Ø 109 mm
Kierownica uchwyt pojedynczy
Waga 3,5 kg

 


 

GRATIS!!

 

WYSYŁKA

ŻYŁKA TNĄCA OLEO-MAC

 


image