• Oleo-Mac GST 250 - Spalinowa pilarka łańcuchowa do okrzesywania 1,3 KM

1949.00
szt. Dodaj do ulubionych
Opinie
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Garden System - baner

I Oleo-Mac GST 250

Oleo-mac GST 250_picA

PIŁY ŁAŃCUCHOWE

 

Pilarki łańcuchowe Oleo-Mac są dostępne w wielu modelach i dostosowane do wszelkich potrzeb. Podkrzesywanie, ścinanie, okrzesywanie: w zależności od rodzaju prac, Oleo-Mac proponuje modele o innych parametrach. To co jest wspólne dla wszystkich pilarek łańcuchowych to wysoka jakość, niezawodność parametrów oraz prostota obsługi i konserwacji. Niskie zużycie paliwa, stały, wysoki moment obrotowy silnika gwarantują maksymalne osiągi nawet przy długich okresach eksploatacji. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w najlepsze zabezpieczenia, a modele elektryczne posiadają najważniejsze certyfikaty jakości, np. VDE, GS oraz IMQ.

 

 

PILARKI SPALINOWE

GST 250


OLEO-MAC logo

Oleo-mac GST 250_picA1

  Opis produktu


Kompaktowa spalinowa pilarka łańcuchowa do okrzesywania GST 250 marki Oleo-Mac, to idealna maszyna przeznaczona dla wymagającego użytkownika indywidualnego. Urządzenie posiada wiele zaawansowanych funkcji i oferuje zwiększony poziom wydajności, aby sprostać potrzebom bardziej wymagającego użytkownika. Model GST 250 wyróżnia się nowo zaprojektowaną rękojeścią sterowniczą z amortyzacją, dzięki której gaźnik nie jest narażony na drgania gwarantując w ten sposób wysoką stabilność przygotowania mieszanki palnej i komfortową eksploatację urządzenia we wszystkich pozycjach roboczych.

Sercem pilarki Oleo-Mac GST 250 jest wysokowydajny i solidny dwusuwowy silnik o pojemności 25,4 cm3 i mocy 1,4 KM - skonstruowany został z myślą o długiej żywotności i niezawodności. Silnik ten wyposażony został w innowacyjny system Easy-On, który umożliwia uruchomienie urządzenia bez szarpnięć oraz po niewielu pociągnięciach linki rozrusznika. Ponadto dostęp do filtra nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi, wystarczy tylko odkręcić specjalne pokrętło, rozwiązanie to znacząco ułatwia konserwację pilarki. Prowadnica Oregon o długości 25 cm posiada wytrzymały łańcuch również firmy Oregon, który bez problemu poradzi sobie z przycinaniem gałęzi - łańcuch (podziałka x szerokość) 1/4"x.050"

Oleo-mac GST 250_picA2

  Kluczowe cechy


I Wydajny dwusuwowy silnik o mocy 1,4 KM.

I Z solidnym łańcuchem Oregon 1/4"x.050".

I Kompaktowa i lekka konstrukcja.

I Boczny napinacz łańcucha znacznie upraszczający procedurę napinania łańcucha.

I Z systemem łatwego rozruchu EasyOn.

I Dostęp do filtra bez użycia narzędzi.

I Metalowa pompa oleju z regulacją wydajności.

I Doskonały stosunek mocy do masy.

I Produkt przeznaczony dla operatorów odpowiednio przeszkolonych w zakresie okrzesywania drzew.

 

 


PEŁNE WYPOSAŻENIE GRATIS !

KUPUJĄC PILARKĘ OTRZYMUJECIE PAŃSTWO W PEŁNI WYPOSAŻONĄ MASZYNĘ  PRZYGOTOWANĄ DO PRACY:

 • PILARKA SPALINOWA OLEO-MAC GST 250 - 1,4 KM
 • Prowadnicę Oleo-Mac by Oregon (25cm)
 • Łańcuch tnący Oregon (1/4"x.050")
 • Klucz
 • Osłonę na prowadnicę
 • Oryginalne opakowanie
 • Drukowaną instrukcję obsługi
 • Dowód zakupu
 • Darmowy E-book "Obsługa pilarki spalinowej - podręcznik użytkowania

CAŁY ORYGINALNY ZESTAW MARKI OLEO-MAC

Oleo-mac GST 250_picB

Oleo-mac GS 371 13"/.325"_picB2 


I
 GRATIS !

 

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

 • Olej (mieszankę) EUROSINT 2T 0,1 L
 • Olej do smarowania łańcucha VEXOL SUPER 1 L
 • Kanister na benzynę 5 Litrów

Olej Eurosint 2T - gratisOlej do smarowania łańcucha Vexol Super 1L- gratis

 

  Dane techniczne


I Silnik

 • Pojemność skokowa: 25,4 cm3
 • Moc silnika: 1,4 KM - 1,0 kW
 • Moc użyteczna urządzenia: 1,3 KM - 0,9 kW
 • Pojemność zbiornika paliwa: 0,22 L
 • Pojemność zbiornika oleju: 0,19 L
I System cięcia
 • Łańcuch przedziałka: 1/4"x.050"
 • Długość prowadnicy: 25 cm (10")
I Wyposażenie i waga
 • Pompa olejowa: Aluminium, automatyczna, regulowana (nie podaje oleju na biegu jałowym)
 • Waga: 2,7 kg (bez układu tnącego)

I Instrukcja obsługi

 

 

  Detale


II Kompaktowa i wyważona konstrukcja w połączeniu z niewielką wagą (tylko 2,7 kg) ułatwia pracę operatora, ponieważ nie wymaga dużego wysiłku fizycznego, a zwiększa niezależność pracy.

II Dostęp do filtra bez użycia narzędzi: wystarczy odkręcić pokrętło (jest ono przymocowane na stałe do pokrywy, aby się nie zgubiło).

II Nowy projekt rękojeści sterowniczej z amortyzacją: w ten sposób gaźnik nie jest narażony na drgania, co gwarantuje wysoką stabilność przygotowania mieszanki palnej i komfortową eksploatację urządzenia we wszystkich pozycjach roboczych.

II Boczny napinacz łańcucha znacznie upraszcza procedurę napinania łańcucha.

II Metalowa pompa oleju z regulacją wydajności umożliwia dostosowanie natężenia przepływu oleju w zależności od rodzaju zastosowania (typ drewna, warunki klimatyczne, typ oleju).

II Pokrywę filtra można otworzyć bez żadnych specjalnych narzędzi, a nylonowy filtr jest samoczyszczący boczny napinacz łańcucha maksymalnie ułatwia czynności konserwacyjne.

II System łatwego rozruchu "Easy-On": umożliwia uruchomienie urządzenia bez szarpnięć oraz po niewielu pociągnięciach linki rozrusznika.

 

 


 

  Podsumowanie


Oleo-mac GST 250_picCI Silnik benzynowy o mocy 1,4 KM

I Prowadnica o długości 25 cm (10") z łańcuchem 1/4"x.050"

I Nowoczesne wzornictwo

I Prowadnica i łańcuch od Oregon

I Automatyczna pompa olejowa

I Boczny napinacz łańcucha

I System łatwego rozruchu Easy-On

I Łatwe uzupełnianie paliwa i oleju

I Kompaktowa i lekka konstrukcja

I Łatwa dostępność do części zamiennych

I Punkty serwisowe zlokalizowane w całej Polsce

 

 


 

BEZPŁATNY E-BOOK !

Darmowy E-book"Obsługa pilarki spalinowej" - podręcznik użytkowania. Dzięki niemu dowiesz się między innymi:

I Jak obsługiwać pilarkę spalinową.

I W jaki sposób zamocować łańcuch i prowadnicę.

I Przekonasz się, dlaczego warto konserwować maszynę i w jaki sposób to robić.

I Wskażemy Ci kilka produktów, które warto zakupić, by praca z tym sprzętem była bezpieczna.

I Po lekturze uda Ci się zaoszczędzić czas i energię, ponieważ obsługa tego sprzętu stanie się dziecinnie prosta.

 

 

Po zakupie pilarki na naszej aukcji otrzymasz drogą mailową link wraz z hasłem do darmowego e-booka.

 

  FAQS


I Jakiego rodzaju odzieży ochronnej powinienem używać ?

Spodnie, kurtki i rękawice wykonane z materiału odpornego na przecięcie, obuwie ochronne i kask ochronny z nausznikami dźwiękochłonnymi wraz z daszkiem ochronnym są idealnymi komponentami odzieży ochronnej. Zalecamy, aby podczas korzystania z tego typu maszyny zachować najwyższą ostrożność i zawsze nosić odpowiednią odzież do pracy z nią.

 

I Jaki rodzaj konserwacji powinienem przeprowadzić ?

Aby zapewnić prawidłowe działanie maszyny i zagwarantować maksymalną żywotność urządzenia, zalecamy regularne czyszczenie filtra powietrza, świecy zapłonowej i komory znajdującej się za osłoną prowadnicy (w zależności od częstotliwości i intensywności użytkowania) - są to obszary w których stale gromadzą się zanieczyszczenia i trociny. Ponadto zalecamy ciągłe sprawdzanie poziomu oleju łańcuchowego w zbiorniku, aby zawsze mieć pewność, że element tnący jest odpowiednio nasmarowany. Następnie upewnij się, że łańcuch jest zawsze ostry, a jeśli nie, naostrz go lub zanieś do autoryzowanego serwisu w celu naostrzenia. Przypominamy, jak ważne jest zapoznanie się z instrukcją w celu zapoznania się z każdym szczegółem tych operacji.

 

I W jaki sposób smaruje się prowadnicę i łańcuch ?

Aby zapewnić doskonałą funkcjonalność, prowadnica i łańcuch tego urządzenia tnącego wymagają ciągłego smarowania. W tym celu maszyna wyposażona jest w zbiornik oleju łańcuchowego, który powinien być stale monitorowany, aby zapewnić, że płyn nigdy się nie wyczerpie.

 

I Jak można naostrzyć łańcuch ?

Do każdej maszyny dołączony jest metalowy pręt, którym można samodzielnie naostrzyć łańcuch. Metoda ta wymaga ostrzenia każdego zęba z osobna. Przed samodzielnym ostrzeniem łańcucha zalecamy dokładne zapoznanie się ze szczegółowymi instrukcjami zawartymi w instrukcji i przestrzegania ich. Istnieje również możliwość skorzystania z usługi ostrzenia łańcucha w jednym z autoryzowanych serwisów Oleo-Mac.

 

I Jak często należy wymieniać łańcuch ?

Częstotliwość i intensywność użytkowania, to kluczowe cechy przyczyniające się do zużywalności samego łańcucha. Jeśli wydajność cięcia po naostrzeniu pozostaje nadal słaba, konieczna będzie wymiana łańcucha.

 

I Którego łańcucha zamiennego powinienem użyć do tego produktu ?

Każdy model piły łańcuchowej może pasować do określonych typów łańcuchów, w zależności od właściwości maszyny i długości prowadnicy. Aby dowiedzieć się, jakiego typu należy użyć w tym modelu, zalecamy skorzystanie z instrukcji obsługi.

 

 

  Warunki gwarancji


PDF Document

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie? Jasne, że fajnie! Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie. Tylko we własnym ogrodzie. I to z przyjemnością ;)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności