• Oleo-Mac 753 T - Kosa spalinowa z silnikiem o mocy 2,8 KM i głowicą Load&Go 130 mm - Podwójna kierownica

Symbol: 61119004E1D

Kosa spalinowa Oleo-Mac z 2-suwowym silnikiem o mocy 2,8 KM, głowicą żyłkową Load&Go 130 mm (żyłka o średnicy 3,0 mm) oraz podwójną kierownicą. Ponadto w zestawie z trójzębną tarczą tnącą.

2529.00
szt. Dodaj do ulubionych
Dostawa Kurier. Przesyłka ubezpieczona.
Cena przesyłki 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 668453704

Zostaw telefon

Garden System - baner

I Oleo-Mac 753 T

Oleo-mac 753 T_picA

Kosy spalinowe OLEO-MAC

Nie istnieją dla nich przeszkody nie do pokonania. W ogrodzie, w lesie i w rowie - zawsze otrzymasz doskonałą jakość cięcia.

Dla osób, które pragną tylko wyprofilować krawędzie trawników, dla osób aktywnie pielęgnujących ogródki, dla tych, którzy zajmują się ściółką: dla każdego z tych zadań istnieje odpowiednia kosa spalinowa Oleo-Mac. Z parametrami pracy najodpowiedniejszymi dla danego zastosowania. Kosy spalinowe Oleo-Mac są wyposażone w specjalnie zaprojektowane i opracowane silniki, które posiadają wysoki moment obrotowy również przy niskich obrotach. Do tego w skład wyposażenia wchodzą nowoczesne elementy, np. łożyska samosmarujące lub ergonomiczne uchwyty, które gwarantują maksymalny poziom komfortu podczas pracy. Dodatkowo, takie cechy jak duże wymiary sprzęgła, aluminiowa osłona wału napędowego lub dwupierścieniowy tłok sprawiają, że urządzenie jest bezpiecznym i trwałym narzędziem pracy.

 

 

KOSA SPALINOWA o mocy 2,8 km

753 T


OLEO-MAC logo

Oleo-mac 753 T_picA1

  Opis produktu


Zaprojektowana do profesjonalnych prac kosa spalinowa 753 T firmy Oleo-Mac, to niezawodna maszyna idealnie nadająca się przy wycinaniu chwastów, krzewów i ściółki, a także przy cięciu drobnych gałęzi. Urządzenie napędzane jest niezwykle wydajnym i mocnym 2-suwowym silnikiem o pojemności 52,5 cm³ i mocy znamionowej 2,1 kW. Silnik ten ten generuje wysoki i stały moment obrotowy nawet w niskim zakresie prędkości obrotowej wału. Dodatkowo o skuteczną ochronę silnika - nawet w zapylonym otoczeniu - dba papierowy filtr powietrza gwarantujący zmniejszoną częstotliwość konserwacji. Ponadto urządzenie to wyposażone jest w innowacyjny rozrusznik typu Lift Starter, który znacznie ułatwia rozruch w każdych warunkach oraz zmniejsza zużycie paliwa. 

Kolejną zaletą tej wysokiej jakości kosy OLEO-MAC 753 T jest doskonale wyważona, kompaktowa i wytrzymała konstrukcja, która zapewni nie tylko ochronę przed niepożądanymi uderzeniami, ale również komfortową pracę oraz przechowywanie. Kuty wał korbowy wykonany ze stali oraz dwupierścieniowy profesjonalny tłok po obróbce diamentowej gwarantuje ponadprzeciętną wytrzymałość i trwałość. Dodatkowo usprawnione łożyska i filtr powietrza zapewniają właściwe osiągi we wszystkich warunkach. Ponadto podwójny system antywibracyjny umieszczony zarówno na silniku jak i na uchwycie znacząco redukuje do minimum wibracje, umożliwiając tym samym operatorowi na niezwykle komfortową pracę.

Model 753 T wyposażony został również w ergonomiczną kierownicę typu dupleks (rowerowa), która gwarantuje niesamowitą stabilność i pełną kontrolę nad maszyną, aby umożliwić jak najbezpieczniejszą obsługę. Ta wysokowydajna maszyna umożliwia wybór jednego z dwóch akcesoriów tnących (obie zawarte w zestawie): trójzębną, metalową tarczę o szerokości koszenia 30,5 cm i grubości 3,0 mm oraz głowicę tnącą Load&Go o szerokości koszenia 13 cm z adapterem M10x1,25 wyposażoną w nylonową żyłkę o średnicy 3,0 mm.

Oleo-mac BC 350 T_picA2

  Kluczowe cechy


I Niezawodny dwusuwowy silnik o mocy 2,84 KM generujący wysoki, stały moment obrotowy nawet w niskim zakresie prędkości obrotowej wału.

I Kuty wał korbowy wykonany ze stali oraz dwupierścieniowy profesjonalny tłok po obróbce diamentowej gwarantują wytrzymałość.

I Usprawnione łożyska i filtr powietrza zapewniają właściwe osiągi we wszystkich warunkach.

I Rozrusznik typu Lift Starter znacząco ułatwia rozruch podkaszarki.

I Papierowy filtr powietrza.

I Do wyboru: głowica tnąca "Load&Go" z jednym adapterem (M10x1,25 żeńska, lewa) wyposażona w nylonową żyłkę o średnicy 3,0 mm lub trójzębna tarcza tnącą o średnicy 255 mm.

I Solidna i wytrzymała osłona wału o średnicy 32 mm.

I Podwójny system antywibracyjny umieszczony zarówno na silniku i na uchwycie.

I Kosa w wyposażeniu oferuje profesjonalną uprząż.

I Płynna regulacja położenia uchwytu.

I Podwójna, ergonomiczna kierownica (rowerowa).

 


PEŁNE WYPOSAŻENIE GRATIS !

KUPUJĄC TO URZĄDZENIE OTRZYMUJECIE PAŃSTWO W PEŁNI WYPOSAŻONĄ MASZYNĘ  PRZYGOTOWANĄ DO PRACY:

 • PODKASZARKA SPALINOWA O MOCY 2,8 KM OLEO-MAC 753 T
 • Żyłka tnąca (3,0 mm)
 • Oryginalne szelki
 • Oryginalna głowica żyłkowa (Load&Go z jednym adapterem: M10x1,25 żeńska, lewa; żyłka o średnicy 3,0 mm)
 • Oryginalna tarcza tnąca ze specjalnej stali (trój ząb - średnica: 255 mm, grubość: 3,0 mm, otwór: 25,4 mm)
 • Osłona na nóż
 • Nakrętka, talerz i podkładka do montażu tarczy tnącej
 • Klucz imbusowy
 • Klucz THORX do świec
 • Oryginalne opakowanie
 • Drukowaną instrukcję obsługi
 • Dowód zakupu

CAŁY ORYGINALNY ZESTAW MARKI OLEO-MAC

Do wykaszarki wystarczy tylko wlać mieszankę i można pracować !

Oleo-mac 753 T_picB


I
 GRATIS !

 

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

 • Olej syntetyczny "EUROSINT" 2T 0,1 L - do smarowania silników dwusuwowych 
 • Wysokiej klasy smar specjalistyczny do mechanizmów poddawanych dużym obciążeniom
 • Żyłka do koszenia o długości 15 metrów
 • Olej do mieszanki Oleo-Mac 1L

gratisy

Olej do mieszanki 1L - gratis

 


 

DOSTAWA - paczka zostanie wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, na czas transportu zostanie objęta ubezpieczeniem.

 

 


 

 

  Dane techniczne


I Silnik

 • Pojemność skokowa: 52,5 cm3
 • Moc silnika: 2,84 KM  - 2,1 kW
 • Pojemność zbiornika paliwa: 1,5 L
I System cięcia
 • Akcesoria tnące - głowica: Głowica Load&Go o średnicy 130 mm (z adapterem M10x1,25) (żyłka 3,0 mm)
 • Akcesoria tnące - tarcza: Tarcza 3-zębna o średnicy 255 mm i grubości 3,0 mm z otworem 25,4 mm
I Wyposażenie i waga
 • Średnica osłony wału: 32 mm
 • Uchwyt: Podwójna kierownica (rowerowa)
 • Uprząż: Profesjonalne pasy
 • Waga: 8,2 kg

I Instrukcja obsługi

 

 

  Detale


Oleo-mac BCH 400 T_spec1I Podwójne pasy nośne

Wygodne szelki zapewniają odciążenie rąk oraz kręgosłupa, przez co praca z kosą spalinową jest o wiele prostsza i wygodniejsza, a przede wszystkim mniej obciąża kręgosłup oraz ramiona. Szelki są wyposażone są także w osłonę, która ma za zadanie zabezpieczyć biodro przed otarciem oraz obiciem podczas pracy. Regulacja szelek pozwala na dopasowanie ich do każdego użytkownika, wygodnie i szybko.

 

 

 

 


 

Oleo-mac BCH 400 T_spec2I Profesjonalna tarcza tnąca + mocowanie

Jakość wykonania zapewnia dobre cięcie na wiele sezonów. Tarcza jest wysoce wytrzymała. Kształt trójzębu gwarantuje możliwość cięcia bardzo wysokiej trawy Koszenie za pomocą tarczy jest dużo bardziej wydajnie, niż za pomocą żyłki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

I Głowica żyłkowa Load&Go

Półautomatyczna głowica żyłkowa o niezwykle wytrzymałej konstrukcji uznanej marki Oleo-Mac. Ta uniwersalna głowica do kosy współpracuje z większością kos i wykaszarek z prostym wałem napędu.

Półautomatyczne głowice żyłkowe są niezwykle wygodne w obsłudze i to nie tylko dzięki uniwersalnemu montażowi. Demontuje się tylko jeden raz podczas ich instalacji w kosie lub na wykaszarce. Załadunek żyłki odbywa się szybko i bez konieczności rozbierania głowicy. Wystarczy odciąć kilkumetrowy kawałek żyłki, przełożyć przez oczka korpusu i nawinąć za pomocą pokrętła.

Wszystko zajmuje zaledwie niecałe pół minuty.

Montaż:

 1. Ustawiamy pokrętło na tzw. przelot, wkładamy żyłkę na przelotkę
 2. Przeciągamy żyłkę
 3. Staramy się otrzymać 2 równe końce żyłki
 4. Kręcimy pokrętłem

Oleo-mac SPART 441 T_spec3

 


 

  Podsumowanie


Oleo-mac 753 TpicCI Silnik dwusuwowy o mocy 2,84 KM

I Nowoczesne wzornictwo

I Unikalny rozrusznik Lift Starter

I Podwójny system antywibracyjny

I Do wyboru: głowica tnąca "Load&Go" 3,0 mm lub trójzębna tarcza tnąca

I Podwójna kierownica (rowerowa)

I Regulowany układ sterowania

I Kuty wał korbowy ze stali oraz profesjonalny dwupierścieniowy tłok po obróbce diamentowej

I Łatwa dostępność do części zamiennych

I Punkty serwisowe zlokalizowane w całej Polsce

 

 

 

  FAQS


I Jaki rodzaj konserwacji powinienem przeprowadzać ?

Aby zapewnić prawidłowe działanie maszyny i zmaksymalizować jej żywotność, zalecamy regularne (w oparciu o częstotliwość i intensywności użytkowania) czyszczenie filtra powietrza, świecy zapłonowej, głowicy tnącej (głowicy żyłkowej i osłony) oraz części, w których stale gromadzą się zanieczyszczenia. Pamiętaj, że ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją obsługi i konserwacji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego z tych zadań.

 

I Czy do pracy z tą maszyną potrzebna jest odzież ochronna ?

Tak, korzystanie z tej kosy wymaga odzieży, która chroni nogi i oczy przed przedmiotami, które mogą nieoczekiwanie zostać wyrzucone podczas pracy. Zawsze zaleca się noszenie długich spodki oraz okularów ochronnych.

 

I Na jakim rodzaju trawy i krzewach mogę pracować ?

Maszyna ta jest w stanie poradzić sobie z bardziej wymagającą roślinnością od gęstego zarośla z wysoką trawą po obszary mocno zarośnięte, a to wszystko dzięki dostarczonemu metalowemu ostrzu. Ponadto mocny silnik maszyny umożliwia długie użytkowanie na większych powierzchniach.

 

I Żyłka nie wysuwa się z głowicy. Co mogło być przyczyną ?

Pierwszy i najbardziej prawdopodobnym powodem jest to, że żyłka może być już w całości zużyta i należy ją wymienić na nową rolkę. Istnieje również możliwość, że żyłka przypadkowo zaplątała się w głowicy uniemożliwiając swobodne wysunięcie się końcówki żyłki. W takim przypadku wystarczy otworzyć głowicę i nawinąć żyłkę w środku. Należy pamiętać, że zapoznanie się z instrukcją obsługi, w części dotyczącej głowicy tnącej, może dostarczyć przydatnych informacji do określenia natury problemu.

 

 

 

 

  Warunki gwarancji


PDF Document

 


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Doradzamy. Uczciwie!

Nie polecamy bubli, maszyn słynących z awaryjności, ani tylko jednej firmy, w której prowizja jest największa. Szanujemy naszych Klientów i wiemy, że to procentuje. A na maszynach ogrodniczych znamy się jak mało kto!

30 lat doświadczenia

Nasze Centrum powstało na początku lat 90., a w ogrodnictwie jesteśmy niemal od urodzenia. W 2005 roku rozwinęliśmy sprzedaż maszyn ogrodniczych. Szukasz rodzinnej firmy z tradycjami, takiej na dłużej, której możesz zaufać, zapytać, porozmawiać? Zapraszamy :)

Autoryzowany dealer

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, który współpracuje z największymi producentami maszyn ogrodniczych w Polsce i na świecie. Pracujemy legalnie, wystawiamy paragony i faktury.

Serwis na miejscu

Mamy autoryzację serwisową i wszystkie zakupione u nas produkty naprawiają doświadczeni mechanicy. I wiesz, na czym stoisz!

Dbamy o dobrą wysyłkę

Doradzamy online, zabezpieczamy podwójnie, a na życzenie możemy nawet odpalić sprzęt przed wysyłką i sprawdzić, czy wszystko gra. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i po Twojej stronie. Po prostu.

Garden System to ludzie

W Garden System pracujemy my - Łukasz i Karolina oraz nasza najbliższa rodzina. Wybierając naszą firmę, wspierasz małe, rodzinne polskie przedsiębiorstwa. I to jest fajne!

Fajnie? Jasne, że fajnie! Z nami nie zostaniesz w polu. Ani w lesie. Tylko we własnym ogrodzie. I to z przyjemnością ;)

 • Opinie
 
Gwarancja

Kupując masz pewność, że towar pochodzi z polskiej dystrybucji

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Fachowe doradztwo

Potrzebujesz pomocy przy zakupach? Chętnie pomożemy i doradzimy

Rodzinna firma

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności